😈 “Stwórca dał mi wybór…” 😃 / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos / 🐩

Jeśli naprawdę kocham – a wiem że tak – a alkohol na mnie działa, hamulce puszczają to nawet korka nie powącham. A czy tłumaczenie, że prawie nic nie pamiętam, to jest chęć wytłumaczenia się, czy chowanie za tymi słowami prawdy że jednak chciałam zdrady. Ok, o zdradach i innych sprawach jeszcze popiszę, a na razie pragnę troszku o sobie popisać, jaka jestem.

Piszę Wam tu o zmartwieniach, marzeniach, cośku ze seksem w tle – tematy do których zawsze można powrócić, ale nic nie wiesz o mnie miluśki czytelniku, a czy musisz wiedzieć? Mrukniesz sobie – nie, nie muszę – ale czekasz aby się o mnie cokolwiek dowiedzieć. Pomyślałam (brawo, nieraz udaje mi się myśleć) troszkę o sobie napiszę, wówczas czytając moje wypocinki, nie będę aż tak dla Ciebie obca. A cóż mogę o sobie napisać? Może zacznę tak:
Jeśli mam przyjaciół, to chyba nie jest źle ze mną, mam nadzieję że jestem: kochająca, lojalna, miła, oryginalna, niekonwencjonalna, niezależna, pewna siebie, przyjacielska, troskliwa, uprzejma.

„Wy śmiejecie się ze mnie że jestem inna,
a ja śmieje się z Was że jesteście tacy sami”

Ale dodam…

„stwórca dał mi wybór„

stwórca dał mi wybór – uroda czy rozum…
urody nie chciałam, rozumu mi poskąpił

ale można mnie kochać, można nienawidzić
ale obojętnie koło mnie nie można przejść

Na co dzień nie jestem taka fajna, jakby to z mej pisaniny wynikało.

Co ty mi robisz człowieku memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety, demotywatory zdjęcia

 

„Nie jestem poetą”

Nie jestem poetą – dobrze o tym wiem
Mózg mi myśli dyktuje

Piszę tak jak umiem i jak serce chce
Może Ci się podobać lub nie

Jestem: chamska,wulgarna, agresywna, a że piszę od serca to inna sprawa. Jestem też… bezkompromisowa (w zależności od sytuacji), egoistka, ekscentryczna, nieufna, powściągliwa, skryta, stanowcza, uważna, wygadana, leniwa, nieprzyzwoita, bezczelna, paskudna, arogancka, chaotyczna, zrzędliwa, smutasek.

A czy o miłości marzę?… chyba już mniej, chociaż może gdy się trafiła, szczęśliwa bym była. Ale jestem egoistą, i wolę jednak być sama. Nie trzeba się martwić o tę drugą połówkę a ona nie musi o mnie. Egoistycznie podchodzi ten, kto szuka swojej połówki tylko po to, aby ona zajmowała się nim. Miłość zabiera nam wolność. Ale warto jej doznać bo jest piękna, a człowiek zakochany jest szczęśliwszy, zdrowszy. Chyba że to miłość toksyczna. Ale to już inna para kaloszy.

Życzę wszystkim miłego dzionka

Kiedy potrzebujesz mały masaż memy, gify i śmieszne obrazki ...

———–

Monika JanosO teatrze życia – Życie jest szkołą
Głupich nie sieją, sami się rodzą”

<Inteligencja zdecydowanie idzie w parze z czarnym humorem>

Znalezione obrazy dla zapytania fajny humor gif

<Jacy wyborcy, taki rząd> 🚾

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

3 thoughts on “😈 “Stwórca dał mi wybór…” 😃 / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos / 🐩”

  1. This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *