😈 “Stwórca dał mi wybór…” 😃 / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos / 🐩

Jeśli naprawdę kocham – a wiem że tak – a alkohol na mnie działa, hamulce puszczają to nawet korka nie powącham.

This Is the Most Expensive Bottle of Champagne Christie's Auction House Has Ever Sold | Wine recipes, Wine recommendations, Champagne bottles

A czy tłumaczenie, że prawie nic nie pamiętam, to jest chęć wytłumaczenia się, czy chowanie za tymi słowami prawdy że jednak chciałam zdrady.

Zdrada - RedMik.pl

Ok, o zdradach i innych sprawach jeszcze popiszę, a na razie pragnę troszku o sobie popisać, jaka jestem.

male gify - PicMix

Piszę Wam tu o zmartwieniach, marzeniach, cośku ze seksem w tle – tematy do których zawsze można powrócić, ale nic nie wiesz o mnie miluśki czytelniku, a czy musisz wiedzieć? Mrukniesz sobie – nie, nie muszę – ale czekasz aby się o mnie cokolwiek dowiedzieć. Pomyślałam (brawo, nieraz udaje mi się myśleć) troszkę o sobie napiszę, wówczas czytając moje wypocinki, nie będę aż tak dla Ciebie obca. A cóż mogę o sobie napisać?

 

Może zacznę tak:
Jeśli mam przyjaciół, to chyba nie jest źle ze mną, mam nadzieję że jestem: kochająca, lojalna, miła, oryginalna, niekonwencjonalna, niezależna, pewna siebie, przyjacielska, troskliwa, uprzejma.

„Wy śmiejecie się ze mnie że jestem inna,
a ja śmieje się z Was że jesteście tacy sami”

Ale dodam…

„stwórca dał mi wybór„

stwórca dał mi wybór – uroda czy rozum…
urody nie chciałam, rozumu mi poskąpił

ale można mnie kochać, można nienawidzić
ale obojętnie koło mnie nie można przejść

I wszyscy pogodzeni - Jeja.pl

Na co dzień nie jestem taka fajna, jakby to z mej pisaniny wynikało.

Co ty mi robisz człowieku memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety, demotywatory zdjęcia

„Nie jestem poetą”

Nie jestem poetą – dobrze o tym wiem
Mózg mi myśli dyktuje

Piszę tak jak umiem i jak serce chce
Może Ci się podobać lub nie

Śmieszne gify - kategorie - Byczastrona

Jestem: chamska,wulgarna, agresywna, a że piszę od serca to inna sprawa. Jestem też… bezkompromisowa (w zależności od sytuacji), egoistka, ekscentryczna, nieufna, powściągliwa, skryta, stanowcza, uważna, wygadana, leniwa, nieprzyzwoita, bezczelna, paskudna, arogancka, chaotyczna, zrzędliwa, smutasek.▷ Owce: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ‐ 100% DARMO!

A czy o miłości marzę?… chyba już mniej, chociaż może gdy się trafiła, szczęśliwa bym była. Ale jestem egoistą, i wolę jednak być sama. Nie trzeba się martwić o tę drugą połówkę a ona nie musi o mnie. Egoistycznie podchodzi ten, kto szuka swojej połówki tylko po to, aby ona zajmowała się nim. Miłość zabiera nam wolność. Ale warto jej doznać bo jest piękna, a człowiek zakochany jest szczęśliwszy, zdrowszy. Chyba że to miłość toksyczna. Ale to już inna para kaloszy.

Życzę wszystkim miłego dzionka

Kiedy potrzebujesz mały masaż memy, gify i śmieszne obrazki ...

———–

Monika JanosO teatrze życia – Życie jest szkołą
Głupich nie sieją, sami się rodzą”

<Inteligencja zdecydowanie idzie w parze z czarnym humorem>

Imagify fandomowe - Gify 😂życiem - Page 2 - Wattpad

<Jacy wyborcy, taki rząd> 🚾

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

3 thoughts on “😈 “Stwórca dał mi wybór…” 😃 / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos / 🐩”

  1. This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *