👽 – “Smutek nadziei” – ☜♡☞ / „O teatrze życia – Życie jest szkołą” / Monika Janos / 👣

Gdy ci smutno – Śmieszne zdjęcia,memy,gify,filmiki i demoty

“Smutek nadziei”

Nadzieję zawsze trzeba mieć, i z nią przez życia trzeba iść wtedy na duszy lżej. Nadzieja w jakiś sposób szczęście nam daje, kierując nasze myśli na lepsze jutro… A jeśli Nadziei nadziei zabraknie?

Często tak się zdarza, kiedy ktoś bliski zachoruje, miał wypadek i „odchodzi”. Nie ma szans, na powstrzymanie jego odejścia.

Znalezione obrazy dla zapytania smutek humor gif

“Smutek nadziei”

Nadzieja odchodzi ze spuszczoną głową…
Z bezsilności opuszcza bezwładnie ręce

Anioł życia szepcze…
-Przepraszam, jestem bezradny

Gif, humor, mem, obudźsię, memy, śmieszne obrazki, śmieszne teksty ...

☜♡☞☜♡☞☜♡☞☜♡☞☜♡☞☜♡☞☜♡☞

Monik – O teatrze życia – Życie jest szkołą
Głupich nie sieją, sami się rodzą”

<Inteligencja zdecydowanie idzie w parze z czarnym humorem>

👽

Smutny pepe memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety ...

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *