🍀Szczurki – 🍀hodowla🍀 – trzymanie szczurka pojedynczo🍀 – W błąd wprowadza ktoś Was jeśli twierdzi że nie można mieć jednego szczurka!!!🍀

Pinky i Mózg – Nonsensopedia, polska encyklopedia humoru

🍀Pan Szczurek - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Szczurki – hodowla – trzymanie szczurka pojedynczo – W błąd wprowadza ktoś Was…. – jeśli twierdzi że nie można mieć jednego szczurka!!!

Pinky i Mózg – Demotywatory.pl

masz PYTANKO… PYTAJ

Google+ | Cute hamsters, Cute funny animals, Cute animals

 

…i jeszcze jedno..

Nieprawdą jest że szczurki mało jedzą, i są według siebie opiekuńcze…

Dużo jedzą i potrafią siebie nawzajem zagryźć… – ale też umierają z tęsknoty za przyjacielem… z którym się związały…

Pin on marcos

Cóż znaczy miłość? Jaką definicje można jej nadać? Miłość to nie tylko istnieje między Homo Sapiens… Miłość jest ponad podziałami bez względu na płeć, czy różnicę gatunkową. Miłość to coś pięknego co wielu nie docenia. Są zwierzęta które umierają za miłość bo tęsknią, a są ludzie zabijający z powodu miłości. Ja wolę miłość którą obdarzy mnie zwierzątko np. szczurek, piesek, kotek bo ich miłość jest stała… ludzka miłość jest zmienna i rzadko się zdarza że partner/ka umiera z tęsknoty. Rzadko, ale są takie sytuacje i ja je podziwiam.

Chomiki - najlepsze znaleziska i wpisy o #chomiki w Wykop.pl

Ale u zwierząt częściej się zdarza niż u ludzi, że nie tylko z miłości umierają ale też z tęsknoty – zwierzątko za człowiekiem.

kroliki #salata #gif - pitrek136 - Wykop.pl

„Szczęśliwi ci, co zwierzątka mają”

Nieraz siadasz o zmroku i mokre oczka masz
W sercu drży niepokój o dalszy losu smak

Wydaje ci się smutny, zły ten świat… nie martw się…
Piesek, kotek, szczurek ogonkiem otrze ci łzy

Dusza twoja będzie mocna, a w sercu zawita wiosna
Przez życie dalej pójdziesz radosna

Image – Page 12 – O teatrze życia

Monika Janos
„O teatrze życia – Życie jest szkołą”

🐦🐩🙀 🐍🐞🐦🐩🙀 🐍🐞🐦🐩🙀 🐍🐞

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *