„Każda kobieta reaguje inaczej – Minetka.” / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos /

Podobny obraz

„Każda kobieta reaguje inaczej – Minetka.”

Kiedy nauczysz się czytać jej ciało, odczytując zachętę lub dezaprobatę z jej spojrzeń, wypowiadanych słów i ruchów bioder, twoje wargi, język same odruchowo będą wiedziały co robić, napełnią jej ciało słodkim dreszczykiem podniecenia.

Bezpośrednią stymulację okolic łechtaczki, radzę pieścić dopiero po osiągnięciu pewnego stopnia podniecenia w wyniku gry wstępnej, opartej na głaskaniu, czułym dotyku, pocałunkach i pieszczotach całego ciała. Podczas takiego preludium, kobiece narządy wytwarzają dostateczną ilość soków, które zwilżają i przygotowują muszelkę do bezpośredniego pieszczenia. Zbyt szybkie dotykanie muszelki nie gotowej na pieszczoty może spowodować irytację a nawet ból.

Zanim zaczniesz drażnić niezwykle wrażliwy element muszelki, pobudź strefy erogenne takie jak karczek, uszko, piersi. Powoli schodząc do pępuszka trafiając na wzgórek łonowy ku jej diamenciku wilgotnemu. Można też zacząć pieszczoty od stópek, kolanka, uda szczególnie strona wewnętrzna. Pod wpływem podniecenia łechtaczka lekko zwiększa swoje rozmiary, podobnie jak wezbrane wargi kobiecych narządów płciowych.

Rozchyl je lekko i zacznij drażnić językiem wilgotne wnętrze. Stale zmieniaj charakter i intensywność bodźców, poświęcając szczególnie wiele czasu i uwagi bezpośredniemu otoczeniu łechtaczki, co bywa bardzo ekscytujące, lecz staraj się nie dmuchać, ponieważ często jest to irytujące, tak samo jak chlipanie, mlaskanie przy penetracji.

Zataczaj językiem figlarne kręgi wokół wejścia do pochwy, wsuwając go nawet nieco do jej ciepłego wnętrza – nigdy nie wdmuchuj do środka powietrza!

Urozmaicaj rytm i ruchy języka, ponieważ zbyt jednostajny nacisk może być denerwujący.

Możesz także lekko wsysać łechtaczkę lub pobudzać ją regularnym, wahadłowym ruchem języczka. Pieszczenie muszelki daje często kobietom możliwość przeżycia wielokrotnego orgazmu, dlatego tez, jeśli nawet twoja partnerka będzie miała orgazm to nie przerywaj, chyba że sama zepchnie z muszelki i stwierdzi że zaczyna odczuwać ból zamiast orgazmu.
U niektórych kobiet orgazm wzmaga wrażliwość łechtaczki – wystarczy jeden orgazm, który starczy jej na dłużej, dlatego nie dziw się że nie chce od razu następnej penetracji. W takim przypadku dalsza stymulacja spotka się z niechęcią partnerki, która odepnie twoja głowę. Ale też samo odepchnięcie nie zawsze oznacza ze ma dosyć. Jeśli nie jesteś pewna końca przytul ją mocno i delikatnie popracować palec ku muszelce, staraj opuszkiem delikatnie głaskać, masować płatki. Jeśli potrafisz właściwie odczytać jej znaki, doprowadzisz ją do ekstazy i długo utrzymywać w tym rozkosznym stanie ducha i ciała. Może to i nie pełny opis jak powinno się panią pieścić, bo teoria swoje praktyka swoje, ale z czasem przyjdzie wprawa. Z początku musisz się liczyć z tym, że język nie będzie taki sprawny jak po dłuższej praktyce, szczęka będzie Cię bolała, z tyły kark a i palce z początku nie mają odpowiedniej sprawności, ręka może na przegubie boleć. Ale ból ten, zostanie wynagrodzony satysfakcją że zaspokoiłaś partnerkę. Twoja przyjemność dawania jej przyjemności doprowadzi cię na wyżyny szczęścia duchowego, psychicznego oraz fizycznego.

Sama myśl o pieszczotach oralnych, lub widok pieszczącej się kobiety, erotyczne doznania związane z dotykiem Jej warg sromowych niemal błyskawicznie doprowadzają do podniecenia.

„Minetka”

Kiedy do Ciebie się zbliżam Twe ciało drżeć zaczyna
Muszelka się uśmiecha, grę wstępną zaczynam

Karczek, uszko, piersi
Powoli schodząc pępuszek zaczynam
Wzgórek łonowy omijam ku dołowi pomykam

Ud wewnętrznej strony dotykam, ku kolankom pomykam
Stópki, paluszki dotykam i już do góry się wspinam

Ku górze mą podróż do diamencika kieruję
On zawsze wspaniale smakuje
Wilgoć niebiańska skapuje

Nektar z kwiatu smakuję, Tyś róża ja motyl
Delikatnie na Twoich płatkach siadam

Rozchylają się ja spijam nektar sprawnie
Ty z rozkoszy pulsujesz moje skrzydełka Cię adorują
Cichutko mruczysz jak kotka doskonała Tyś moja maskotka

Molestować będę a jeśli chcesz to i co dzień
Roznamiętniać dotykiem będę Cię

——————

Monika Janos O teatrze życia – Życie jest szkołą

—————————-

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania minetka gif

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *