☜♡☞ „Miłość nienawiści drzwi nie otwiera” 🐦/ „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos / 🐍

Znalezione obrazy dla zapytania NIENAWIŚĆ GIF

Kiedyś ludzie żyli w czasach, kiedy jak się psuło w związku to próbowali naprawić, a teraz…. cóż… prawda jest taka że większość z nas nie docenia tego co ma… Ale też i prawda taka jest, że to były utrzymywane związki na siłę – bo co ludzie powiedzą, jestem katolikiem… rozwodu nie dam, bo są dzieci itd.
Jak nie ma miłości, chociażby z jednej strony to nie ma co naprawiać, mur związku i tak runie… jedynie przewlecze się w czasie… Jeśli dochodzi do sytuacji, że już do siebie nic nie czuja, a tylko mieszkają razem, to są samotni chociaż razem. Taki stan jest gorszy od bycia synglem.
W niektórych związkach po silnej, mocnej, pięknej miłości wkrada się silna, mocna, brzydka nienawiść…

Podobny obraz

„Miłość nienawiści drzwi nie otwiera”

Nienawiści zła pani pałętasz się między nogami
Rzucasz kłody między nami, nie cierpisz szczęścia

Zamęt miedzy ludźmi siejesz, szyderczo się śmiejesz
Rany w sercu rozrywasz – czemu jesteś tak parszywa?

Pogarda, nienawiść – są to czynniki niszczące
Związek na strzępy rozrywające

Nienawiść z miłości się rodząca nie jest gorąca
Jedynie zimna zdzira seksu łaknąca

Kto kocha szczerą, prawdziwą miłością
Ten nienawiści w sercu drzwi nie otwiera 

Monika Janos
„O teatrze życia – Życie jest szkołą” 

Szczerość w związku to podstawa – Kochanie, nie złość się...Złość piękności szkodzi, a ty nie masz za bardzo czym szastać... | Weekend humor, Funny gif, Humor

<Jaka miłość, taki związek>

Dla każdego: NA WESOŁO in 2020 | Humor, Memes, Funny

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *