😇”Naszą niewiedzą wykorzystują cwaniacy” 🍁/ 🌿„O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos / 👻

Andrzej GIFs | Tenor

Ateizm - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

Śmieszne zdjęcia,memy,gify,filmiki i demoty – Codziennie śmieszne memy ,gify,zdjęcia oraz filmiki

Obłąkany prezio ? | Blog, Honor, Ojczyzna

Pin by Leszek Filipczak on polish humour | Humor, Funny gif, Funny

Animated GIF | Funny gif, Animated gif, Gif

śmierć – O teatrze życia

Nie dotyczy księży - Tylko tłuste memy

Podobny obraz

Naszą niewiedzą wykorzystują cwaniacy

Moje życie lubi Pub. Czemu? Luźno się czuję – jedno, czy dwa piwka wypiję uciekając od problemów dnia codziennego, i myśli o śmierci.

KAZIK – Piwko [OFFICIAL AUDIO]

——————————

🍺

“Puby nie omijam”

Puby rzadko omijam
Kiedy pragnienie mnie dobija

Wychylam cztery piweczka
Wesoła moja główeczka

Piwko lubię pić
Warto dla niego żyć  🍺

I w godzinę śmierci naszej… – Pojedyncza

/ Człowiek w teatrze życia codziennego, jest zwykłą marionetką /🔥👌

▷ Śmierć: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ‐ 100% DARMO!

Kaczyński cytat będziemy dążyli by nawet ciąże kiedy dziecko jest skazane na śmierć mocno zdeformowane kończyły się porodem - Paczaizm.pl

Śmierć”

Z czym byśmy mogli porównać śmierć?” / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos / – O teatrze życia

Jak sobie wyobrażamy śmierć?

śmierć – Śmieszne zdjęcia,memy,gify,filmiki i demoty

Każdy śmierć na swój sposób postrzega, interpretuje, wyobraża. Jak śmierć zachowuje się zabierając do siebie? Jest smutna? Czy rechocze z radości ha ha ha. Ja ją widzę rechoczącą, zbierająca duszyczki.

Gifowe poruszenie w archiwum, czyli jak zmontować dowcip z XVI-wiecznych liter | Artykuł | Culture.pl

Śmierć stoi śmiejąc się ironicznie, nikt jej nie ucieknie, jedynie oddali czas nadejścia.

Muzyka śmierci iPhone na żywo Tapety - Pobierz na PHONEKY iOS App

Ona jest, tym co określamy… wszystkim. Ma w sobie ból istnienia, radość kiedy odchodzimy, kiedy cierpimy, kończy się ból życia. Różne narody, rożnie ją wyobrażają. Najczęściej symbolem śmierci jest kościotrup w kapocie z kosą w ręku. Czemu? Któż to wie. Mnie kojarzy się z kosiarzem.

śmierć – O teatrze życia

„Śmierć z serduszek życie kosi”

Kosiarz z kosą pole kosi
żaden kłos się nie uchowa
Zadowolony z plonów jest

Śmierć z serduszek życie kosi
główki ścina, dusze liczy
zwycięsko się uśmiecha

▷ Śmierć: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ‐ 100% DARMO!

Śmierć – to ona decyduje kto na świat przychodzi, ona decyduje kto z niego duszą uchodzi. Kiedy to piszę jest godzina 09:24 Anno Domini 2012 dnia 1 listopad – Wszystkich Świętych dla katolików, ale w słowiańskich wierzeniach – a przecież Polacy wywodzą się z plemienia Słowian, chyba nie zapominają o swych korzeniach?

Slowianie - najlepsze znaleziska i wpisy o #slowianie w Wykop.pl - od wpisu 21093595

„Dziady” to starosłowiańskie święto zmarłych. Obchodzone jest dwa razy w roku: „Dziady Wiosenne” w pierwszy czwartek po Wielkanocy i „Dziady Jesienne” 2 listopada. „Święto Dziadów” miało na celu zjednanie sobie dusz zmarłych i pomóc im w uzyskaniu wiecznego odpoczynku w zaświatach (w prasłowiańskiej mitycznej krainie zmarłych – Nawii). „Dziady Jesienne”.

Słowiańskie Dziady czyli cześć Przodkom oddana… | blog polski

“Zaduszki”, “Święto zmarłych”  to nic innego jak po słowiańsku – „Święto Dziadów”, czyli noc z 31 października na 1 listopada, była jednym z najważniejszych świąt słowiańskich.

Dziady Nasze Tradycje - YouTube

Dziś „Dziady” kojarzą nam z dziadami spod kiosku z piwem, żebrakami, dziadostwem oraz z dramatem Mickiewicza „Dziady” – który poprowadzi nas przez ślad pogańskiej tradycji, której nie potrafiło pokonać przez tysiąc lat chrześcijaństwo.

Dziady memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety, demotywatory zdjęcia

A nie mogąc pokonać wchłonęło tradycje, wierzenia pogańskie. Ze świecą, czy może raczej ze zniczem szukać dziś kogoś, kto pamięta, czym jest święto Dziadów i czemu było tak ważne dla naszych przodków. A przecież „Jesienne Dziady” były jednym z głównych świąt słowiańskich. Człowiek od początku swego istnienia, nie znając przyczyny powstanie, nie rozumiejąc spraw które się ukazywały – pioruny, ogień , narodziny, śmierć – tworzył bóstwa, figurki bożków i oddawał im cześć. Jest to naturalny odruch przed czymś, czego nie rozumiemy, nie znamy. Coś co stworzyło wszechświat dla nas jest niezrozumiałe, niepojęte i nikt tak naprawdę tego czy religijnie, czy naukowo nie wyjaśni. Dlatego człowiek stworzył bogów, bożków, religię.

Każda religia niesie ze sobą ofiary: | Memes, Humor, Funny gif

Czy to naprawdę ważne, kto w co wierzy? Tak naprawdę religie więcej szkodzą niż pomagają. Gdyby nie podziały ludzi na religie, ileż mniej zła by było. No, ale w końcu ktoś miał na celu skłócić ze sobą ludzkość. A i odłamy wierzeń powstały w zależności, kto w co wierzy. A silniejsza religia wchłania mniejszość, lub tak jak kościół postąpił… wchłonął pogańskie wierzenia.

Śmieszne GIFY | Obrazki | Memy - Humor - Kraina Śmierci i Skilla

Strategia która pozwala na to, aby opornych do siebie przekonać.

Religia wciska ciemnotę i z tego czerpie zyski, a i zło rozsiewa prowokując wojny, nienawiść.

Andrzej GIFs | Tenor

Dzięki nauce wychodzimy z ciemnogrodu. Lecz religia zbyt mocno się zakorzeniła – jeszcze wiele ludzi a i zwierząt zostanie skrzywdzonych. Tak sobie myślę: -czy mi potrzebna jest wiara w boga, w boga przez kogoś narzucona? Wiara czyni cuda. Ale to nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią. Cudem nazywamy to, czego nie rozumiemy. Naszą niewiedzą wykorzystują cwaniacy.

Cuda wcale nie muszą być wielkimi wydarzeniami i mogą zdarzyć się w najbardziej nieoczekiwanych miejscach – Czasem cuda są tak malutkie, że ludzie po prostu ich nie zauważają. Bywają też cuda nieśmiałe.

Człowiek od początku swego istnienia, nie znając przyczyny powstanie, nie rozumiejąc spraw które się ukazywały – pioruny, ogień, narodziny, śmierć tworzył bóstwa, bożków i oddawał im cześć. Jest to naturalny odruch przed czymś, co nie rozumiemy, nie znamy, i nikt tak naprawdę tego czy religijnie, czy naukowo nie wyjaśni. Dlatego człowiek stworzył bogów, bożków, boga, religię. Jeśli chodzi o religię, to jest forma bardziej biznesowa – są cwaniacy i są naiwni.

Panie Kaczyński – Demotywatory.pl

W wiarę w boga to zrozumiem, ponieważ jest to jak amerykański wyimaginowany przyjaciel, który jest znany kiedy inni nas odtrącają, nie rozumieją, ale jest silniejszy bo cuda czyni. Ale jeśli chodzi o religię, którą stworzyli ludzie wykorzystując do tego celu Boga, to po prostu instytucja wykorzystująca wiarę ludzi do ich wykorzystywania, szczególnie materialnego. Znakomity przykład wykorzystywania Boga i wiarę ludzi w niego, jest kościół w Polsce, który za bezcen wykupuje grunty, buduje za pieniądze podatników swoje „pałace” – doskonałym przykładem tego jest Watykan, oraz Polski oligarcha z Torunia.

O teatrze życia – Page 11

Według katolickiego wierzenia – podaje tak biblia – człowiek został stworzony po tygodniu ciężkiej pracy, a bóg porządnie się zmęczył. Jesteśmy niedoskonałą formą istnienia. 

Kim naprawdę jest Kaczyński? - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Jeśli Bóg nas stworzył według swojej podobizny to czy też jest słaby, ułomny? Pisząc to, pomyślałam sobie o różnych badaniach udoskonalenia istnienia człowieka – od prób klonowania po in vitro do starania się o to, by dzieci rodziły się bez wad genetycznych. Nieważne która wersja jest prawdziwa o powstaniu człowieka, z punktu widzenia nauki czy też religii. Jeśli potrafimy ulepszyć za pomocą nauki ten prototyp który stworzył Bóg, którego nawet ewolucja jeszcze nie udoskonaliła, stworzyć wspanialszy oryginał w miejsce tej nieudanej kopi – dlaczego piszę o nas „kopia”? Według religii jesteśmy stworzeni na podobieństwo boga, tak więc jesteśmy kopiami, mamy śmiertelną powłokę – to czemu nie udoskonalać nas, pomimo że kościół przeciwstawia się in vitro?

neuropa #invitro #polityka #pis #gif #humor... - tomyclik - Wykop.pl

———————–

Swego czasu kluczową odpowiedzią Bosaka jest stwierdzenie z punktu nr 1:

“Można. Gdyby to było złe, to Bóg by inaczej świat stworzył”.

To właśnie ten fragment podłapali internauci, którzy postanowili potraktować go, jako zawierający odpowiedź na wszelkie możliwe pytania – od tych bardzo głupich, absurdalnych, po kontrowersyjne, a także zahaczające o sprawy społeczne i polityczne.

Zdjęcie

#Panie Krzysztofie, a czy można wykonywać in vitro?

Odpowiedź Bosaka –

Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

Biskupi-IN Vitro | Humor, Funny, Quotes

Krąży przypowiastka o Bogu, i czy jest wszechmocny…

Paradoks omnipotencji (paradoks wszechmocy) – paradoks pojawiający się przy rozstrzyganiu, czy byt wszechmogący jest lub nie jest w stanie ograniczyć swoją własną wszechmoc. Jego najpopularniejsze sformułowanie to: czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień tak ciężki, że nawet on sam nie mógłby go podnieść?”

<źródło – Wikipedia>

Tak się zastanawiam, czemu ludzie uciekają, chcą wyjść z kościoła… czynią apostazję? Przecież kościół to i też parafianie, a większość nie wychodzi z powodu parafian, ale z powodu kleru. To księża są tego winni, że wspólnota chrześcijańska, katolicka się rozpada… 

Kościół w czasach zarazy

Czarny Humor - Strona 8 z 129 - Twoje Memy

Kiedy to wstawiam jest rok 2020 i zakaz wejścia na cmentarze…

 

Monika Janos
„O teatrze życia – Życie jest szkołą”

<Inteligencja zdecydowanie idzie w parze z czarnym humorem>

 

Znalezione obrazy dla zapytania ksiądz trzepie konia gif

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *