Jak kupić polską wizę – Grodzki w orędziu o wizach – Co by tu jeszcze SPIEPRZYĆ Panowie z PiS-u

Jak kupić polską WIZĘ  😉 –małpa.GIF artucha_szatkowski - cda.pl Smutne że Polska stała się pośmiewiskiem 🙁

Instrukcja dla polityków PiS.

PiS rozesłało do polityków tej partii “przekaz dnia”, czyli instrukcję, co mają w mówić w mediach o aferze wizowej.

20+ memów - gif najlepsze śmieszne memy i demotywatory facebook - gif

“Powtarzamy: Tusk = Inwazja Nielegalnych Migrantów. Ofensywnie i krótko ucinamy temat wiz i mówimy o Lampedusie, o relokacji migrantów przez UE: o Tusku, który groził Polsce konsekwencjami za nieprzyjmowanie migrantów”

W aferze wizowej, która wyszła na jaw we wrześniu, okazało się, że polskie wizy można było kupić na czarnym rynku na całym świecie.▷ Śmieszne obrazki: obrazki ruchome, animowane gify i animacje - 100% DARMO!

 

Fakt, że do MSZ weszło CBA, wiceminister Wawrzyk został zdymisjonowany i nie ma go już na listach wyborczych, kolejni urzędnicy zostali zatrzymani, a placówki podległe MSZ będą sprawdzane, dowodzi, że sprawa musi być poważna i nie dałoby się jej już ukryć (w przeciwnym razie PiS szedłby w zaparte, jak to robił w wielu sprawach do tej pory).

Afera korupcyjno-wizowa jest dowodem na to, jak PiS-owska mafia rozłożyła Państwo Polskie na łopatki.20+ memów - gif najlepsze śmieszne memy i demotywatory facebook - gif

Działanie psiorów ma katastrofalny wpływ na reputację Polski za granicą (16-17 września informacje o aferze wizowej pojawiły się m.in. w „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, „Deutsche Welle”, „Die Welt”, Agencji Reutera, „Politico”)

PiS sprowadziło Polskę na dno bagna korupcji.

Afera wizowa pokazuje też, jaką porażką jest – o czym pisałam wielokrotnie w OKO.press – brak strategicznego dokumentu o nazwie polityka migracyjna. Brak jakichkolwiek zaplanowanych liczb, założeń, celów, których realizację można potem sprawdzić, kontrolować. Od momentu, gdy pisaliśmy o tym po wybuchu pełnoskalowej wojny w Ukrainie, nic się nie zmieniło. Polityki migracyjnej nie ma

Według Michała Koboski z Polski 2050 afera z wizami spowodować może negatywne konsekwencje i mogą odczuć to inne państwa Unii Europejskiej.

– Bo jeśli ktoś kupił Polską wizę,Gify Dodaj gazu! - Wykopaliska z internetu. Memy, śmieszne Gify, Demotywatory. I pełne humoru Obrazki i Żarty
to de facto dostał się do Unii Europejskiej.

 

 

Szkoda że PiS-owcy nie mają włączonego myślenia 🙁BESTY.pl - Obudź się

Szef MSZ: nie ma żadnej afery wizowej. To kaskada nieprawd i pomówień

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau

Minister Spraw Zagranicznych Zbigniew Rau ocenił, że wszelkie ostatnie oskarżenia, które pojawiają się w przestrzeni medialnej dotyczące tzw. sprawy wiz są nieprawdziwe. – To kaskada nieprawd, pomówień i zwykłych kłamstw – powiedział szef polskiej dyplomacji.

Szef MSZ: nie ma żadnej afery wizowej. To kaskada nieprawd i pomówień - Wiadomości - polskieradio24.pl

Handel polskimi wizami kwitł od dawna. Każdy, kto chciał, mógł wjechać do naszego kraju

minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau był wielokrotnie informowany o wydawaniu polskich wiz obcokrajowcom za wysoką opłatą pobieraną przez pośredników.

Po wpisaniu hasztagów "poland visa" i "poland permit" pojawiają się filmy, na których mieszkańcy Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki instruują siebie nawzajem, jak można szybko i łatwo dostać się do Polski.

Handel polskimi wizami miał kwitnąć od dawna. Na razie nie wiadomo, jak ogromna ma być skala tego procederu, ale po wpisaniu hasztagów “poland visa” i “poland permit” pojawiają się filmy, na których mieszkańcy Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki instruują siebie nawzajem, jak można szybko i łatwo dostać się do Polski.

Afera wizowa. Pełno filmów instruktażowych w internecie

Jak pokazują użytkownicy, w mediach społecznościowych jest cały przekrój filmów np.: 3 kroki do uzyskania wizy w Polsce.

Aby znaleźć się w naszym kraju imigranci z Indii, tylko za wpisanie na listę oczekujących płacili/płacą ok. 2,6 tys. złotych.

Afera wizowa. Ilu imigrantów mogło dostać się do Polski?

W czwartkowy poranek 31 sierpnia do MSZ weszło CBA z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. Jeszcze tego samego dnia premier Mateusz Morawiecki zdymisjonował wiceministra MSZ Piotra Wawrzyka, a w komunikacie napisano, że powodem tej decyzji był “brak satysfakcjonującej współpracy”.

Andrzej Byrt komentuje dla "Faktu" skutki tzw. afery wizowej.

Po tym, jak media nagłośniły sprawę, zainteresowali się nią posłowie opozycji. Jak zarzucają, w wyniku procederu wydawania wiz za łapówkę, do naszego kraju i dalej do Europy lub USA mogły dostać się miliony niesprawdzonych imigrantów.BESTY.pl - byle do piątku...

 

Do Polski poprzez nielegalny system wydawania wiz mogło przybyć nawet kilkaset tysięcy migrantów z Afryki i Azji. Wielu z nich pojechało dalej na zachód. Celem była dla nich UE i strefa Schengen.

Mieszkańcy Afryki i Azji mogli kupować wizy do Polski za ok. 5 tys. dol. Według doniesień medialnych, działania CBA mają dotyczyć aż 350 tys. wiz dla migrantów z 20 państw. Badany jest tryb ich wydawania.

Afera wizowa. Andrzej Byrt: Niemcy zaczęli przekazywać nam połapanych imigrantów

— Imigranci, którzy dostali te “lewe” wizy w wyniku afery wizowej i pojechali z Polski do Niemiec, zostaną odesłani do Polski. To już się dzieje. Niemcy zaczęli przekazywać nam połapanych imigrantów, którzy w Niemczech nie powinni byli się znaleźć, ponieważ albo uciekli z naszych ośrodków azylowych, albo przedostali się przez Polskę do Niemiec, pomimo że takiego celu przyjazdu do Unii nie zgłaszali, gdy do Polski pod różnymi pretekstami przyjeżdżali —

YouTube - "Fizyka Kółko"

Samobójstwo czy ustawka? PiS szoruje po dnie – Afera wizowa w tle

Kliknij GIFs - Get the best GIF on GIPHY

na Jest humorek;D - Zszywka.plPolitycy PiS i ich urzędnicy zostali oskarżeni o sprzedawanie wiz osobom z Azji i Afryki. Sprawę wyjaśnia CBA. To pokazuje stan zepsucia państwa i jego instytucji.

 

 

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *