🐑 I Ty możesz być podglądany… Tego w TVP-PiS nie obaczysz – POLICJA PiS-owska szoruje po dnie głupoty.

Miesiecznica - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

My, Lotna Brygada, porządku zagłada ♪⁠♬

Policjanci wiedzieli, że w jednym z mieszkań znajdują się wyjątkowo groźne osoby z Lotnej Brygady Opozycji. Sprowadzono wóz strażacki i policjanci podjechali na podnośniku pod okno na drugim piętrze. Gotowi do szturmu. Mieszkańcom i gapiom policjanci mówili, że w kamienicy jest zagrożenie gazowe.

PiS. Miller: Policja staje się zbrojnym ramieniem PiS. Ale wszystko się kończy, będą się z tego gęsto tłumaczyć

I Ty możesz być podglądany

Tego w TVP-PiS nie obaczysz – POLICJA PiS-owska szoruje po dnie głupoty.

LOTNA Brygada Opozycji co miesiąc, najgłośniej jak się da, zadaje prezesowi Kaczyńskiemu pytania:

„Gdzie jest wrak?”

„Gryzie cię sumienie?”

„Kazałeś lądować bratu?”

Każdego 10. dnia miesiąca policjanci polują na nich już od rana, a często i dzień wcześniej.

Kaczyński po lewej mej stronie pomnik, po prawej też pomnik, a w środku ja odpowiedzialny za tę katastrofę - Paczaizm.pl

Sad policjant noises* : r/Polska_wpz

Śledzą ich tajniacy, mundurowi zatrzymują pod fikcyjnymi powodami, przeszukują torby. Psy wąchają, czy w plecakach nie ma materiałów wybuchowych itd. Policjanci szukają tub nagłaśniających, które odbierają siłą i wbrew prawu.

„To, co dziś zrobili policjanci, to czysty debilizm” powiedziała Tita Halska z Lotnej.

„Mieliśmy informacje, że prezesa nie będzie, więc i pytań miało nie być, ale na wszelki wypadek wynajęliśmy mieszkanie w najbliższej kamienicy. Gdyby Jarosław Kaczyński się pojawił, to usłyszałby to, co zwykle”.

Policja - najlepsze znaleziska i wpisy o #policja w Wykop.pl

W mieszkaniu spędzili noc, ale już o 7 rano usłyszeli dobijanie się do drzwi. Policjanci wiedzieli, że w jednym z mieszkań (w budynku jest ich około 100) są wyjątkowo groźne osoby. Sprowadzono wóz strażacki i policjanci-alpiniści podjechali na podnośniku pod okno na drugim piętrze. Gotowi do szturmu.

Lepszy policjant na wysięgniku... - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Mieszkańcom i gapiom funkcjonariusze mówili, że w kamienicy jest zagrożenie gazowe. Tuż po uroczystościach jeden z policjantów kierujących akcją powiedział, że to jednak nie był gaz.

Sfotografuj policjanta. #StopWar | Warsaw

Wśród osób, które utknęły w policyjnej blokadzie Placu Piłsudskiego był 5-krotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym Robert Korzeniowski.Czy Kaczyński ma, czy będzie mieć sobowtóra? – O teatrze życia Usłyszał, że przejścia nie ma, ale może spróbować dookoła, dłuższą drogą, co go nie zmartwiło. Nie mógł jednak uwierzyć, że to, co widzi dzieje się naprawdę.

Z okazji protestów Policji przeklejam swoje memy... - tusk - Wykop.pl

Prezesa Kaczyńskiego na miesięcznicy zastępowała marszałkini Sejmu Elżbieta Witek. To ona miała przywilej, by poprawić wstęgę na wieńcu z różami.

Miesiecznica - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

Wiedza bezużyteczna - Dobrze, że policja zajmuje się takimi ciężkimi przypadkami. Od razu czuję się bezpieczniej. | Facebook

Warszawa, 10 stycznia 2023.

Rekord policyjnej „mądrości” i służalczości na 153. miesięcznicy smoleńskiejModlitwa smoleńska na miesięcznicy. | Funny, Humor, Memes

 

Kaczyński brak dowodów na wybuch jest dowodem na tenże wybuch ponieważ tylko wybuch mógł zniszczyć owe dowody miesięcznica Smoleńska - Paczaizm.pl

Policjanci czemu pilnujemy schodów? Bo są wyższe stopniem pomnik smoleński - Paczaizm.pl

Pomnik Smoleński został zaktualizowany, ponieważ Polska, jak dobrze wiemy, to kraj z kartonu - Obrazkowo.pl - najlepsze memy w sieci.

NIECH ŻYJE JAROSŁAW

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *