Seks masaż

BAJECZKI SERCEM PISANE: CHIŃSKI MASAŻ

“Masaż przyjemności”

Każda z Was na pewno nieraz się przekonała, że dotyk może być nieprzyjemny, szorstki a także może zaboleć. Dotyk także daje przyjemność, rozluźnienie, a i doprowadzi do rozkoszy a co za tym idzie i do orgazmu. Kiedy jest wykonywany masaż relaksujący, ruchy rąk są odpowiednio stanowcze zmiennopłynnie z różnym naciskiem, popukiwaniem a nawet z lekkim podszczypywaniem co poprawia ukrwienie… W dzisiejszych czasach są wymyślane różne masaże z różnorakimi akcesoriami. Ale wolę pisać o masażu erotycznym… Masaż erotyczny musi być delikatny, subtelny ale nie powodujący gilgotanie. Jeśli nie jesteś pewna swej delikatności w rękach… co niestety bez urazy, ale wiele pań to samo czynią co panowie… zamiast delikatnie dotykać, szorują po ciele jakby miały zamiar skórę zedrzeć i nawet słychać szuszu… szurane. Dotyk rąk przy masażu erotycznym musi byś delikatny jak dotyk piórka, a jeśli nie masz wprawy to weź piórko 😉 . Piórko jest także przydatne, kiedy zanosi się na dłuższe masowanie kiedy zaczną ręce boleć. Może być piórko, płatek kwiatu, zresztą pomysłowości na pewno nie zabraknie. Masaż erotyczny jest wspaniałą formą zaspokojenia przy niedyspozycji. Przy odpowiednim dotykaniu nie dotykając sfer erogennych, można doprowadzić do orgazmu. Masaż erotyczny, można wykonywać nie tylko za pomocą rąk… masaż - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Jak sięgam pamięciom, zawsze uwielbiałam wykonywać masaż paniom. Dobrze wykonany jest preludium do gry wstępnej i zaspokojenia. Masaż erotyczny, to prosty i skuteczny sposób na rozluźnienie atmosfery w sypialni po stresującym dniu.

Włączona muzyczka relaksująca snuje się cichutko w oddali…. świeczki o zapachu lawendy rozpościerają woń oczekiwania. Leżysz czekając na nadejście przyjemności, a sama o doznaniu rozkoszy dreszcz Twoje ciało obejmuje. Słuchasz muzyki, rozkoszujesz się wonią ciepła świec, z utęsknieniem zerkasz na nadejście przyjemności która dotknie Cię, zrelaksuje, rozpręży. Wyobraźnia ma magiczną moc.Massage Cat GIF - Massage Cat Cute - Discover & Share GIFs

Zamknij oczy i… czułe głaskanie przenika Cię na wskroś, zaczyna się taniec zmysłów, nerwy uspakajają się, czujesz odprężenie, plecy rozluźniają się lekko. Ręce rozkoszy delikatnie rozcierają pachnący, podniecający, ocieplający olejek, lekko uciskają ciało, masują. Płynność rąk po plecach przesuwa się ruchami posuwistymi od karku po pośladki, od pośladków po kark. Cała dłoń płynie, płynie, płynie…

Źle spałam i boli mnie ramię. Zróbcie mi masaż - Mzl02 - Wykop.pl

Za rękoma przesuwa się ciało, a błyszcząca skóra odczuwa przyjemność relaksu. Z rozleniwieniem odwracasz się na plecy. Piersi kokietkują swymi sutkami, oliwka delikatnie wchłania się w ciało. Dłonie przesuwają się ruchami okrężnymi, płynnymi ku brzuszkowi. Od dużych kręgów do coraz mniejszych, bliższych pępka, delikatnie przechodząc do masażu klatki piersiowej. Wewnętrzna strona ramion doznaje przyjemności będąc głaskana opuszkami palców, lekko poddrapywana.

Back Massage GIF by Early Man | Gfycat

Delikatny dotyk palców potrafi najgrubsze lody przełamać – oczywiście nie mówię o takich momentach, kiedy jest ciała szał spragnionego seksu, że mmrrrrrrr …poszły konie po betonie – ale akurat nie ma szału dla ciał, a jedna z osób ma jednak ochotę na pobaraszkowanie. Zalecam wówczas zastosowanie właśnie delikatnej gry wstępnej tz. delikatny masaż.

Marzenia się spełniają {ZAKOŃCZONE, W TRAKCIE POPRAWY} - Rozdział 52. - Wattpad

Uwaga!

Najlepiej jest, kiedy dzień zejdzie bez zwad i kłótni. Powiedzenie “W dzień się kłócą, w nocy się godzą” może i zdaje egzamin, ale nie na długo. Pytanie… czy po kłótni jest luz w seksie? Może tak. Każdy ma swoje upodobania, pragnienia. Niektórzy w trakcie kłótni nakręcają się. U mnie nie zdaje to egzaminu. Odchodzę od kłótliwej kobiety. Osobiście nie lubię uprawiać seks po kłótni. Wolę się rozstać, niż po kłótni seks uprawiać. Trudno, miłość miłością, ale dla mnie ważniejszy mój osobisty spokój. Ktoś powie rzem egoistką. No i ok… bynajmniej wie za co mnie nie lubi.

Ciekawy kot. - Obrazkowo.pl - najlepsze memy w sieci.

Monika Janos

Social media:

Pamiętasz tę noc w tataraku? 

Pamiętasz tę noc w tataraku? 

———————————-

“Seks spontaniczny, jest to coś niepowtarzalnego… ciał szał”

Kochani, seks w rożnych miejscach niespodziewanych jest de best. Seks spontaniczny, jest to coś niepowtarzalnego… ciał szał.

Kawały, humor, żarty, memy, mem, dowcip, szpital, besty, pielęgniarka - xdPedia (184769)

Pamiętam jakby to było dziś. Mróz straszny, śnieg prawie po kolana. Moja ex spotkała mnie w tramwaju. Przejeżdżaliśmy koło mojej działki, złapała mnie za rękę na przystanku, kiedy tramwaj się zatrzymał, “siłą” wyciągnęła mnie z tramwaju, zaciągnęła na działeczkę… Troszkę oporna byłam… zimno, nic nie nagrzane, Ją to nie interesowało, do tej pory wspominam jej szał ciałka. Ona jest kobietą niesamowitą i dziękuję losowi że mi ją postawił na mojej drodze życia. Dzięki takim osobom i niespodziewanym sytuacjom które miło się wspomina, warto być na tym padole cierpienia i niesprawiedliwości. Te chwile wynagradzają wszystko. Dziękuję Ci Pajączku za te chwile szczęścia, które pozwoliły mi zapomnieć o tym co nie powinno się wydarzyć.

Archiwa: Memy dla dorosłych - RedMik.pl

Planowany seks jakoś mi nie wychodzi. W planowanym seksie jest coś sztucznego, nie pobudzającego. Nastawianie się psychicznie do seksu, że w takiej i takiej sytuacji coś zrobimy może wprowadzić w tremę. Planować sobie, że za tydzień Ją przelecę, będę uprawiać seks, będę się kochać to jak dla mnie, jest zbyt mechaniczne. Skąd możemy wiedzieć, że za tydzień będzie nam się chciało? Ale tak na przykład…

Cycki gif - zdjęcia, obrazki, kwejk - Giwera.pl

…idziemy sobie do lasku na grzybki, ona szczebiocze radośnie, to tu to tam się nachyli grzybka sięgając, zmęczona o drzewko się opiera, podchodzisz… zadziornie się uśmiecha. No i sytuacja taka była…

Zwyczaj - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

Monika Janos

Social media:

🌈”„Kiedy zapadam w sen” – 💫 – Życie jest życiem – ale to też teatr – „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos /🌈”

Śmieszne gify - kategorie - Strona: 8 - Byczastrona

Życie jest życiemStefan śmieszne GIF - Stefan Śmieszne Koty - Discover & Share GIFs ale to też teatr

Wchodząc na moją stronkę Bloga miej na uwadze to, że to „arcydzieło” odmieni Twoje myślenie. Narażasz się na profanacje swoich myśli.

Sezon na lenia! | bebzol.com

W tej chwili ciekawość cię naszła, zastanawiasz się, co takiego może być napisane, co mogłoby cię zaskoczyć i odmienić Twoje życie. Spójrz na swoje palce, a przekonasz się, że środkowy jest najdłuższy, a może nie?… Lepiej sprawdź! I teraz zerkasz czy faktycznie tak jest. Nigdy nie bądź pewny temu co widzisz. Życie to iluzja, a mózg potrafi płatać figle.

 

na gify :) - Zszywka.pl

Życie jest życiem – ale to też teatr – i bez względu na rasę, orientację, płeć, przynależność społeczną, wiarę czy też odmienne myślenie tak samo kochamy, tęsknimy i przechodzimy problemy, radości dnia codziennego czy też smutki. Tak samo czujemy miłość, przeżywamy rozstania, zdradę, radość z bycia z kimś.
Raz idziemy przez życie w słońcu a innym razem wśród zawieruchy i burzy. To co piszę na moim blogu jest pisane prawdą, fikcją, snami, marzeniami które może się spełniły a może tylko są w zawieszeniu i czekają na spełnienie? Nadzieję trzeba mieć że marzenia się spełnią.

35 Pozdrowienia nocne ideas | dobranoc, cytaty na dobranoc, cytaty życiowe

Kiedy zapadam w sen

Kiedy zapadam w sen
Odpływam w krainę dobroci

Nie ma tam zła, nienawiści, złości, zazdrości
Nienawiść nikogo w nim serce nie broczy

W krainie snu miłość bez końca płynie
Nie ma przemocy i łza z bólu się nie toczy

Jest to kraina gdzie cierpienia nie ma
Gdzie spełniają się wszystkie marzenia

Gify A to szok! - Wykopaliska z internetu. Memy, śmieszne Gify, Demotywatory. I pełne humoru Obrazki i Żartyhttp://oteatrzezycia.pl/

Pełnia, to najwspanialsza dla mnie chwila. Ma ono coś w sobie, co się chce żyć, krzyczeć, pić krew… czuje się siłę. Zwykłe noce nic nie wnoszą do mojego samopoczucia, są przeciętne. Nawet z rezydencji nie chce się wychodzić. W przeciętną noc najchętniej w sen zapadam na łożu. Uwielbiam wtenczas śnić, marzyć. Trumnę używam do podróży bytu astralnego.
Prawda smutna jest, że często w realnym świecie nie do spełnienia są nasze marzenia. Nie zawsze i nie każdą kobietę możemy mieć, ale fantazji i marzeń nikt nam nie zabierze.

wampir GIF - Pobierz i Udostępnij na PHONEKY

Jestem wampirkiem

Jestem wampirkiem o seksie gawędzącym
Lubię się droczyć, o seksiku gaworzyć

Świetnie mi się o nim pisze
Uśmiecham się do niego w skrycie

O seksie zawsze marzyć trzeba
Bo to naturalna wampirka potrzeba

Tak więc sobie marzę, że Ci dobrze ze mną, a Ty przeżywaj wielką namiętność

Śmieszny nos - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Niektóre marzenia realizujemy, niektóre zostają tylko w wirtualnym świecie. Marzenia mamy, w tęsknocie do nich się kulimy. Marzenia żeby się spełniły… trzeba im szansę dać. Nie marzysz, nie spełnią się. To jest jak w w tym dowcipie z morałem:

Mężczyzna całe swoje życie pragną wygrać w toto-lotka. W końcu wybrał się do kościoła z nadzieją, że jak poprosi o wygraną u samego Pana Boga to mu się uda. Chłopina wznosi modły i prosi o wygraną:

Panie Boże zlituj się nad biednym, i spraw abym wygrał w toto-lotka

Pan Bóg był zajęty swoimi sprawami, ale chłopina tak mocno prosi, tak żarliwie go błaga o wygraną, że Pan Bóg dał za wygraną i rzecze:

Chopie, nie męcz mnie tymi modłami. Idź i skreśl w końcu tego toto-lotka i daj mi szansę żebym mógł twoją prośbę spełnić”.

Morał jest taki;… żeby marzenia się spełniały nie tylko o nie trzeba prosić, ale także dać im szansę aby się mogły spełnić.

Marzy mi się… Gify Memy, śmieszne Gify, zabawne Demotywatory. I pełne humoru Zdjęcia i żarty

Marzenia tylko gotowe są do wizualizacji kiedy o nich mocno myślimy, pragniemy. Pesymistyczna osoba rzadko osiągnie to, o czym marzy. Od pesymistycznej osoby trzymaj się z daleka. Osoba o pozytywnym nastawieniu ma większą szansę.

 

anioł lub diabeł animowany GIF - Pobierz i Udostępnij na PHONEKY

Nie chcę być aniołem, ale często mnie taką zwą.Diabeł i Anioł GIF - Pobierz i Udostępnij na PHONEKY
Ja wolę być diabełkiem co korzysta z życia.

Monika Janos

Powiedzonka – Page 12 – O teatrze życia

Monika Janos

O teatrze życia – Życie jest szkołą” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Social media:

Jacek Bury nie zgadza się na podwyżki dla polityków.

Zdaniem Senatora każdy, kto podniesie rękę za podwyżkami, splunie w twarz obywatelom i swoim wyborcom.

“Nie mogę się zgodzić z takim zachowaniem, dlatego oczekuję szczególnie od liderów partii opozycyjnych i władz klubu rozsądku i apeluję – zatrzymajcie się i uszanujcie ludzi w dobie kryzysu”

– napisał polityk.

Bury podkreślił jednocześnie, że ma pełną świadomość, iż jego decyzja spotka się z wrogą postawą zarówno wielu polityków PiS, jak i szeroko rozumianej opozycji.
Na koniec dodał, że nie dziwi go hipokryzja partii rządzącej dotycząca podwyżek. Przypomina, że kiedy był okres wyborczy, władza obniżała wynagrodzenia, a dziś, kiedy najbliższe wybory są dopiero za trzy lata, po cichu proponuje gigantyczne podwyżki. Bury nie chce, by tą samą drogą poszła opozycja.

Podwyżki dla polityków. Jacek Bury wydał oświadczenie ws. decyzji o podwyżkach dla parlamentarzystów.

“Dla zdecydowanej większości ważniejsza jest ich własna kieszeń niż służba publiczna”

– napisał Senator.

“Polityka powinna być służbą dla obywateli, a nie okazją do zrobienia kariery czy też wzbogacenia się. Dlatego od zawsze powtarzałem: nie jestem w polityce dla pieniędzy”

– napisał w oficjalnym oświadczeniu Jacek Bury.
Senator dodał, że dla zdecydowanej większości polityków ważniejsza jest ich własna kieszeń niż służba publiczna.
“Jak nazwać dawanie sobie gigantycznych podwyżek w czasach, kiedy polska gospodarka wchodzi w potężny kryzys? Kiedy setki tysięcy pracowników, urzędników otrzymuje informację o cięciach i obniżce pensji? To ma być ta nowa solidarność?”
– zapytał.
Podwyżki dla polityków. Jacek Bury:

“uszanujcie ludzi w dobie kryzysu”

Social media:

Około 4,6 tys. złotych brutto więcej miesięcznie zarobią posłowie – Kto jak głosował – Koryto+

Jak dalej będzie takie rozdawnictwo,to Polska pójdzie na dno ...

Eksperci na pasku PiS i budowlana samowolka. Nowe wątki taśm ...

Nocny projekt ogromnych podwyżek dla posłów, ministrów, prezydenta

Podwyżki dla posłów, ministrów, prezydenta. Pensja dla Pierwszej ...

– Klasa polityczna odleciała

Koryto+

Podwyżki dla posłów. Politycy PiS chcą zarabiać kilkanaście ...

Sejm przyjął projekt zakładający podwyżki wynagrodzeń.

Podwyżki na biura i mieszkania posłów. Dostaną 1500 złotych - Planeta

„Za” głosował prawie cały PiS. Głosowało 228 posłów, za było 226, wstrzymały się 2 osoby. Poseł Bolesław Piecha nie głosował. Jak tłumaczy Karol Szymura z jego biura poselskiego – parlamentarzysta jest obecnie na urlopie i nie udało mu się zalogować do systemu.

Prezydent, premier mają dostać 100 proc. podwyżki pensji! • www ...

W Koalicji Obywatelskiej głosowało 121 posłów, 100 było za, 9 przeciw, a 12 się wstrzymało.

W Lewicy głosowało 47 posłów, 39 – za, 7 – przeciw, 1 – wstrzymał się.

W koalicji PSL-Kukiz’15 w głosowaniu wzięło udział 26 posłów, 20 było za, 6 przeciw, nikt się nie wstrzymał.

Wszyscy członkowie Konfederacji (11 posłów) byli przeciw ustawie.

Około 4,6 tys. złotych brutto więcej miesięcznie zarobią posłowie.

Za ciężką pracę posłów należy się podwyżka. Rząd ogłasza nowy ...

Jak głosowali przedstawiciele poszczególnych partii?

Dla zatrzymania podwyżki podatku VAT... - Arkadiusz Myrcha | Facebook

W glosowaniu nad podwyżką wzięło udział 434 posłów.

Pensje posłów: nocny projekt ogromnych podwyżek dla polityków

-Projekt poparło 386 polityków

33 było przeciw,

-wstrzymało się 15

Nie głosowało 26 osób.

Za odrzuceniem planu podwyżek zagłosowała cała Konfederacja.

Osoby przeciwne temu planowi znalazły się także w innych ugrupowaniach.

————————–

Kogo przestraszyły memy o PiS?

Jak głosowało Prawo i Sprawiedliwość?

Spośród polityków PiS 226 posłów zagłosowało za, 2 wstrzymało się, a 7 nie głosowało.

Wstrzymali się:

-Wojciech Maksymowicz

-Michał Wypij,

Nie głosowali:

-Marcin Horała

-Małgorzata Janowska

-Ewa Kozanecka

-Mrcin Ociepa

-Bolesław Piecha

-Jacek Sasin

-Zbigniew Ziobro.

Koalicja Obywatelska – 100 posłów „za”

Projekt poparło 100 posłów Koalicji Obywatelskiej.

Przeciwko podwyżkom zagłosowali:

-Tomasz Aniśko

-Cezary Grabarczyk

-Klaudia Jachira

-Monika Rosa

-Franciszek Sterczewski

-Michał Szczerba

-Małgorzata Tracz

-Urszula Zielińska

-Tomasz Zimoch

Wstrzymali się:

-Tadeusz Aziewicz

-Piotr Borys

-Michał Jaros

-Marek Krząkała

-Gabriela Lenartowicz

-Joanna Mucha

-Małgorzata Niemczyk

-Dariusz Rosati

-Grzegorz Schetyna

-Tomasz Siemoniak

-Iwona Śledzińska-Katarasińska

-Marta Wcisło.

Nie głosowali:

-Małgorzata Chmiel

-Barbara Dolniak

-Joanna Fabisiak

-Elżbieta Gapińska

-Kamila Gasiuk-Pihowicz

-Krzysztof Grabczuk

-Michał Krawczyk

-Magdalena Łośko

-Jagna Marczułajtis-Walczak

-Dorota Niedziela

-Maria Katarzyna Piekarska

-Adam Szłapka

-Mariusz Witczak.

Jak głosowała Lewica?

Podwyżki poparło 39 posłów lewicy

Przeciw projektowi zagłosowali:

-Magdalena Biejat

-Agnieszka Dziemianowicz-Bąk

-Daria Gosek-Popiołek

-Maciej Konieczny

-Paulina Matysiak

-Adrian Zandberg

-Marcelina Zawisza

Wstrzymała się:

-Wanda Nowicka

Nie głosowały:

-Monika Falej

-Hanna Gill-Piątek.

PSL i Kukiz’15 – jak głosowali posłowie?

Projekt poparło 20 posłów PSL-Kukiz’15.

Przeciwko niemu zagłosowało 6 osób z tego klubu:

-Jolanta Fedak

-Paweł Kukiz

-Paweł Szramka

-Agnieszka Ścigaj

-Stanisław Tyszka

-Stanisław Żuk

Nie głosowali:

-Jacek Protasiewicz

-Jarosław Sachajko

-Czesław Siekierski

-Jacek Tomczak

Konfederacja jednomyślnie odrzuciła projekt.

Przeciw głosowało jej 11 członków:

-Konrad Berkowicz

-Krzysztof Bosak

-Grzegorz Braun

-Artur Dziambor

-Krystian Kamiński

-Janusz Korwin-Mikke

-Jakub Kulesza

-Dobromir Sośnierz

-Krzysztof Tuduj

-Michał Urbaniak

-Robert Winnicki

—————————-

W górę pójdzie także roczna subwencja dla partii politycznych 

PiS: 34,9 mln zł (wcześniej 23,3)

KO: 29,8 mln zł (wcześniej 19,9)

Lewica: 17,1 mln zł (wcześniej 11,4)

PSL: 12,4 mln zł (wcześniej 8,3)

Konfederacja: 10,2 mln zł (wcześniej 6,8)

——————–

Tak było rok temu. Dziś jest podobnie.

Racjonalna Polska على تويتر: "Tak było rok temu. Dziś jest ...

————–

gownowpis #heheszki #titanic #czarnyhumor - Maximus_decimuspl ...

Social media:

Sejm uchwalił ustawę o podwyżkach dla posłów.

– W 2018 roku prezes Kaczyński mówił:

“że do polityki nie idzie się dla pieniędzy”.

Teraz wraca kwestia podwyżek. To odbiega od wizerunku partii skromnej, bliskiej ludziom – mówi WP prof. Ewa Marciniak o podwyżkach dla posłów i urzędników państwowych.

Bo wasza kasa musi być większa niż nasza, ale to jest nasza kasa to dlaczego ma być mniejsza niż wasza?

Sejm uchwalił ustawę o podwyżkach dla posłów.

 

Niespełna 7 godzin – tyle czasu zajęło posłom uchwalenie ustawy (w 3 czytaniach) o podwyżkach pensji dla parlamentarzystów oraz najważniejszych osób w państwie. Teraz projekt trafi pod obrady Senatu.

Zmianą, którą wprowadza projekt, jest obliczanie wynagrodzeń poszczególnych osób na podstawie wynagrodzenia zasadniczego sędziego Sądu Najwyższego określonego w stawce podstawowej. W myśl ustawy poszczególni urzędnicy zarobią:

mianą, którą wprowadza projekt, jest obliczanie wynagrodzeń poszczególnych osób na podstawie wynagrodzenia zasadniczego sędziego Sądu Najwyższego określonego w stawce podstawowej. W myśl ustawy poszczególni urzędnicy zarobią:

  • prezydent: 25 981 zł brutto

  • pierwsza dama 17 897 zł brutto

  • marszałkowie Sejmu i Senatu: 21 984 zł brutto

  • wicemarszałkowie Sejmu i Senatu: 17 987 zł brutto

  • premier: 21 984 zł brutto

  • ministrowie: 17 987 zł brutto

  • wiceministrowie: 16 988 zł brutto

  • wojewodowie: 14 989 zł brutto

  • posłowie 12 600 zł brutto

Social media:

Wrona… komisarz policji Wrona – Życzy gwałtu NA Margot – zła karma powraca… czyli nie życz komu tego co tobie nie miłe –

Gif na dziś- Wrony - Paranormalne.pl

 Nox_ 2 dni temu

Jacek Wrona, były biegły sądowy, nawoływał do gwałtu na Margot, a teraz robi zbiórkę na SYSTEM OCHRONY PRZED LEWACTWEM xD

W związku z hektolitrami hejtu, który rozlał się na mnie i moją rodzinę oraz setkami gróźb ze strony lewactwa pod moim i ich adresem, zmuszony jestem stworzyć system ochrony techniczno – elektronicznej dla mojej żony i dzieci (ja sobie dam radę)! Dlatego proszę o wpłaty na ten cel, gdyż kwota ta jest poza moim zasięgiem, a bezpieczeństwo rodziny jest priorytetem! Dzięki bardzo za pomoc!!
xDDDDDDDDD

—————————-

Random Acts of Shifeness - More Weekly Winners

Funkcjonariusz policji życzy gwałtu osobie osadzonej!!!

Biegły sądowy z Częstochowy nawoływał do gwałtu na Margot - tak ...

———————————–

Dowcipy o #wrony : : Śmiechumor - Sposób na dobry humor! Śmieszne ...

Życzy gwałtu Margot – zła karma powraca…

Jacek Wrona prosi o wsparcie

czyli nie życz komu tego co tobie nie miłe –

fun4gif: Karma gif

Jacek Wrona obraził Margot

Ostatnio postanowił wypowiedzieć się na temat zatrzymania Margot.

“Jest to osoba niebinarna – przedstawia się jako Małgorzata, choć pod względem formalno-prawnym określona jest jako Michał. Niebinarność to określenie tożsamości płciowych, które nie są wyłącznie męskie lub kobiece.”

“Mam nadzieję, że wdzięki pani “Margot” zostaną docenione przez współosadzonych”

– stwierdził Wrona w mediach społecznościowych.

Jacek Wrona to emerytowany policjant i biegły sądowy

————————-

humor #humorobrazkowy #rasizmzawszespoko... - a......d - Wykop.pl

 

Jestem ciekawa ile osób skrzywdził swoją mową, postępowaniem jako aktywny policjant. Założę się że wiele, jeśli potrafi komuś życzyć gwałt,  to może też sam gwałcił?

Najpierw kasa później towar memy, gify i śmieszne obrazki facebook ...

Jestem ciekawa… jeśli zgwałcą jego sześcioro dzieci? A może i jego też,  nie WSPOMINAJĄC o żonie.

24 Żarty Dnia, Środa 6 Maja 2020 - Kocham Humor

Zła karma wraca Wrono… pamiętaj i to w wielokrotny nasób – ale to będzie wina twoja… WRONO!!!!… 

Były funkcjonariusz policji życzy zatrzymanej osobie gwałtu - Wykop.pl——————————

Wielcy Nieobecni: Alfred Hitchcock - Katowice informacje kulturalne

Social media:

🍵- Krótkie myśli o seksie I DO-W-CIPY -💙💙💙 „O teatrze życia – Życie jest szkołą” – / Monika Janos / – 🔥

Podobny obraz

Jaka to jest pozycja “na żabę”?
– Ona leży, jemu leży, a ona rechocze.

——————————————-

Śmieszne Zdjęcia Erotyczne - Humor Erotyczny dla Dorosłych [18+] -

Przychodzi blondynka – nastolatka do mamy i mówi:

– Mamo, czy to prawda, że dzieci rodząc się wychodzą z tego samego miejsca w które chłopcy wkładają ich członki?

Matka zadowolona, że nie musi poruszać tego tematu sama mówi:
– Tak córeczko, tak.

Na to blondynka:
– A czy przy porodzie nie powybija mi zębów?

Open Legs GIF | Gfycat

1-
Onanizm jest najlepszym sposobem na wzięcie
szczęścia we własne ręce

———————

seks humor rysunek

2-
Cnota brzmi tak dumnie… jednak smutna prawda jest – szybko jej się pozbywamy
mając w myślach seks-zamiary nie ważne z kim, gdzie i jak

————-

aby kobietka nie była nerwowa” / „O teatrze życia – Życie jest ...

3-
Jeden papieros skraca życie o 9 minut. Seks przedłuża za to o 15 minut
😉
– Walczcie seksem o swoje życie.

————–

miłość – Page 24 – O teatrze życia

4-
Seks – to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy jakie natura nas obdarowała

————

Co to jest seks?” / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika ...

5-
Biseksualizm?
😉
Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę.

————————-

Jeśli coś jest warte grzechu, to grzech... - xdPedia - xdpedia ...

6-
Nie krytykuj masturbacji!
😉
To seks z kimś, kogo się kocha!

—————-

Wibrator” / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos ...

7-
Nasze czasy można sprowadzić do prostej formuły:
😉
podróże kosmiczne plus seks.

—————–

uwielbiasz to” / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika ...

8-
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

—————

humor rysunek

9-

Seksbomby kończą najczęściej jako niewypały.

——–

Public Ass Carousel [humor] Zdjęcie Porno - EPORNER

10-
Któż potrzebuje związku, kiedy może mieć dobrą zabawę, nie czyniąc żadnych zobowiązań.
😉
W końcu nawet AIDS jest idealną chorobą konsumentów:
– bierze się albo ze złego seksu albo ze złych igieł.

Gify - Fapam.pl

Synek mówi do tatusia:
– Całowałem się z dziewczyną!
– I co mówiła?
– Nie słyszałem bo uszy mi zatkała udami.

———————–

kobieta – O teatrze życia

——————————–

11.

Dlaczego Bóg stworzył mężczyzn?
– Bo wibrator nie ma funkcji “koszenie trawnika”.

Coronavirus satire sex memy, gify i śmieszne obrazki facebook ...

————————-

12.

– Seks pozamałżeński jest podobno grzechem?
– Na pewno grzechem jest źle wykonany!

Kiedy zapomnisz zapukać przed otwarciem lodówki...

Mówią że kobiety kochają uszami a mężczyźni oczami. Wczoraj dokładnie obejrzałem swój instrument i czego jak czego ale oczu tam nie zauważyłem

humor – O teatrze życia

——————-

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Monika Janos
O teatrze życia – Życie jest szkołą”

💋💋💋💋💋💋

Social media:

Podatek cukrowy w ustawie koronowirusowej – czyli RAŻĄCE naruszenie zasad!!! – Opłata cukrowa

Rząd chce przepchnąć nowelizację przepisów, które nawet nie obowiązują i to w ramach ustawy covidowej. 

 

Rząd wprowadza podatek cukrowy w ustawie covidowej – ustawodawca rażąco narusza tym zasady stanowienia prawa, bo wprowadza daninę bez żadnego trybu.

Mowa o rozwiązaniach zawartych w ustawie o zmianie niektórych ustaw w celu zapewnienia funkcjonowania ochrony zdrowia w związku z epidemią COVID-19 oraz po jej ustaniu. Akt czeka na rozpoznanie przez Senat.

W ustawie o koronowirusie podstępnie znalazły się zapisy wprowadzające tzw. podatek cukrowy, czyli opłaty od napojów słodzonych i energetycznych.

Danina ma wejść w życie 1 stycznia 2021 r.

Rząd planuje na mocy jednego projektu ustawy znowelizować inną, nieobowiązującą, nieuchwaloną i jeszcze niepodpisaną przez prezydenta ustawę. 

Adwokat dr Karol Pachnik, nowelizowanie projektu ustawy innym projektem to pomysł bez precedensu i…

… a to oznacza naruszenie konstytucji!!!

Taki rodzaj procedowania przepisów jest sprzeczny z zasadami rzetelnej legislacji i techniki prawodawczej.

To praktyka obecnej władzy PiS-owskiej

…stosowana od kilku lat.

 

Polega na “upychaniu” w ustawach przepisów zupełnie oderwanych od procedowanego aktu prawnego, co doprowadzi do chaosu, braku zrozumiałości, transparentności czy spójności tworzenia prawa.

Opłata cukrowa – wykorzystanie koronowirusa do wprowadzenie jej

Podatek cukrowy, czyli dodatkowa opłata od słodzonych napojów i alkoholu sprzedawanego w małych opakowaniach.

W skład podatku ma wchodzić opłata stała i zmienna.

-Stała to 50 gr za litr napoju z dodatkiem cukru lub substancji słodzącej, a dodatek to 10 gr za litr napoju z dodatkiem substancji aktywnej.

Rząd zapewnia, że celem jest działanie prozdrowotne i przeciwdziałanie nadmiernemu spożywaniu cukru, które prowadzi do otyłości.

A JA twierdzę. i przy tym będę stać, że brakuje im na swoje premie do przyznania… bo im się to należy!!!

Social media:

Leśniczy odkrył romans żony z proboszczem? – Romans z księdzem?

Leśniczy odkrył romans żony z proboszczem?

Krzemieniewo w gminie Czarne w województwie pomorskim ma swojego księdza splamionego fałszywą moralnością…

Co na to katolicy?

– Czy to tradycyjna rodzina?

Na początku lipca zostały odnalezione zwłoki małżeństwa M. – Agnieszki i Jacka. Leśniczy zastrzelił swoją żonę, a później siebie.

 

9 lipca dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o strzelaninie.

 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zastrzelił swoją żonę, a następnie popełnił samobójstwo.

 

Policja nie chce ujawnić tekstu listy mordercy-samobójcy

– w tle romans 17 -nastolatki z księdzem

Od mieszkanki dowiaduje się, że ponoć cała wieś wiedziała, że Agnieszka M. ma romans z księdzem.

Czy kobieta była w ciąży Z KSIĘDZEM?

 

 

 

Social media: