Andrzeju Dudo… jesteś hipokrytą. FUJ… Brzydzę się takim prezydentem !!

Opublikowane przez: Monik Jak 2 min 
Duda Andrej przeleciał panienkę kiedy miał 16 letek. Rodzice jego ją zaadoptowali, i córka jego jego jest jego siostrą.. Taka prawda..To dopiero patologia, a on zabrania lek po 🙁
——————–
Andrzej Duda ma dwie siostry: Annę i Dominikę. Pierwsza jest o osiem lat młodsza od 51-letniego prezydenta RP, druga natomiast ma dopiero 35 lat. Wiadomo, że Dominika została adoptowana przez rodziców Andrzeja Dudy, gdy ten miał już 16 lat. W programie “Politycy od kuchni” przed trzema laty dziennikarze “Super Expressu” odwiedzili Jana Dudę w jego mieszkaniu. Tam podczas osobistej rozmowy ojciec prezydenta wyjawił prawdę o adopcji Dominiki i o wychowaniu dzieci. W naszej galerii prezentujemy, jak mieszkają rodzice Andrzeja Dudy.
Niech prawda jest prawdą.
Nie każda pannica co zajdzie w ciąże mając 15, 16 lat może liczyć że jego dziecko stanie się siostrą!!!.
Dudo, jeżeli to kłamstwo… podaj mnie do sądy…
Andzreju Dudo… jesteś hipokrytą.
FUJ…
—————–
Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *