Prawo konstytucyjne Najjaśniejszej naszej Polski powinno być honorowane – Pis łamie konstytucję!!
Ustawa to akt prawny o charakterze powszechnie obowiązującym, uchwalany przez parlament. W Polsce, ustawa ma niższą moc prawną od Konstytucji oraz umów międzynarodowych ratyfikowanych, ale wyższą od rozporządzeń.
Grypa umarła na Korono-wirusa. Czy to dobrze?…a może źle. Korona-wirus do wymysł bogatych elit świata jest którzy bogacą się na naiwności ludzi.
Ot, chcemy całą gębą żyć, a nie nosek wycierać, kichać, smarkać… tylko seksik uprawiać. Teraz już nie będzie tworzenia wierszyka o grypie.
„Grypa”
Zapukała do Twych drzwi Podstępnie się wkradła To jej potrzeba charakteru nagła
Na ciało wskoczyła Do pociągania nosem zmusiła
Kaszel nieprzyjemnie z gardła wyłudziła Gorączka na ciało powyłaziła
Herbatkę z malin wypijesz Aspiryną grypę dobijesz
Pod kołderkę wskoczysz W podusie się schowasz
Już nie długo będziesz zdrowa Do zabawy gotowa
I tego z całego serca Ci życzę Bo ja też grypy nienawidzę
Kiedy za gardło mnie bierze Ja ku piwku bierzę
Jeśli to nie pomaga Ku seksu się skradam
Uwierzcie mi moi mili Ja znam to z doświadczenia
Seks to mocniejsza strona Nisz antybiotyków wola
Nie pomaga Ci Gripex-u siła? Pomoże swobodna ciała swawola
Puść się na seksu instynkt wodzireja Odpuszczą Cię kaszle i kichania
Będą tylko seksu orgazmu wdychania I namiętnych myśli wspominania Bez noskiem pociągania
Życzę wszystkim zdrowia i radości z życia. Trzeba z niego korzystać jak najwięcej, i jak najwięcej życzę wam spokojnych, szczęśliwych chwil.
Wyprowadzanie pieska na Kwarantannie 🙂
——-
———-
Jędruś – chłopak do wzięcia specjalista od Corona – 19
—————–
Sklep dla prawdziwego katolika 🙂
Załóż maseczkę !!!
Wiecie że grypa umarła na koronoświrusa… ale w tym roku będzie wskrzeszenie… Wstanie z umałości jak Jezu i ręka w rękę pójdzie ku chorobowości… Grypa zmartwychwstawanie i będą WAS szczepić bo stwierdzą że to z grypą i korona w małżeńskie progi weszła i teraz będzie bardziej niebezpieczna hahaha 😉
“Kłamstwo budżetowe PiS”. Dr Sławomir Dudek mówi, jak rząd manipuluje miliardami złotych
Do 2025 r. łączne zadłużenie w rajach wydatkowych premiera, w funduszach przy BGK i PFR wyniesie ponad 400 mld zł. To wzrost niemal 8-krotny do sytuacji przed 2016 r. I obecnie nie mamy zielonego pojęcia, ile z tego poszło do sierpnia w tym roku. Te informacje nie są ujawniane w sprawozdawczości budżetowej.
Rząd w budżecie na 2022 r. dokonał skrajnej bezczelnej manipulacji. Mamy do czynienia z oszustwem budżetowym na skalę wcześniej niewidzianą.
Biorąc pod uwagę dane z innej części ustawy budżetowej, można wyliczyć, że zadłużenie poza kontrolą parlamentu – a więc głównie w funduszu covidowym – ma według Ministerstwa Finansów wzrosnąć w tym i przyszłym roku o ponad 120 mld zł. Czyli z jednej strony mówimy, że dług wzrośnie o grube miliardy, z drugiej – wpisujemy do budżetu 0 zł wydatków z głównego funduszu, z którego już teraz chcemy wydawać pieniądze m.in. dla samorządów.
Jest to oszustwo budżetowe. Gdzieś rząd kłamie.
PRZYKŁAD JAK RZĄD KŁAMIE;
Jak chcemy wziąć kredyt na mieszkanie, to musimy przedstawić bankowi swoje dochody i sztywne comiesięczne wydatki. Na podstawie tego bank ocenia, czy zostaje nam coś na obsługę raty kredytu. Kłamstwo rządu to tak jakbyśmy w swoich comiesięcznych wydatkach zaniżyli wydatki na prąd, aby pokazać lepszą zdolność kredytową. A skrajna bezczelność w tym przykładzie to wpisanie przez gospodarstwo domowe “zera”. No bo jak można w ogóle nie wykazać wydatków na energię? Urzędnicy bankowi od razu wykryliby kłamstwo. A rząd celowo stworzył tak nieprzejrzyste finanse, że może tu manipulować.
Ten budżet to bezczelne, ordynarne kłamstwo. To kłamstwo ma tylko jeden cel: zwiększenie przestrzeni na jeszcze większe rozdawnictwo kosztem każdego z nas, bo te “prywatne finansowe Kajmany” premiera będziemy musieli kiedyś spłacić. Trikami finansowymi daleko nie zajedziemy.
Korupcja polityczna za tych rządów sięga zenitu. Odwraca się jedną z najlepszych reform po 1989 r., czyli reformę samorządową. Budowania naszych małych ojczyzn. Rząd chce podporządkować sobie samorządowców, zabierając im stałe dochody, m.in. z PIT i uzależnić ich od dotacji płynących prosto z Warszawy. Klientelizm w czystej postaci. To prędzej czy później musi prowadzić do wielu napięć.
Protesty za pozostaniem w UE: Wanda Traczyk-Stawska do Bąkiewicza: Milcz, głupi chłopie, chamie skończony!
Podczas niedzielnego protestu za pozostaniem w UE uczestniczka powstania warszawskiego, Wanda Traczyk-Stawska, zwróciła się do narodowca Roberta Bąkiewicza:
Pamiętacie podwyżkę akcyzy z końcówki 2019 roku, uchwalaną przez władzę tuż przed sylwestrowym świętowaniem? Wygląda na to, że Ministerstwo Finansów przygotowuje podobny scenariusz przed 1 stycznia 2022 roku. Resort finansów właśnie przedstawił założenia do projektu ustawy o podatku akcyzowym.
Akcyza w górę od nowego roku
Z założeń dowiadujemy się, że wzrosnąć ma wysokość akcyzy na alkohol etylowy, piwo, wino, napoje fermentowane z wyłączeniem cydru i perry i wyrobów pośrednich. W 2022 roku stawka daniny wzrośnie o 10 proc., a w każdym kolejnym do 2027 roku – o 5 proc.
W górę od nowego roku pójdzie też minimalna stawka akcyzy na papierosy. MF tłumaczy, że w 2022 roku zostanie podniesiona do “105 proc. całkowitej kwoty akcyzy, naliczonej od ceny równej średniej ważonej detalicznej cenie sprzedaży papierosów”.
Rząd zagląda coraz głębiej do kieszeni Polaków. Akcyza na alkohol i papierosy w górę
Będzie podwyżka akcyzy. Jeszcze we wrześniu resort finansów przekonywał, że to fake news
Od nowego roku ma wzrosnąć akcyza na alkohol i papierosy. Paczka tych ostatnich podrożeje o około 30 groszy. Stanie się tak, pomimo tego, że jeszcze we wrześniu Ministerstwo Finansów zapewniało, że nie pracuje nad podwyżką podatku, a samą informację nazywało fake newsem.
Akcyza wzrośnie od przyszłego roku
założeń do projektu ustawy wynika, że wzrosnąć ma wysokość akcyzy na wyroby tytoniowe, alkohol etylowy, piwo, wino, napoje fermentowane z wyłączeniem cydru i perry i wyrobów pośrednich. Resort chciałby, aby od 1 stycznia 2022 roku obowiązujące stawki daniny wynosiły:
na alkohol etylowy, piwo, wino, napoje fermentowane i wyroby pośrednie o 10 proc. (podwyżka nie obejmie cydru i perry o zawartości alkoholu do 5 proc. objętości);
minimalna stawka akcyzy na papierosy z obecnych 100 proc. do 105 proc. całkowitej kwoty akcyzy;
akcyza na wyroby nowatorskie poprzez podniesienie stawki kwotowej o 100 proc;
zostanie też wprowadzona minimalna stawka akcyzy na tytoń do palenia w wysokości 100 proc. całkowitej kwoty akcyzy.
Ceny benzyny wywołują coraz większy ból głowy. Nie brakuje takich miejsc, w których za litr “95” trzeba zapłacić przeszło 6 złotych! A za rządów PiS miało być inaczej. Internauci przypominają spot partii sprzed 10 lat.
Internauci przypominają spot PiS sprzed 10 lat dotyczący cen paliw