Polscy neonaziści rozpracowani. “Club 28 i fani Hitlera”




Wspaniały marsz narodowców












![Nie wiesz, gdzie jest wypłata? Zrozumiesz te MEMY. O wypłacie się nie mówi, ale można się z niej śmiać [10.11.2020] | Kurier Poranny](https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/f5/6f/5fad7a8c9766b_o_medium.jpg)


![11 listopada i Marsz Niepodległości w oczach internautów. Z dystansem i celnie! [MEMY] - nto.pl](https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/79/97/5be556e4de928_o.jpg?1542091653)
![11 listopada i Marsz Niepodległości w oczach internautów. Z dystansem i celnie! [MEMY] - poranny.pl](https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/f3/a8/5be556f4aace1_p.jpg?1542091653)




















Zastanawiam się, odpowiedzi szukam na ten cytat – „lepiej kochać nieszczęśliwą miłością, niż nie kochać wcale”. Ja osobiście jestem zdania że chociaż raz, ale warto ją zaznać, nawet jak jest nieodwzajemniona. Wiem, że później się cierpi, ale ten moment doznania, jak skok na bandżi, skok spadochronem, jest ryzyko, ale jaka adrenalina. Jeśli nie otrzymujemy miłości której pragniemy…szukamy, a nie znajdując jej zaczynamy czuć nienawiść, żal że jej nie otrzymujemy bo tylko niekochani nienawidzą. Prawdziwa miłość, to taka która akceptuje nas takimi jacy jesteśmy, i my akceptujemy kochaną osobę taką jaka jest pod warunkiem, że od początku o sobie nie kłamiemy jacy naprawdę jesteśmy, ponieważ ktoś nas pokochał takich jakimi nas poznał. Niestety, ale tego nie pokarzemy na początku, nie pokazujemy prawdziwego naszego Ja. Nie wiadomo jak by było, gdybyśmy prawdziwą ”twarz„ na początku okazali. Trzeba też spojrzeć z innej strony, na to że ktoś nas chce zmienić, czy też po prostu pomóc. Myślę, że jeśli lubi ktoś dużo pić to chyba mu nie zaszkodzi jeśli osoba która go pokochała pragnie tej zmiany. Ale Ja np. nie wyobrażam sobie, by ktoś miał zmienić nawyki u mnie… np. po jedzonku lubię się położyć. Tak więc myślę że są sytuacje różne. Lubię być singlem, ponieważ robię co lubię i czuję się sobą. Prawda jest taka – jeśli człowiek jest związany z kimś kogo kocha, to mu odbiera cząstkę wolności nie może być inaczej. Jeśli my prawdziwie kochamy, nie będziemy próbować kogokolwiek zmieniać. Choć naprawdę są sytuacje których i prawdziwa miłość w końcu nie zdzierży. Tak, tylko że te sytuacje dopiero się ujawniają jak już naprawdę jesteśmy zaangażowani lub po ślubie. Można by się spytać – czy istnieje miłość prawdziwa obustronna? ktoś rzeknie – nie!…Twierdzę że obustronna miłość była jest i będzie – . Ci mają szczęście których ona spotka… Lecz, czy potrafi w czasach rozwoju cywilizacji tak mocno i długo trwać w miłości jak kiedyś? Ale tak naprawdę, to miłość kiedyś i teraz opiera się na współzależności, z jedną różnicą że obojętnie jakby się nie patrzyło zawsze w związku będzie dawca i biorca. Jeśli to występuje na przemian to ok. ale jeśli tylko jedna strona jest biorcą to już nie jest dobrze. Najlepsza miłość jest wtedy, kiedy jest symbioza i to tylko zależy czy taki układ powstanie od osób które są ze sobą. Nigdy nie można twierdzić, że na pewno coś nie istnieje, ponieważ jeśli w danym momencie ktoś jeszcze jej nie
spotkał, nie doznał to nie znaczy że jej nie mam. Ale ja śmiało stwierdzam -istnieje, nie ważne jak długo trwa, ale jest.
Zawsze uważałam i uważam, i będę to powtarzać… uwierz mi mój miły czytelniku, warto chociaż przez godzinę poczuć co to prawdziwa miłość…
——————
<Inteligencja zdecydowanie idzie w parze z czarnym humorem>
< Zaufanie to jak zapałka – drugi raz nie zapalisz >
——————








https://wiadomosci.wp.pl/marsz-niepodleglosci-zamieszki-w-warszawie-regularna-bitwa-6574513375975041v
Niepodległość spodlona przez nacjo i faszo, czas na święto
nie-uległości
Nieuległe Polki.#kwarantannaodnacjonalizmu pic.twitter.com/tmQ0WFfiQP— #StrajkKobiet (@strajkkobiet) November 11, 2020


https://www.instagram.com/p/CHccEq2LaXg/?utm_source=ig_embed



Udawany szok związany z rewelacjami o Dziwiszu i Wojtyle. Tak jakbyście naprawdę nie mieli dostępu do mediów przez ostatnich 10 lat. Bezwstyd obnoszenia się z hipokryzją. Okrucieństwo i znieczulica wobec ofiar. Mam nadzieję, że Wasz Bóg Was rozliczy sprawiedliwie. ( obraz Dan Slade)

Organizator

Słuchajcie miłe panie, z wiosną już tęsknicie? Myślę że tak… A ja każdej bym z osobna chętnie podarowała, niestety jestem tylko mały diabełek erotomanik-gwędziarek … ale myślę że to mogę Wam wstawić 😉

„Dla Twej tęsknoty za Wiosną”
Gdybym była słoneczkiem na niebie
Na pewno zaświeciłabym dla Ciebie…
Tęsknota za wiosną by Ci minęła
Trawka by dla Ciebie koloru nabrała
Pełno kwiatków bym Ci dała
Żabka w stawie by dla Ciebie kumkała
W radosnym nastroju byś zasypiała
Snów pięknych byś doznawała

Jeszcze wiosny nie ma, ale może weselej Wam się zrobi kiedy mi się jeszcze inny wierszyk ułoży
