Molestowane dzieci nazywa “bezpośrednimi sprawcami bzykania”. Szokujący wpis na blogu Stanisława Michalkiewicza
Podczas gdy Kościół Katolicki coraz częściej staje po stronie molestowanych przez księży dzieci, wśród skrajnie prawicowych felietonistów wciąż zdarzają się przeciwnicy tej postawy. Stanisław Michalkiewicz to związany z telewizją “Trwam” publicysta. Od kilku lat zwraca uwagę mediów głównie agresywnymi i zajadłymi atakami na krzywdzone przez księży dzieci.
Katarzyna miała 13 lat, gdy została uwięziona przez księdza Romana B. Przez kilkanaście miesięcy była odcięta od świata i brutalnie gwałcona. Jej kat dostał karę czterech lat pozbawienia wolności i później cieszył się wolnością w domu księży emerytów. Dziewczynie udało się jednak wywalczyć od Towarzystwa Chrystusowego, którego członkiem był ksiądz, milionowe odszkodowanie i 800 zł dożywotniej renty. Stanisław Michalkiewicz tak skomentował sprawę na swoim kanale Youtube:
“Dostać milion złotych za molestowanie, że tam ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga” – mówi.
“Milion złotych to przez całe życia taka panienka jedna z drugą może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa” – kontynuuje. “Żadne k… nie są tak wynagradzane na całym świecie, a co dopiero nasz biedny kraj” – kwituje ku zadowoleniu zaproszonych przez siebie gości.
Michalkiewicz uważa, że podobne sprawy, to atak na Kościół, a “bycie molestowanym” to sposób na szybkie wzbogacenie się.
“Teraz te panienki płci obojga będą sobie przypominały, jak były molestowane, ale selektywnie. Będą do molestowania typowały księży z najzamożniejszych parafii” – cytuje publicystę “Newsweek”.
Dziecko wychodzi na gwałcie “najlepiej”
Przed kilkoma dniami, Stanisław Michalkiewicz, znów zamieścił na swoim blogu oburzający wpis. Publicysta grzmi: “Otóż niedziela 28 lutego została ogłoszona ‘dniem modlitwy i pokuty za grzech wykorzystywania seksualnego’ małoletnic”. Nawiązując do wydarzenia, nie przepuścił okazji, do obrzucania ofiar molestowania błotem. Nazywa on wprost dzieci “nieletnimi bezpośrednimi sprawcami bzykania”.
Michalkiewicz uważa, że molestowanie seksualne to lukratywny przemysł, a wykorzystuje się do niego wyimaginowane poczucie krzywdy ofiar- “Nie bardzo chce mi się w to wierzyć, bo w końcu każdy jakoś zdobywał eksperiencję w dziedzinie ‘bzykania’; jedne doświadczenia bywały udane, a inne – skrajnie nieudane. To rzecz normalna, ale czy to jest powód, by demonstrować przed całym światem całkowity rozpad osobowości?”.
Ofiary molestowania wciąż są wyśmiewane, stygmatyzowane, bite. Czy kiedyś się skończy ich cierpienie?
Pisałam to w roku 2016 – niektórą myśl, słowa powtórzyłam przy pisaniu te same co z roku 2013 r. Mamy rok 2021 i co? I gówno, nic się nie zmienia.
Nic się nie zmienia. Rok w rok to samo jest. Pedofilia w kościele katolickim coraz bardziej bezczelna.
„Życie dywanem jest”
Życie jest jak dywan… rozwijamy go Czym bliżej środka piękniejszy się staje Lecz często pod niego śmieci podgarniamy
Przychodzi chwila i „robaki”grzechu wypełzają Ci co dobroć przykazaną mają, prawości nauczać Z dziećmi się zabawiają…
One na klęczkach poniżają się Śmietanę z kolan księdzu zlizując Ksiądz twierdzi -one bardzo dobrze bawią się
Księży za świętych uważamy Oni parafian za dojne krowy mają Wiedzą że pieniądz i dziecko od parafianina dostaną
Życie jest jak dywan… rozwijamy go Czym bliżej środka piękniejszy się staje Lecz często pod niego śmieci podgarniamy…
Zadziwiające jest, jak przymyka się oczy na księży pedofilów. Ilu tak naprawdę poniosło karę? Jedynie na pokaz, i do innej parafii przenoszony jest. A jak nazwać takiego księdza, co niby dla zabawy pozwala lizać sobie kolano? Żenada. Dziwię się strasznie rodzicom tych dzieci co to robiły, którzy twierdzą że „nic się nie stało”. Z tej okazji zaśpiewajmy:
„nic się nie stało rodzice, nic się nie stało rodzice nic się nie stało nic się nie stało….”
…melodie na pewno znacie.
Jest teraz rok 2021 i jak sądzę, prawie już nikt nie pamięta tej sprawy. Jak zwykle ukręcono łeb sprawie. Dla przypomnienia tematu o lizanych kolanach jeśli ktoś zapomniał a często “zapominamy” bo to ksiądz – chodzi o aferę lublinowską, która była w gimnazjum prowadzoną przez księży salezjańskich, gdzie dzieci pod przykrywką „kocenia” musiały lizać księdzu kolana z piany, żeby móc się uczyć w tejże szkole. Publikacje o tym zdarzeniu były w październiku 2012 r. w wielu źródłach informacji… od gazet, TV po internet.
Zatrważająca ilość spraw związanych z pedofilami-księżmi jest tuszowana. Władze kościelne ukrywają prawdę. Ale nie ma się co temu dziwić, jeśli księża uważają że seks 12-latkowi nie szkodzi.
“Seks z dorosłym nie szkodzi dziecku – opinia księdza Ojcieca Van B (źródło – Rzeczpospolita – 24 maja 2011r.) – „Salezjanin przez lata przygotowywał dzieci do pierwszej komunii, choć był członkiem organizacji walczącej o legalizację pedofilii. Ojciec Van B., jak określiły go media, dwa razy trafiał do aresztu za obnażanie się przed dziećmi. Od 20 lat pracował w różnych parafiach na terenie Holandii. Jednak każdą dość szybko opuszczał, a zostawały po nim jedynie dziwne podejrzenia.” Telewizja RTL Nieuws ujawniła, że ksiądz za bardzo lubił dzieci. Lubił je na tyle, że w 2008 roku został członkiem Fundacji Martijn walczącej o legalizację pedofilii. Herman Spronck, szef holenderskich salezjanów, tłumaczy, że nie mógł nic zrobić, bo usunąć księdza można jedynie wtedy, gdy ciążą na nim poważne zarzuty np. gwałtu, a tu nic takiego nie miało miejsca. Poza tym Spronck również uważa, że w relacjach seksualnych dorosłych z dziećmi nie ma nic złego. – Dzieci od dwunastego roku życia mogą uprawiać seks z dorosłymi. Nie musi to być szkodliwe – powiedział RTL Nieuws.”
Jak to przeczytałam szczeka mi opadła. Krążą różne dowcipy na temat księdza-pedofila… m.in. mało sławetny o pedofilu i Jezusku.
„Umarł ksiądz-pedofil i idzie do Nieba, tam stoi święty Piotr i mówi
-A ty gdzie tu zboku! Tutaj takich jak ty się w ogóle nie wpuszcza!
Na to ksiądz-pedofil
-Ja nie do ciebie dziadu, ja do Dzieciątka Jezus”
A jeśli taki ksiądz z takimi słowami co w dowcipie skierowałby się do matki, ojca dziecka?
Czy po tym dowcipie, osoba wierząca i broniąca księży-pedofilów nadal będzie go bronić? Oczywiście że będzie, a na mnie będzie wkurwiona, że coś takiego śmiem pisać że to podłe. W jej mniemaniu, widocznie molestowanie dziecka przez księża nie jest podłe, a dowcip tak. Tak nawiasem, często można spotkać parafian broniących księdza pedofila. Jak to możliwe, że w śród chrześcijan za jakich Polacy się uznają, jest tylu obrońców pedofilii-księży. Zadziwiające, że nawet rodzice molestowanych dzieci staną za księdzem tłumacząc jego tym, że to tylko człowiek a dziecko na pewno sprowokowało. Co można pomyśleć o takich rodzicach?… – że też są pedofilami?
„Pedofil jest pedofilem”
Wiem, tym co tu napiszę wielu wrogów zyskam Lecz mi nie zależy na opinii tych co dziecko krzywdzą
Pedofil jest pedofilem, nie ważne jaką sławę zyskał Powinna kara być równa, nie ważne jakie stanowiska
Duży, maluśki – tą samą zbrodnie popełniają Śpią z niepełnoletnimi według prawa piętnastki nie mając
Ze sprawiedliwości się wyśmiewają, prawu znak Kozakiewicza dając To jest nie do przeskoczenia kiedy fałszywa moralność działa
Na nosie sprawiedliwości grają tylko dlatego że stanowisko Sławę, sutannę, pieniądze, znajomości w Watykanie mają
Obrońcy ich mawiają -to tylko człowiek, nie wina jego Że mu się spuścić z krzyża chce, nawet kiedy to ksiądz jest
============================
O pedofilii wielu katolików woli milczeć, nie mówić o tym, udając że tego nie ma w KK. Pytanie samo się tworzy…
Katoliku – (na całe szczęście że i są też uczciwi, którzy widzą i krytykują ten proceder w KK);-( Czemu z jednej strony domagasz się aby rodziły się dzieci zdeformowane, a z drugiej strony bronisz pedofilów kościelnych?
Katoliku, czemu z jednej strony domagasz się aby rodziły się dzieci zdeformowane a z drugiej strony, bronisz pedofilów kościelnych?
—————-
Warto zadać te pytania…
-Katoliku, czemu bronisz pedofilów z kościoła?
-Matko… czemu zmuszasz swoje dziecko… aby twój syn był ministrantem pomimo tego, że wiesz że może być molestowany?
“Katoliku… Obudź się,,
– Oj, to głos na puszczy. Katolik ma wszystko w dupie oby tylko korzyść mieć…
Jaką korzyść?
Nie chcę być złośliwa, ale ma duchową korzyść. Kiedy chrześcijanin zgrzeszy ma rozgrzeszenie i dalej może grzeszyć. A potrafi wiele taki człek krzywdy zrobić. Kara go nie spotka bo jak kościół chroni pedofilów swoich taki i swoich owieczek bo pieniądze dają na kościół.
Ale zło zawsze jest złem, a wyimaginowana wiara tego nie zmieni… ona tylko daje pozwolenie złym ludziom na złe występki i pozwolenie na robienie krzywd. Bóg w tym wszystkim jest tylko biednym zakładnikiem – jeśli istnieje…
SKANDALICZNE SŁOWA OJCA RYDZYKA O PEDOFILII W KOŚCIELE:
-“Że ksiądz zgrzeszył… A kto nie ma pokus?”
A co ze sprawą afery lublinowskiej z roku 2011? Wycofane zostały praktyki kocenia, ze zlizywaniem piany z kolan księdza w tle – czy na pewno? A może po cichu będą teraz zlizywać? To tylko moja spekulacja, ale ksiądz to tylko człowiek – tak twierdzą obrońcy księdza-pedofila – a z przyjemności ciężko zrezygnować.
Jak zakończyła się sprawa? Było to do przewidzenia – sprawa została umorzona w 2013r – „Lubińska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie zachowania księdza dyrektora Marcina Kozyry w trakcie wyjazdu wakacyjnego do przesieki. Śledczy uznali, że w trakcie zw. Otrzęsin przyszli uczniowie szkoły nie byli zmuszano do wykonywania tzw. innych czynności seksualnych”
„Życie jest jak dywan Rozwijamy go Czym bliżej środka Piękniejszy się staje Lecz często pod niego Śmieci podgarniamy”
Kiedy czytałam o tym, że sprawę umorzono pomyślałam, że jeśli lizanie kolana nie jest przestępstwem, to każdy z nas może kazać dziecku zlizywać śmietanę z kolana. Jesteś pracodawcą? Zanim przyjmiesz do pracy kogoś, czy też chcesz sobie nastrój poprawić, każ lizać kolano obsmarowane śmietaną. Nie wiesz jak bawić się z dzieckiem, nudzi ci się?… każ mu na czworakach chodzić i zlizywać śmietanę.
Życzę miłej zabawy, w końcu to nie przestępstwo. Oczywiście, w sarkastycznym to napisałam, ponieważ nikt nie powinien z dziećmi tak się zabawiać.
A co z dorosłymi? Kiedy obopólna jest zgoda, bez przymusu i obydwie strony tego pragną, mają z tego przyjemność to czemu nie? Zawsze jest to jakieś urozmaicenie nawet w seksie.
Często spotykam parafian broniących księdza pedofila, jak to jest możliwe w śród chrześcijan za jakich Polacy się uznają, jest tylu obrońców pedofilii księży. Dlaczego kościół popiera pedofilów?
Dlaczego, dlaczego, dlaczego – dla mnie to nie zrozumiałe jak kosmos. Może nie jak kosmos, kosmos rozumiem
Dzisiejsze częściowe zaćmienie słońca nie jest zupełnie naturalne.
Słońce nie jest zepsute. Kaczyński próbuje go ukraść!!!
Prezes PiS wchodzi do sklepu. Wkłada do koszyka kurczaki, ziemniaki i dwa wina. Idzie do kasy. Wykłada przed nią kurczaki i ziemniaki.
– A te wina? – pyta kasjerka – To wina Tuska. – odpowiada prezes PiS.
Wszyscy kandydaci na prezydenta zgodnie zapowiadają, że chcą dobra wyborców.
Wyborcy zaś zaczęli skrzętnie ukrywać swoje dobra.
Jasiu opowiada nauczycielce , że okociła mu się kotka. Kotki należą do PiS-u.
Po tygodniu nauczycielka pyta się Jasia:
– i co Jasiu, kotki nadal należą do PiS-u
-nie prze pani, otworzyły im się oczka…
Polak złapał złotą rybkę i wymawia życzenie:
– Chcę umrzeć w demokratycznej, dobrze rządzonej i sprawiedliwej Polsce, gdzie politycy nie będą kraść, ludzie będą mądrze głosować…
Rybka mu przerywa.
🙂
– Czyli chcesz być nieśmiertelny?
Zima. Ślisko. Na chodniku przewróciła się staruszka. Nie może wstać, wola o pomoc. Przechodził poseł z PiS-u. Pomógł kobiecie wstać.
Dobry człowieku – mówi do niego kobieta – jak ja się odwdzięczę? Emeryturę mam tak marną, że ledwo koniec z końcem wiążę, a sama nie mam siły, żeby coś pomóc.
Wie pani co – mówi poseł – jak chce mi się pani odwdzięczyć, niech pani zagłosuje w kolejnych wyborach na PiS.
Panie! Ja upadłam na dupę, a nie na głowę!
Po czym poznać że Morawiecki kłamie?
To proste, wystarczy spojrzeć na twarz.
🙂
Jeśli rusza ustami, to znaczy, że kłamie.
Pojawiają się słuchy, że hasło „Polska w ruinie” to nie była diagnoza stanu państwa, tylko obietnica wyborcza.
W czasie „oblężenia” sejmu Marszałek zszedł do sejmowych piwnic. Po ciemku zobaczył parę jadowicie świecących oczu.
Szczur… – wyszeptał z obrzydzeniem.
Sam jesteś szczur! – krzyknął obrażony prezes.
Przychodzi pisior do sąsiada i mówi:
Czy mogę panu nasrać na wycieraczkę?
Spadaj pajacu.
Na następny dzień na wycieraczce jest gówno. Gość biegnie do pisiora i mówi:
Osrałeś mi gnoju wycieraczkę.
A pisior na to:
Konsultacje były? Były.
Jaki jest szczyt masochizmu?
Zagłosować na PiS i zostać w kraju…
A jaki jest szczyt sadyzmu?
Zagłosować na PiS i wyjechać z kraju.
– Prezesie, leć po piwo! – Czemu zawsze ja muszę?!
– Bo tyś jest wybrany.
Rok 2025, PiS wciąż u władzy. Wchodzi kanar w czarnym uniformie do tramwaju:
– Proszę okazać krzyżyki do kontroli.
Jaka w końcu jest ta polityka mieszkaniowa rządu i PIS?
– Trzy miliony mieszkań, czy mieszkania po trzy miliony?!
Bydgoszcz. Skandal w parafii. Ksiądz dostał 20 minut na spakowanie rzeczy
Przez pięć lat kapłańskiej posługi w parafii Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy ksiądz Rafał K. miał wykorzystywać seksualnie młodych chłopców. Duchowny miał twierdzić, że prowadzi “terapię”, mierzyć ich przyrodzenia i nakłaniać do masturbowania się w jego obecności. Do śledczych zgłosiło się już dziesięć poszkodowanych osób.
Przez pięć lat kapłańskiej posługi w parafii Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy ksiądz Rafał K. miał dopuszczać się skandalicznych czynów wobec młodych. Sprawę opisuje Roman Laudański na łamach “Gazety Pomorskiej”.
Wikarym w bydgoskiej parafii pod wezwaniem Świętych Polskich Braci Męczenników ksiądz Rafał K. został w lipcu 2015 r. – Wydawało się, że z księdza Rafała jest spoko gość. Do czasu – mówi jeden z byłych ministrantów, cytowany przez gazetę.
Pięć lat później pod dom parafialny podjechał samochód. Parafianie, którzy byli przy całym zajściu twierdzą, że duchowny dostał 20 minut na spakowanie swoich rzeczy. Wikary spakował się i odjechał. Podczas niedzielnych ogłoszeń parafianie usłyszeli tylko krótkie oświadczenie.
Skandal w bydgoskiej parafii. Do śledczych zgłosiło się 10 poszkodowanych
Po tym wydarzeniu parafianie zaczęli zastanawiać się nad powodem odwołania księdza. Wcześniej – jak informuje “Gazeta Pomorska” – w parafii pw. Świętych Polskich Braci Męczenników było głośno o dwóch księżach. Jeden wystąpił z kapłaństwa, a drugi w Domu Księży Emerytów kolejny rok czeka na orzeczenie w jego sprawie watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary.
Okazało się, że wikary został oddalony z parafii, bo do delegata biskupa ds. ochrony dzieci i młodzieży zaczęły zgłaszać się ofiary ks. Rafała. Po dochodzeniu diecezji ksiądz dostał zakaz sprawowania mszy i noszenia stroju duchowego. Złożono także zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wikarego.
Po tym ks. Rafał trafił do spokojnego ośrodka Caritasu na bydgoskich Piaskach. Tam w towarzystwie innego duchownego, podejrzanego o kontakty seksualne, był do czasu aresztowania, do września 2020 r.
Ksiądz miał wykorzystywać seksualnie chłopców pod pozorem “terapii”
Jak zeznają ministranci, duchowny miał mierzyć ich przyrodzenia i nakłaniać do masturbowania się w jego obecności. Do śledczych zgłosiło się już dziesięć poszkodowanych osób, a duchowny został oskarżony o popełnienie przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Pod pozorem terapii ksiądz przeprowadzał “badania”, które nie wiadomo czemu miały służyć.
Ksiądz Rafał K. został oskarżony o popełnienie przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności.
Pragniesz jeszcze raz doznać drgawek uniesienia Znalazłam twój milutki schowek
Wtuliłam się w niego Ja jestem szczęśliwa, ty jesteś szczęśliwa
Jak tam Gwiazdeczki? Witam Was w ten piękny, słoneczny dzień ;-)I wstawiam Wam troszku co nieco ;-)Sen jest wspaniały, kiedy umiemy, potrafimy nim sterować.Odpływam w sen, piękny sen…
Sen jest wspaniały, kiedy umiemy, potrafimy nim sterować.
Odpływam w sen, piękny sen…
Zaśmiała się swoim seksownym, rozbrajającym śmiechem, w oczach pojawiły się iskierki, kochane kurwiki. Przy niej zawsze kręci się nutka seksu. Usiadłam naprzeciw, lubię na nią patrzeć. Ten Jej wzrok – wiedziała jak na mnie działa – pończoszki, szpileczki mrrrr. Uśmiechając się, kiwnęła na mnie palcem. Wstałam potulnie, omijając ławę podeszłam do niej. Uklękłam, delikatnie pogłaskałam nóżkę od dołu w górę, oczy nasze spotkały się.
Powolutku zaczęła zdejmować suknię, ukazały się wdzięki w całej okazałości. Moje ręce znalazły się na Jej na biodrach, przyciągnęłam do siebie. Jedna ręka powędrowała do talii i mocno przytrzymała, druga pomiędzy uda, poczułam jak majteczki zaczynają być coraz wilgotniejsze. Próbowała się uwolnić, oddech stał się płytszy, szybszy. Moje serducho zaczęło jak młot walić. Jednym mocniejszym ruchem odwróciłam Ją tyłem do siebie, łapiąc za biodra zmusiłam pupcie aby przesunęła się w tył. Idealny obrazek – pupcia w odpowiedniej pozycji uśmiechała się do mnie zachęcająco. Usta dotknęły pośladka, język powędrował w stronę rowka, który był zakryty paseczkiem stringów… lizał a usta ssały, muskały…
-Spijaj soki, wyliż co do kropelki – szepce. Ściągnęłam odruchowo stringową barierkę, która ograniczała lepsze lizanie. Zrobiła niespodziewany obrót, usiadła na tapczanie… uklękłam, rozchyliła nogi kładąc je na moje pagony eksponując przy tym soczystą, różową muszelkę ociekającą sokami wypływającymi z Jej wnętrza…
Dwa konie wyścigowe stoją w stajni. Nagle jeden z nich zaczyna się przechwalać swoimi dokonaniami:
😉
-Z ostatnich piętnastu wyścigów wygrałem osiem – mówi.
-Ja z ostatnich 27 wygrałem 19, natomiast z ostatnich 36 wygrałem 28 – chwali się drugi rzucając ogonem.
😉
W tym momencie spostrzegli, że chart angielski siedzi i przysłuchuje się ich rozmowie.
-Nie chcę się chwalić – mówi pies – ale z ostatnich moich 90 wyścigów wygrałem 88.
Konie są totalnie zaskoczone tym faktem.
-Rety – stwierdza jeden po chwili ciszy -gadający pies!
😉
==============================
2-
– Zajączku, dlaczego masz takie krótkie uszy?
– Bo jestem romantyczny.
– Nie rozumiem.
– Wczoraj siedziałem na łące i słuchałem śpiewu słowika. Tak się zasłuchałem, że nie usłyszałem kosiarki…
===========================
3-
Grzeczne dziewczynki mają pracę, niegrzeczne sponsora, a mądre – swój biznes.
=====================================
4-
Mały kryminałek 😉
Kobieta mówi znajomej, że wychodzi po raz czwarty za mąż.
– Jak wspaniale! Mam nadzieję, że nie będziesz miała mi za złe, jeśli spytam, co się stało z twoim pierwszym mężem?
– Zjadł trujące grzyby i zmarł.
– Ależ tragedia! A drugi mąż?
– On też zjadł trujące grzyby i umarł.
– Ale nieszczęście! Boję się spytać, co się stało trzeciemu mężowi.
– Zmarł z powodu skręcenia karku.
– Skręcenia karku?
– Nie chciał jeść grzybów.
==========================
5-
Co jest dobre na katar?? 😉
<Autor nieznany>
„To żonie kapie z nosa!”
Czy deszcz pada, czy to rosa? Nie! To żonie kapie z nosa!
W uszach szumi, w głowie dudni Jakby wpadła gdzieś do studni
Oczy mętne,w gardle chrypa Dopadła ją świńska grypa!
Ja też się już gorzej czuję Więc kurację zastosuję
By wirusa zlikwidować Trzeba zacząć się kurować
Już mikstury namieszane W barku są przygotowane
Jest Martini z oliwkami I spirytus jest z wiśniami
A do tego czysta z miodem Ochłodzona lekko lodem
No i jeszcze Brendy z colą Dobra jest gdy zęby bolą
By się wzmocnić witaminą To Tequila jest z cytryną
A do tego jeszcze rum By wyleczyć w głowie szum
A na katar prosta sprawa Żubrówce się moczy trawa
Wirus ostrzy na mnie zęby A ja lejek robię z gęby
Kiedy wszystko to wypiję To bakcyla wnet zabiję
A na koniec zrobię grzańca I załatwię tym skubańca!
<Autor nieznany>
============================
6-
😉
Biegnie zajączek przez las, spotyka go lis i pyta:
-Zajączku gdzie się tak śpieszysz?
-Jak to. Nie wiesz? W lesie urząd skarbowy.
-No to co? – Odpowiada Lis.
-Jak to co? Ja futro, żona futro, dzieci futro, ogolą nas.
-To ja też muszę uciekać.
Biegnie lis przez las, spotyka bociana ten się go pyta:
-Gdzie ci tak spieszno?
-Nie wiesz skarbówka w lesie
-No to co?
-Jak to co? Ja ruda kita, żona ruda kita, dzieci ruda kita ogolą nas.
-To ja też muszę uciekać.
Pozbierał bocian całą rodzinę i leci do Afryki. Gdy już się tam znaleźli bocian rozmawia z małpą i pyta:
-Skąd jesteś przyjacielu?
-Z Polski.
-A czemu przyleciałeś?
-No bo u nas w lesie skarbówka.
-No to co?
-No wiesz, ja pióra, żona pióra, dzieci pióra powyrywają nam.
-Jak to się ten Wasz kraj nazywa?
-Polska, a co?
-Ja bym się tam przydał.
-Dlaczego?
-No wiesz, ja goła dupa, żona goła dupa, dzieci gołe dupy nie mieli by co golić… 😉
😉
– Goła dupa? Kochani… i z gołej dupy US wszystko wyciągnie… nawet gówno… .
================
7-
Słoń do słonia – może zwalimy konia?
———–
Czy wiesz, czemu słonie miały pragnienie zwalić konia?
–
–
–
–
–
–
–
–
–
bo między nimi na drzewie siedział koń ty świntuchu 😉
8-
Jeśli powiem o pieluszkach Pampers, że są do dupy, to będzie to: *reklama,
*antyreklama
*czy może rzetelna informacja?
😉
9-
Profesor pyta studenta:
-Co to jest egzamin?
-Egzamin, to wymiana poglądów między dwoma inteligentnymi osobami.
-Dobrze. A jeśli jedna z tych osób jest nieinteligentna?
-Trudno, to druga bierze indeks i wychodzi. 😉 😉
————————–
10-
Za kwaśne Za słodkie Za słone 😉
😉
– Jak zwykle marzenie niespełnione. 😉
🔥🔥🔥🔥👌
Kto pyta nie błądzi
Kto silny ten rządzi
Kto głupi ten pieprzy
Kto pierwszy ten lepszy
💀
To warto pamiętać…
Janusz Korwi Mikkie cierpi, bo kobiety uważają się za równe z mężczyznami, a nawet za inteligentniejsze od nich. Cierpi, bo mężowie nie mogą gwałcić żon, cierpi bo pedofilów się kara, cierpi ponieważ jest zakazana chłosta na dzieciach, cierpi cierpi za nas. Dziwisz się czemu to o nim piszę? Pamięć ludzka szybko zapomina, jeśli nie chce pamiętać co kto pieprzy aby tylko do parlamentu się dostać. Korwin ciągle zmienia nazwę swojej partii, kiedy zaczynają się następne wybory. Teraz jest „Partię KORWiN ” a poprzednio „Kongresu Nowej Prawicy”. Ale pamięć pamięta, kiedy w kajdany zaklęta… Oto modlitwa „Kongresu Nowej Prawicy” i wystarczy tytuł modlitwy zmienić…
“Modlitwa Kongresu Nowej Prawicy”
Modlitwa „Partii KORWiN” Mikke, nasz zbawicielu, odkupicielu naszych win modlimy się za Ciebie.
Mikke, nasz obrońco przed kobietami modlimy się za Ciebie
Mikke, obrońco pedofilów i gwałcicieli żon modlimy się za ciebie
Mikke, zaakceptujesz to, jeśli twoja córka wpadnie w łapy pedofila modlimy się za ciebie
Mikke, pedofile są ci wdzięczni modlimy się za ciebie
Mikke, jesteś mądrzejszy od kobiet modlimy się za ciebie
Mikke, zabierz prawo głosowania kobietą modlimy się za ciebie
Mikke, uczyń prawo chłosty na dzieciach modlimy się za ciebie
Mikke wierzymy ci, że Holokaustu nie było modlimy się za ciebie
Mikke, my wierzymy ci, że to tylko był obóz pracy modlimy się za ciebie
Mikke, tyś najmądrzejszy jesteś od wszystkich modlimy się za ciebie
Mikke masz już ponad 70 lat modlimy się za ciebie
Mikke dożyj 100 lat modlimy się za ciebie
Mikke, pragniemy by twoje słowo ciałem się stało modlimy się za ciebie Amen
Dla przypomnienia, dla tych co nie pamiętają co mówił Korwin o kobietach i pedofilii w lutowym 2014 roku artykule w jednej z gazet, krytykując edukację seksualną w szkołach, napisał m.in, że wolałby, by jego córka trafiła w łapy pedofila, “który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszła na taką lekcję”.
I następna wypowiedź z maja 2014 roku:
Korwin-Mikke do Kowalatvn24 z jednych z programów:
“Gdyby pan się znał na kobietach, to pan by wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci! (…) One zawsze trochę udają, że się stawiają”
Następna złota myśl Korwina:
„Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce (…)”, “Kobiety nie powinny mieć prawa głosu”.
Kochani, przyjdzie czas, że PiS wprowadzi do szkół naukę „Przysposobienie do donosów”. W USA nazywa się to:
„POSTAWA OBYWATELSKA”
Staniemy się narodem jeszcze bardziej zawistnym jeden do drugiego. Nie wpuścimy do domu sąsiada, sąsiadki. Przestaniemy ze sobą rozmawiać – już teraz to się dzieje, ale raczej z przyczyny tej, że nie mamy czasu.
Smutne nadejdą czasy – „Epoka donosicielstwa”.
A dlaczego nie donosi się na zachowanie księży w względem dzieci? Nie donosi się kiedy sąsiad żonę, dzieci bije? Twierdzimy że to nie nasza sprawa – ale jak chodzi o to, że ktoś ma lepiej to już tak?
Hipokryzja i zazdrość. Kiedy ktoś kogoś krzywdzi nie donosimy bo to daje nam satysfakcję tego.. że ktoś ma gorzej od nas…
W Holandii jak sąsiad ma krowy trzy to wszystko drugi zrobi aby mieć 10… a w Polsce jak sąsiad ma 1 krowę to nie dążymy do tego aby mieć więcej od niego, a modlimy się aby mu zdechła…
Kochani… My, jako NARÓD jesteśmy wspaniali, lecz jako jednostka? –
Wielu Polaków jest do bani…
Zawiść zasłania im oczęta.. biedna jest ich egzystencja…
„Głupich nie sieją, sami się rodzą”
Skarbówka wyłapuje majątki na portalach. Są to skutki chwalenia się gdzie się było i za ile a i co się w ostatnim czasie kupiło. Pokazywanie swojego domu też
Ale zastanawiające jest… czemu Rydzykiem się nie zajmują…
=================
“Skarbówka na Facebooku”. Dłużnicy sami składają na siebie donos
Dowodowy na ukryty majątek fiskus bez problemu odnajduje w sieci na portalach społecznościowych.
===========================
Tak się donosi w Polsce. Listy trafiają do ZUS, skarbówki i inspekcji pracy
Porzucony kochanek na ex konkubinę. Dziadek na wnuczka. Sąsiad na sąsiada. Pracownik na pracodawcę. A konkurent na konkurenta. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urzędy Skarbowe, policja są zalewani masą donosów.
“Uprzejmie donoszę…
Sąsiad ma za dużo pieniędzy. Były mąż ma nowego mercedesa. Eksżona dostaje za wysoką emeryturę. Albo – ja mam niską emeryturę, a inni mają za dużą. A czasami: pracodawca nie płaci za mnie składek, kombinuje, podpisuje kilkanaście umów.”
“Polacy uprzejmie donoszą
Od lat Polacy piszą masę anonimów. Głównie na rodzinę, sąsiadów, biznesową konkurencję. Dołączają zdjęcia, kopie dokumentów, wydruki z mediów społecznościowych, numery rachunków bankowych.”
Donosy, donosy, donosy. Jeden na drugiego donosi, aby ktoś nie miał lepiej od niego. Czy to z zazdrości, czy z zawiści że ktoś ma więcej? Na pewno. Zwał jak zwał, jednakże PiS -owska szarańcza to wykorzystuje, i jeszcze bardziej napuszcza Polaka na Polaka i zachęca aby donosić jeden na drugiego.
“Donosy najczęściej piszą sąsiedzi, znajomi i byli małżonkowie. Donoszą też pracownicy na byłych pracodawców oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą na swoją konkurencję.
Doniesienia dotyczą zaniżania podstaw opodatkowania, zatrudniania pracowników na czarno i posiadania przez podejrzane osoby dochodów z nieujawnionych źródeł.
– Najbardziej przydatne informacje przysyłają księgowi, którzy w odwecie za doznane lub wymyślone krzywdy informują o naruszeniu prawa podatkowego czy prawa pracy. Często podpierają się przy tym kserokopiami stosownych dokumentów – mówi Mariola Grabowska z Urzędu Kontroli Skarbowej w Łodzi.”
Powyższy tekst pochodzi z internetu
Do czego doprowadził PiS?
Czy Polacy są naprawdę tacy donosicielscy, czy tylko zazdrośni ze ktoś inny ma lepiej?
Czemu w Nas taka nienawiść do bliźniego, a na pedofilstwo w kościele przymyka się oczy?
Czemu, jak już z kimś nie jesteśmy mamy do niego nienawiść… przecież kochaliśmy i to było ważne… Ważny ten czas w szczęściu spędzony a nie wpuszczać do serca robaka nienawiści…
Czemu zazdrościmy ze ktoś jest bogatszy od nas – a nie pomyślimy, że ta osoba ciężko pracowała na to. Politykom odpuszczamy jak kradną, ale uczciwego przedsiębiorcę chętnie widzimy w za kratami.
Polacy, czy mamy tę odrażającą naturę donosicielstwa w naturze???
🔥🔥🔥🔥👌
Kto pyta nie błądzi
Kto silny ten rządzi
Kto głupi ten pieprzy
Kto pierwszy ten lepszy
💀
🔥🔥🔥🔥👌 Kto pyta nie błądzi Kto silny ten rządzi Kto głupi ten pieprzy Kto pierwszy ten lepszy
💀
Mamy różne upodobania. Czasem siebie się pytam czy moje zachowanie jest normalne? A cóż to znaczy normalność, kto mi to powie?
„Normalna w nienormalności swej”
Bądźmy nieraz nienormalni w normalności swej Bez tych urozmaiceń smutno by było
Ja jestem sobą Może dla innych nienormalna
Może dla mnie inni są nienormalni Oni dla siebie są normalni
Po co się zastanawiać nad normalnością On nienormalny, ona nienormalna
Czy życie normalne jest? Czy przyroda normalna jest?
Stworzyła gatunek ludzki na zgubę swą Jakby nie patrzeć przyroda toleruje nas
Dlatego kochajmy się, niech żyje normalność Niech żyje nienormalność
Bez tych urozmaiceń smutno by było Bądźmy nieraz nienormalni w normalności swej
A czy polityka normalna jest? Chyba nie. Człowiek uczciwy nie pcha się do polityki. A jeśli się już w niej znajdzie, to szybko uczciwość znika z duszy jego ustępując miejsce fałszywej moralności, łapówkarstwo. Dusza ich przejmuje charakter misiewiczów, macierewiczów, kaczyrewiczów, pawłowiczów, mazurkiewiczów, szydłowiczów, zielenkiewiczów i jeszcze wielu kombinatorów. A premie co sobie rozdają… to zwykłe łapownictwo dla tych, co marne wykształcenie mają ale stołki dostają za głosy dla „słusznej zmiany”. A ciemny naród (lepszy sort) – całe szczęście, że wielu nie daje się kupić – ochłapy dostając z pańskiego stołu i im oklaski dają, w dupę całują i się radują, że pracować nie muszą… są od tego uczciwi ludzie. Ludzie którzy podatki płacą, często w nędzy są, bo nieroby na ich plecach się bogacą. Uczciwi za miskę ryżu tyrają.
„Skończmy kłótnie między Polakami”
Pani Szydło jest w autokarze Zrobi wszystko co prezes każe
Ja jestem sobą ale dla innych nienormalna Może dla mnie inni są nienormalni Oni dla siebie są normalni
Po co się zastanawiać nad normalnością On nienormalny, ona nienormalna Czy życie normalne, przyroda normalna jest?
Przyroda stworzyła gatunek ludzki na zgubę swą Ale toleruje nas, dlatego kochajmy się Niech żyje normalność i niech żyje nienormalność
Kuszę Was abyście o seksie i o piwku myśleli Życie za jaja wzięli i czoło do góry wnosili Kark wyprostowali i przyjemność z seksu mieli
Życie jest zbytnio krótkie aby się zamartwiać Pijmy i bawmy się a smutki miejmy gdzieś Święta, Nowy Rok się zbliża… czas ucieka
Skończmy kłótnie między Polakami Nie dajmy się oszwabić Macierewiczom A też Misiewiczom
Szydło wyszła z worka, to z niej taka lalka Daje się prowadzić na sznurkach – dziwne czemu Toć i prostytutka się nawet stawia
Nie pozwala aby ją poniżano a dobrze płacono Chyba że alfonsa ma – cholera jego mać Co to znaczy?
Pani Szydło nie jest prostytutką ale politykiem Którą ktoś pociąga za sznurek I czyni co każe alfons to i jak prezes każe
Pani Szydło jest w autokarze Zrobi wszystko co prezes każe…