💘„Zwykle to się tak zaczyna” 🎀/ 👑„O teatrze życia – Życie jest szkołą” 💐/ Monika Janos /🍵

Znalezione obrazy dla zapytania: poządanie

“Gdzieś na kogoś miłość czeka”

Tak sobie robiłam jak zwykle przemyślenie, i doszłam do wniosku że gdzieś na kogoś miłość czeka. Nieraz z własnej winy nas miłość omija, często jej nie zauważamy ale tylko dlatego, ponieważ “połówki do siebie nie pasują” – dlatego są rozstania. To jest jak z magnesem – z daleka wydawałoby się że będą pasować do siebie, lecz czym bliżej – zaczynają się odpychać. Na całe szczęście, że w odpowiednim ustawieniu łączą się.

Często miłość jest zwodnicza, może nie miłość ale pożądanie. Wielu myli pożądanie z miłością. Ja osobiście, jestem zwolenniczką seks uprawiać przed ślubem. Czemu?
Zanim coś zakupimy warto sprawdzić towar w smaku, dotyku i jeśli nam zasmakuje, odpowiedni jest w dotyku będziemy go kupować, powracać do niego. Wszystko będziemy robić – aby kiedy go zabraknie – go ponownie zdobyć. To samo jest z człowiekiem. Kiedy spotkamy kogoś, kto będzie nam się zdawało, będziemy pewni że to ten/ta jedyny/jedyna musimy – może niefortunnie to zabrzmi – ale trzeba przed zdecydowaniem na ślub rozpakować i posmakować. Jednakże często to ślub niszczy związek.

Żyjemy w epoce internetu. Często to e-miłości powstają. Smutek jest kiedy wybraniec/wybranka daleko jest. Często nie ma szansy na związanie się. A szczególnie w epoce pandemii.
W epoce braku internetu, zamkniętymi granicami aby można było wojaży po świecie ludzie wiązali się z osobami z bliższego otoczenia – praca, sąsiedztwo, były swatki itp. W epoce internetu wiele związków powstało dzięki internetowi, co nigdy by te osoby się nie spotkały. Niestety ta epoka e-związków skończy się, jeśli tz. pandemia będzie szalała po świecie – na temat pandemii mam swoje zdanie, ale to już inny temat – powrócimy do „poszukiwania” szczęścia, miłości w bliższym otoczeniu.

A tak dla otuchy dla Was miłe panie, panowie na przegnanie zwątpienia, i dla tych co odległość dzieli…

Znalezione obrazy dla zapytania: poządanie

„Kochana to wszystko nic”

To nic że słoneczko później wstaje
To nic że liście spadają z drzew
To nic że zimno się robi
To nic że zima tuż tuż

Kochana to wszystko nic

Ważne że o mnie śnisz
Ważne że gdzieś jesteś
Ważne że o mnie myślisz
Ważne że jesteś tylko moja
Ważne że kiedyś się spotkamy

Podobny obraz

„Zwykle tak to się zaczyna”

Zaprosiłaś Ją do siebie, zwykła kolacja w podryw się obróciła. Czułe gesty, uśmiechy w blasku świec. Gdy kolacja ku końcu się zbliżała podeszłaś do niej jakby chcąc się pożegnać, marząc by mogła zostać. Uśmiechnęła się… wzięłaś ją za rękę.

W powietrzu czuć pożądanie zmieszane z jej perfumami, zlewa się to w doskonalą całość. Oczy się spotkały, usta się zetknęły zwilżone, spragnione.. krew pulsuje równym, dopasowanym do siebie rytmem. Ubranie powoli zsuwa się z ciał.

Pożądanie wzrasta z każda sekundą. Wplotła swą dłoń w twoje włosy. Zsunęłaś się niżej, rozchylając usta wbiłaś się w łechtaczkę.

Znalezione obrazy dla zapytania: poządanie

Monika Janos
„O teatrze życia – Życie jest szkołą”

Znalezione obrazy dla zapytania LESBIJKI GIF

<Jaki partner, taki sex>

<Życie to są chwile, warto z każdej okazji korzystać, aby być szczęśliwym>

<Jaka miłość, taki związek>

<Jaki seks, taka przyjemność>

Znalezione obrazy dla zapytania: pożądanie gif

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *