👣 / “Dzieciństwo odchodzi w dal” /🐍/ – 😈 – „O teatrze życia – Życie jest szkołą” – / Monika Janos / – 👽

“Dzieciństwo odchodzi w dal” Znalezione obrazy dla zapytania śmieszne gify

Dzieciństwo odchodzi w dal

W epoce internetowego świata, nie ma dzieciństwa takiego jakby chciałyby „dinozaury”. Jest świat internetu… wirtualny świat, świat maszyn. Wraz ze zmianą świata i cywilizacyjnego postępu priorytety dzieciństwa się zmienią. Teraz dziecku nie wystarczy klocek, kapsel aby zagrać na podwórko w kolarzy czy gra w „Chińczyku nie irytuj się”. Dorośli muszą być na to przygotowani. Ich dziadkowie mieli inny światłolecznictwa, rodzice swój a dzieci mają swój. Dzieciństwo które znali nasi dziadowie odchodzi w daleką przeszłość.

Funny Clipart Gifs

Przyjdzie czas, że będziemy z naszą świadomością przebywać poza biologiczną strukturą naszego ciała. To nic, że nie będziemy mieć naszych ciał, które by czuły ból. Po co ból? Ból jest potrzebny kiedy chorzy jesteśmy, kiedy się skaleczymy, chroni nas, ostrzega że zbliżyliśmy się do czegoś co może nam uszkodzić ciało – prąd, zimno, ogień.

GIF bender futurama baller - animated GIF on GIFER - by Malasho

„Ból jest potrzebny”

Ból potrzebny jest do życia
Zadać ból to jego praca

Wiele twarzy on posiada, dużo męki nam zadaje
Życiu cierpienie nadaje ale też ratuje życie

Kiedy wirus nam się w karda, ząbek się nam psuje
Ból oznajmia i go czujesz

Przetniesz skórę – ból ostrzega i za plaster chwytasz
Ból wyczuwasz w plecach

Ból potrzebny jest do życia
Zadać ból to jego praca

Nie mając ciała, ból nam nic nie oznajmi. Oczywiście tylko dla wybrańców. Biedni będą egzystować, jak teraz bez możliwości przedłużenia sobie biletu na drogę życia…

humor funny gif | WiffleGif

Drogę życia która składa się z kłamstwa, cierpienia, wylanych łez smutku i radości. Życie dla jednych jest sielanką, dla drugich choć jeszcze dobrze nie postawi stopy na tym padole cierpieniem. Jesteśmy marionetkami stwórcy, jak ołowiane żołnierzyki w ręku chłopca bawiącego się w wojnę.

Robot animated GIF

Monika Janos
O teatrze życia – Życie jest szkołą” 

🍊 🍊 🍊🍊

<Inteligencja zdecydowanie idzie w parze z czarnym humorem> 

Funny Clean Robot Jokes - Mega List — Pug Jokes

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *