Biorąc hostię z ręki księdza, czy wiesz gdzie rękę trzymał? – smacznego – twarożek z penisa smakuje?




#PILNE | Jest wyrok w sprawie PO kontra Mateusz Morawiecki za słowa premiera o braku dróg i mostów. Sąd Apelacyjny zdecydował, że premier będzie musiał za nie przeprosić.
Więcej wkrótce w >> https://t.co/68fLeYd0pG pic.twitter.com/Z2tHr1bmlF
— tvn24 (@tvn24) September 26, 2018




#PILNE | Jest wyrok w sprawie PO kontra Mateusz Morawiecki za słowa premiera o braku dróg i mostów. Sąd Apelacyjny zdecydował, że premier będzie musiał za nie przeprosić.
Więcej wkrótce w >> https://t.co/68fLeYd0pG pic.twitter.com/Z2tHr1bmlF
— tvn24 (@tvn24) September 26, 2018



Mieć przyjaciół to cholerne szczęście i czasem przyjaźń w swej niezwykłości przewyższa miłość swą czystością w sobie. Uważam także, że przyjaźń jest rodzajem miłości i to bardziej wymagającej. Przyjaciół trzeba zyskiwać przez życiowe zakręty, wtedy najłatwiej rozpoznać kto jest godzeń tej wartości – przyjaźni. Przyjaźń często jest niedoceniana, pragniemy miłości, w poszukiwaniu tego jedynego/tej jedynej pomaga przyjaciel… a gdy już tego kogoś znajdziemy, to co się dzieje z przyjaciółką z przyjacielem? Często odstawiana jest na bok, ponieważ jeszcze bliższego naszemu
sercu mamy – dziewczynę, chłopaka. Zaczynamy zapominać o przyjaciółce, o przyjacielu. Kiedy widzi z boku stojąc, że źle ulokowaliście uczucie, że to toksyczny związek, próbuje ostrzec, wówczas staje się waszym wrogiem. Lecz prawdziwy
przyjaciel będzie w pobliżu, nie opuści Was nawet jak go źle potraktujecie.
Zadzwonisz, zjawia się natychmiast. Dlatego dobrze by było mając sympatie, nie rańmy przyjaciela kiedy próbuje ostrzec i nie odsuwajmy na boczny tor tylko dlatego, że masz sympatie. Sympatia odejdzie, przyjaciel zawsze przy tobie będzie.
Pragniesz bliskości, pragniesz by cię wysłuchano, pragniesz by osoba bliska twemu sercu była zawsze kiedy tego ty potrzebujesz. Do póty do póki spełnia te warunki, jest ok. A co się dzieje, jeśli choć raz powie nie? Zaczynasz zastanawiać się, czy naprawdę jest twym przyjacielem – miała przyjść kiedy akurat byłaś w potrzebie wygadania się, chcesz pohasać po sklepach, wyskoczyć na dysko-błysko, a tu figa, nie ma dla ciebie czasu. Jeden, jedyny raz bo ma coś ważnego do załatwienia, a ty już focha walisz. Obrażasz się. Czy to naprawdę jest przyjaźń? Ty ciągle od przyjaciela czegoś się domagałaś/domagałeś a czy choć raz on od ciebie coś chciał? Zawsze był na twoje kiwnięcie. A kiedy nie może, walisz focha. A ile razy przyjaciel – jak go nazywasz póki jest na twoje zawołanie – potrzebował od ciebie pomocy? Często, lecz kiedy twierdziłaś/ twierdziłeś że „teraz nie masz czasu” machną ręka i dalej ci pomagał, wysłuchiwał.
Pamiętaj czytelniku mój miły, to działa na dwie strony – gdy przyjaciela zostawisz w potrzebie jego serce stwardnieje, więcej na twe wołania w twej potrzebie się nie odezwie. Serce jego będzie krwawiło że ci nie pomaga, lecz to twoja wina, ponieważ nikt nie lubi ciągłego przez kogoś wykorzystywania.
Dla wszystkich co szanują przyjaźń i życzę każdemu z osobna, aby każdy miał osobę koło siebie co łzę otrze…
“Prawdziwy przyjaciel”
Nie ten przyjaciel co z tobą alkohol pije
Nie ten przyjaciel co jest gdy kasę masz
Nie ten przyjaciel co spędza z tobą wesołe chwile
Nie ten przyjaciel co jest gdy szczęście ci dopisuje
Przyjaciel to ten, który po roku dzwonisz on przybywa
Wyzwala cię ze złej doli, łzy twoje ociera
Znika jak czarna pantera, wraca
Wraca gdy masz problemy
Przyjaciel choć dużo dać ci nie może, tyle co ma
Będzie szczęśliwy twoim szczęściem
Dłoń poda nad zbyt wysokim progiem
Zawsze obroni przed złymi ludźmi
Pamiętaj czytelniku mój miły, to działa na dwie strony
Gdy przyjaciela zostawisz w potrzebie jego serce stwardnieje
Więcej na wołania w Twej potrzebie się nie odezwie
Chociaż serce jego będzie krwawiło że ci nie pomaga
Nie ten przyjaciel co jest gdy szczęście Ci dopisuje
Nie ten przyjaciel co spędza z Tobą wesołe chwile
Nie ten przyjaciel co jest gdy kasę masz
Nie ten przyjaciel co z Tobą alkohol pije
Życie jest szkołą – Władca Much – Głupich nie sieją, sami się rodzą

„orendzie na rok 2021 samochwały-dudy”
samochwała-duda w kącie stał
i tak rok 2020 w orędziu podsumował:
-zdolny jestem niesłychanie
(cały czas się uczę)
mam na świecie poważanie…
(przy trumpie krótkie stanie)
w kraju same osiągnięcia
(jest koronavirus i jest potęga)
głodu nie ma, dobrobyt jest
(pracujący na leni podatek płaci też)
pracy pod dostatkiem jest
(a i 500+ nadal rozdawane też)
rząd najlepszy od półwiecza
(kłamie, lecz jest mu darowane)
skupiliśmy się na wielkich rzeczach
(dla pis premia to rzecz święta)
kompetentnych ministrów mamy
(nieposłusznych pokaramy)
każdy poseł z pis ideowiec
(zdepcze godność kto nie z nim)
Dla narodu pracujemy
(suwerena w dupie mamy)
suweren pracę ma
(po misce ryżu dużo sra)
Nie skąpimy dla narodu dobrych słów nić
(to wiadomo że to wszystko pic)
jest trzynastka, czternastka
(nikt nie widział i jest dziw)
dla seniorów i piętnastka
(elektorat nasz oby żył sto lat)
wyższa płaca dla posłów ciągle jest
(suweren za miskę ryżu wyżyje się też)
to nic, że Polsce w długach będzie
(pis wydrukuje pieniędzy więcej)
gospodarka rozpędzona
(nowa droga do szydło we wsi przecieszyna)
są mieszkania
(trzy miliony do rozdania(?))
politycznej wzrost kultury…
(wypierdalać skurwysyny)
cały naród żyje w zgodzie
(kiedy śpi, i nie jest na “spacerze”)
młodzież nabędzie pis-owskich wartości
(w szkołach nie ma już wolności)
w Polsce demokracja jest
(jest krzyż, kler, i wredna czarneka mina skurwysyna)
wolność słowa i pluralizm
(musisz tylko rządzących chwalić)
jest i nasz kochany, swojski lud
(co dla dudy za pieniądze pójdzie w bój)
nowy rok 2021 przyniesie dla popleczników wygodę
(mierny, bierny, ale wierny)
pis będzie rządził, bo dobry duch prezesa nad nami krąży
(środkowy palec lichoskiej w sam raz)
kochani, prezesa całujmy w dupę
(to robi co drugi zdrajca Polski – dupek)
konstytucja?… a komu potrzebna
(nie jest z nią pis-owi po drodze )
kochani, to nic że konstytucję łamiemy
(fałszywi ludzie to pis-owskie hieny)
rydzyka z torunia popieramy
(miliardowy datek dajmy)
krótko mówiąc rok 2021 będzie udany!
(tylko rząd do wymiany!)
takie będzie to orędzie
(niestety, podwyżka na wszystko też będzie)
obiecuję wam, że roku 2021 pis bogactwo wam da
(zamordyzm pełną gębą zgotuje nam)

W umowie programowej Andrzeja Dudy z 2015 r. mogliśmy przeczytać, że wtedy jeszcze jako kandydat na prezydenta domagał się likwidacji Narodowego Funduszu Zdrowia. Obecna głowa państwa obiecywała “zmiany systemu opieki zdrowotnej, z poparciem prezydenta, które będą opierać się na założeniu, że pacjent jest zawsze w centrum uwagi“.
Postulowała także: “odejście od kryterium zysku w służbie zdrowia – lekarze mają leczyć, a nie liczyć; Fatalna instytucja, jaką jest NFZ, powinna być zlikwidowana”.
—————————————-

Pomoc frankowiczom stała się jednym z głównych tematów kampanii prezydenckiej w 2015 r. Dlaczego? Temat nabrzmiał w wyniku styczniowego “czarnego czwartku”, czyli skokowego umocnienia się franka szwajcarskiego. Politycy wyczuli nastroje społeczne i zaczęli obiecywać poszkodowanym pomoc. 15 maja 2015 r. Andrzej Duda-kandydat na prezydenta RP złożył wtedy obietnicę, że – jeśli zasiądzie w pałacu – w pierwszych trzech miesiącach urzędowania prześle do parlamentu prezydencki projekt ustawy, która zmusi banki do przewalutowania tzw. kredytów walutowych na złotowe po kursie z dnia podpisania umowy.
——————————-

Podczas konwencji programowej 28 lutego 2015 r. Andrzej Duda zapowiedział podniesienie kwoty wolnej od podatku z 3091 zł do 8000 zł. Dla wszystkich podatników. Później te słowa dozował jeszcze dosadniej, przekonując, że emeryci nie powinni płacić podatku.
————————

Po pięciu latach prezydentury Andrzeja Dudy, który zapowiadał “równe traktowanie przez unię polskich rolników” wciąż w tym temacie jest wiele do zrobienia.
Jednak po pięciu latach niewiele w tym zakresie się zmieniło. W kampanii parlamentarnej PiS do tego tematu powrócił. Średnio nasz rolnik otrzymuje 200 euro, unijny – 259 euro dopłaty.


—————-

—————–
<Inteligencja zdecydowanie idzie w parze z czarnym humorem>
———————-
![]()



– PEDOFILIA JEST PRZESTĘPSTWEM, TAK JAK NACIĄGANIE NAIWNYCH NA PIENIĄDZE.

Zabieranie i sprzedawanie dzieci…. przez zakonnice. Morderstwa itd… pedofilia…

Chodzi o wypowiedź prof. Wojciecha Sadurskiego z 10 listopada 2018 roku. Konstytucjonalista zamieścił następujący wpis na Twitterze na dzień przed Dniem Niepodległości: “żaden przyzwoity człowiek nie powinien iść w paradzie obrońców białej rasy, którzy na chwilę schowali swe falangi i swastyki, w zmowie ze zorganizowaną grupą przestępczą PiS”.
Prawo i Sprawiedliwość pozwało prof. Sadurskiego za naruszenie dóbr osobistych partii. Sprawa trafiła do sądu, a w piątek poznaliśmy jej finał.
Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił apelację i tym samym utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego oddalający powództwo PiS przeciwko prof. Wojciechowi Sadurskiemu. Decyzja jest prawomocna.
– Sąd apelacyjny w pełni podzielił ustalenia sądu okręgowego, który bardzo szeroko uzasadnił swój wyrok w czerwcu tego roku, powołując się na orzecznictwo sądów krajowych i bardzo bogate orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka dotyczące swobody wypowiedzi, czyli art. 10 konwencji. Dzisiaj sąd apelacyjny to powtórzył i wskazał na kilka okoliczności związanych szczególnie z tą sprawą – powiedział w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” Michał Wawrykiewicz, adwokat prof. Sadurskiego.


——————————
—————————-



Arcybiskup Stanisław Gądecki, poznański metropolita i przewodniczący Episkopatu, w wywiadzie z Katolicką Agencją Informacyjną skomentował wysoką frekwencję na Strajku Kobiet. Duchowny uważa, że to wina mediów społecznościowych i znanych platform streamingowych. Jego zdaniem Netfliks “promuje homoseksualizm, hedonizm i rozwiązłość”.
– Dzisiaj, w dobie drugiej rewolucji komunikacyjnej, niemalże każdy serial dla młodzieży na Netfliksie zawiera promocję homoseksualizmu, hedonizmu i rozwiązłości. Przeciwnicy wykorzystują obficie kanały dystrybucji treści i formowania sumień, które są mało używane w Kościele – powiedział KAI abp Gądecki.
Monika Olejnik nie mogła przejść obok tych słów obojętnie. Dziennikarka postanowiła zabrać głos za pośrednictwem mediów społeczenościowych.
– Wszyscy łapią się za głowy, co mogło się stać, że tysiące młodych ludzi wyległy na ulice. Skąd się wzięło pokolenie, które wali prosto z mostu, co powinno się stać. Skąd się wzięły dziewczyny, które walczą o wybór, o prawo do wyboru? Czyja to wina? – zaczęła swój wpis dziennikarka.
– Ks. abp Gądecki już wie: to wina Netfliksa. Kiedyś pierwszym dziełem wydrukowanym na maszynie Gutenberga było Pismo Święte. Dzisiaj według arcybiskupa każdy serial na Netflixie promuje homoseksualizm, hedonizm i rozwiązłość – czytamy dalej.
Monika Olejnik nie pozostawia na duchownym suchej nitki.
– To ciekawe, że arcybiskup nie zastanawia się, skąd się bierze pedofilia w Kościele, skąd się biorą księża biskupi, którzy chronią pedofilów, dlaczego Kościół nie chce wypłacać odszkodowań ofiarom, dlaczego ofiary odbijają się od drzwi, szukając pomocy. To nie dzięki Kościołowi wiemy o gorszących, traumatycznych, nieludzkich zachowaniach księży. Wiemy to dzięki dziennikarzom. Gdyby nie oni, Kościół byłby purpurowy z zewnątrz, a zgniły wewnątrz. Ta obsesja na punkcie LGBT, edukacji seksualnej doprowadziła do tego, że ludziom się już po prostu ulało.
W swoim wpisie dziennikarka punktuje również dyrektora Radia Maryja, Tadeusza Rydzyka.
– Abp Stanisław Gądecki żyje jakby w innym świecie, nie zauważa tego, że PiS, jak żadna inna władza, związał się z Kościołem. Według niego Kościół nie stoi ani po stronie prawicy, ani po stronie lewicy. Czyżby dyrektor Radia Maryja Tadeusz Rydzyk był poza Kościołem? Czy arcybiskup nie widzi tego, co tam się wyprawia, ile pieniędzy płynie do struktur lidera Radia Maryja i Telewizji Trwam? Czy nie widział mszy, gdzie rządzący tańcowali i śpiewali razem z księżmi i ich przywódcą duchownym? Czy jest głuchy na msze, gdzie się chwali partię rządzącą? – kończy post.
Monika Olejnik nigdy nie bała się głośno wyrażać swojej opinii. Wpis prezenterki spotkał się z dużym uznaniem jej fanów.
——————————-


#FelietonMoniki Lockdown Netfliksa receptą na grzeszną młodzież. Młodzi są zachęcani do grzechu przez płynący z Zachodu przekaz telewizyjny. Władza straciła autorytet, Kościół stracił autorytet, ale najgorsze, że autorytet nawet wśród swoich stracił Jarosław Kaczyński.
Wszyscy łapią się za głowy, co mogło się stać, że tysiące młodych ludzi wyległy na ulice. Skąd się wzięło pokolenie, które wali prosto z mostu, co powinno się stać. Skąd się wzięły dziewczyny, które walczą o wybór, o prawo do wyboru?
Czyja to wina?
Ks. abp Gądecki już wie: to wina Netflixa. Kiedyś pierwszym dziełem wydrukowanym na maszynie Gutenberga było Pismo Święte. Dzisiaj według arcybiskupa każdy serial na Netflixie promuje homoseksualizm, hedonizm i rozwiązłość. Tę głęboką analizę arcybiskup przedstawił w wywiadzie dla KAI. To zapewne zło z Zachodu psuje naszą młodzież. Abp Gądecki znalazł marksistów kulturowych, którzy chcą zaprogramować nowego, posłusznego człowieka.To ciekawe, że arcybiskup nie zastanawia się, skąd się bierze pedofilia w Kościele, skąd się biorą księża biskupi, którzy chronią pedofilów, dlaczego Kościół nie chce wypłacać odszkodowań ofiarom, dlaczego ofiary odbijają się od drzwi, szukając pomocy.To nie dzięki Kościołowi wiemy o gorszących, traumatycznych, nieludzkich zachowaniach księży. Wiemy to dzięki dziennikarzom. Gdyby nie oni, Kościół byłby purpurowy z zewnątrz, a zgniły wewnątrz. Ta obsesja na punkcie LGBT, edukacji seksualnej doprowadziła do tego, że ludziom się już po prostu ulało.Abp Stanisław Gądecki żyje jakby w innym świecie, nie zauważa tego, że PiS, jak żadna inna władza, związał się z Kościołem. Według niego Kościół nie stoi ani po stronie prawicy, ani po stronie lewicy.Czyżby dyrektor Radia Maryja Tadeusz Rydzyk był poza Kościołem? Czy arcybiskup nie widzi tego, co tam się wyprawia, ile pieniędzy płynie do struktur lidera Radia Maryja i Telewizji Trwam? Czy nie widział mszy, gdzie rządzący tańcowali i śpiewali razem z księżmi i ich przywódcą duchownym? Czy jest głuchy na msze, gdzie się chwali partię rządzącą? Czy zapomina o tym, że to Kościół, jego niektórzy hierarchowie i księża, przyczynili się(…) Ciąg dalszy na moim FB #monikaolejnik#zapraszam
Do kościoła nie chodzę , zdanie mam raczej marne o księżach i całej tej instytucji … ale tak uczciwie mówiąc to jednak jest trochę tak, że pewne wartości gdzieś uleciały 😕 mam już 4 z przodu także lata życia i obserwacji za sobą i przyznać muszę, że dawniej już samo słowo Rodzina znaczyło coś więcej … autorytetem był nauczyciel … a teraz … teraz wiemy jak jest. I oczywiście ks.Gądecki mocno przejaskrawia ale ja sama zauważyłam , że coraz więcej seriali zawiera wątek mniejszości , głównie właśnie homoseksualizmu. Temat modny i na czasie i chyba poszli w kierunku takim, że lepiej się będzie z takim tematem w tle sprzedawał 🤷♀️ Bo teraz liczy się głównie kasa niestety. Kasa na końcu zgadzać się musi 😏
Abp. sporo czasu musi siedzieć na Netflix skoro wyrobił sobie zdanie na temat każdego serialu
Kosciol popelnil grzech zaniedbania. Przez ostatnie 15 lat odkad zmarl JP2 wykorzystywali jego wizerunek. Wydawalo sie ze wystarczy ze papiez zostanie swietym a wszystko bedzie dobrze. Doszly do tego ciagle zamiatane pod dywan problemy
@monikaolejnik_official bardzo proszę o pomoc w nagłośnianiu zbiórki malutkiej Evy Korolenko chorej na SMA typ 1. Leczenie to koszt ponad 9 mln złotych a jej zbiórka praktycznie stoi w miejscu
Oby, to co sie dzieje teraz w Polsce cos zmienilo! To zacofane myslenie Kosciola i PISu jest przerazajace! Dziekuje Wszystkim, ktorzy uczestnicza w tej rewolucji milosci, jak to Pani pieknie nazwala:) rewolucji przywracajacej godnosc i szacunek.
Tekst piosenki:
Było całkiem miło
Pan Premier ma się dobrze też
Co ich zniechęciło? (Polaków)
Proszę Państwa, to tyle, ja bardzo dziękuję
UPS!
Tak Trybunał zdecydował
UPS!
Draństwo Polakom zgotował
UPS!
Ja nie jestem mistrzem gotowania
ale mówię, to tyle, ja bardzo dziękuję
W Polsce jest miejsce
dla każdego z nas
tak niezależnie
od jego poglądów
BUJDA!
{(w tle skandowanie haseł protestanckich)
la-la-la-la-la-la
la-la-la-la-la-la-la-la
la-la-la-la-la-la
Chciałbym wolnej, niepodległej, suwerennej Polski
la-la-la-la-la-la
la-la-la-la-la-la-la-la
la-la-la-la-la-la
Chciałbym wolnej, niepodległej, suwerennej Polski}
Bo jak się popatrzy
każde pokolenie
walczyło o Polskę
wolną
Bo jak się popatrzy
każde pokolenie
walczyło o Polskę
wolną
{(w tle skandowanie haseł protestanckich)
la-la-la-la-la-la
la-la-la-la-la-la-la-la
la-la-la-la-la-la
Chciałbym wolnej, niepodległej, suwerennej Polski
la-la-la-la-la-la
la-la-la-la-la-la-la-la
la-la-la-la-la-la
Chciałbym wolnej, niepodległej, suwerennej Polski}