💩 – “O TYM TRZEBA PAMIĘTAĆ – Głosowanie na dwie ręce” / 🚾 / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” – / Monika Janos / – 👽

🔥🔥🔥🔥👌
Kto pyta nie błądzi
Kto silny ten rządzi
Kto głupi ten pieprzy
Kto pierwszy ten lepszy

Memy po głosowaniu "na dwie ręce". ZOBACZ | lubelskie Nasze Miasto

Z archiwum

🚾 🚾 🚾 🚾🚾 🚾 🚾 🚾

“O TYM TRZEBA PAMIĘTAĆ – Głosowanie na dwie ręce”  🚾

Często zapominamy o machlojkach – O nich WARTO PAMIĘTAĆ – Cyba ze się nie chce. A często tak się staje kiedy pieniądz – judaszowe srebrniki – się dostaje –

🚾

O tym trzeba pamiętać…
—————————-

Małgorzata Zwiercan głosowała “na dwie ręce” prawie trzy lata temu. Prokuratura dopiero teraz postawiła jej zarzut – tz. w roku 2019.

Pytanie zasadnicze:

-Dlaczego dopiero w roku 2019?

💵 💵 💵 💵 💵 💵

Prokuratura postawiła Małgorzacie Zwiercan zarzut przekroczenia uprawnień służbowych. Posłanka koła WiS Kornela Morawieckiego w kwietniu 2016 roku głosowała “na dwie ręce” w Sejmie. Grozi jej do trzech lat więzienia.

Jak informuje Wirtualna Polska, Prokuratura Okręgowa w Warszawie przedstawiła Małgorzacie Zwiercan, posłance koła Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego, zarzut przekroczenia uprawnień służbowych.

Na razie od głośnego głosowania na dwie ręce przez Małgorzatę Zwiercan za Kornela Morawieckiego – “Kukiz15” w roku 2016 – nie słychać o następnych podobnych sytuacjach – chyba że ja nie słyszałam – . co nie oznacza że ich nie ma.
Nie ma kamer to nie ma możliwości kontroli kto jak głosuje…

Rzecznik prokuratury Łukasz Łapczyński wskazał, że Zwiercan “skorzystała z karty do głosowania innego posła” i oddała za niego głos . Parlamentarzystą, za którego zagłosowała Małgorzata Zwiercan, był właśnie Kornel Morawiecki, marszałek senior, ojciec premiera Mateusza Morawieckiego.Dlaczego głosuje za po - zdjęcia, obrazki, kwejk - Giwera.pl

“Głosowanie na dwie ręce”. Zwiercan nie przyznaje się do zarzutu

MEMY w odpowiedzi na gest posłanki Lichockiej. Zobaczcie najlepsze

– Małgorzata Z. nie przyznała się do zarzucanego jej czynu i skorzystała z prawa do odmowy złożenia wyjaśnień. Postępowanie jest w toku, znajduje się na końcowym etapie – powiedział Łapczyński. Na razie nie wiadomo, kiedy do sądu trafi akt oskarżenia w tej sprawie – informuje WP, zaznaczając przy tym, że za wspomniany zarzut Zwiercan grozi do trzech lat więzienia.

Małgorzata Zwiercan napisała Wirtualnej Polsce, że “nie wstydzi się swojego imienia i nazwiska”, oraz że “nie zrobiła nic, co mogłoby rzucać na mnie cień nieuczciwości”.

Małgorzata Zwiercan zagłosowała za Kornela Morawieckiego

Sprawa sięga kwietnia 2016 roku. Przypomnijmy, że posłowie nie mogą głosować za innych parlamentarzystów, mogą oddać jedynie jeden głos podczas głosowania. Niestety, gdy wybierano Zbigniewa Jędrzejewskiego na sędziego Trybunału Konstytucyjnego, posłanka Zwiercan (wtedy jeszcze w klubie Kukiz’15) zagłosowała za kolegę z ugrupowania Kornela Morawieckiego – czyli zagłosowała, jak zwykło się mówić, “na dwie ręce”.

Małgorzata Zwiercan mówiła, że sprawa głosowania za Morawieckiego została z nim ustalona. Później posłanka tłumaczyła się niewiedzą. – Popełniłam błąd, nie wiedziałem, że to jest niezgodne z prawem – mówiła. Zwiercan po tym głosowaniu została wyrzucona z klubu Kukiz’15, natomiast Kornel Morawiecki zrezygnował z członkostwa w ugrupowaniu Pawła Kukiza.

Następnie sprawa stanęła w miejscu. Dopiero we wrześniu 2017 roku prokuratura zwróciła się do marszałka Sejmu z wnioskiem o pociągnięcie posłanki do odpowiedzialności karnej. Wniosek utknął jednak w sejmowej komisji regulaminowej. Doszło do tego, że w kwietniu 2018 Zwiercan sama zrzekła się immunitetu.Niewazne kto glosuje Wazne Kto liczy glosy - Memy.pl

 

Słynny cytat Józefa Stalina ciągle aktualny, i hołdowany jest przez PiS”…

“Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.”

< Józef Stalin >

————————————————
-Jaka jest różnica między parlamentarzystą a windziarzem?

😂😂😂😂

-Windziarz potrafi obsługiwać więcej guzików

Czy gdybyś mógł wcisnąć guzik, który zabiłby 5 osób lecz dzięki ...

Monika Janos –
O teatrze życia – Życie jest szkołą”

„Głupich nie sieją, sami się rodzą”

Ela on Twitter: ""Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy." - Józef Stalin… "

👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣

<Jacy wyborcy, taki rząd> 

💩

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *