Komedia z Dudą w tle – DUDA – (prezydent) ponownie skompromitował się, i ośmieszył Polskę.

Jedna litera. – Knajpa Pod Krawatem

DUDA – (prezydent) ponownie skompromitował się, i ośmieszył Polskę.

Duda powinien mówić po polsku, bo strasznie się to ogląda. Merkel, Macron, Putin itp. mówią zawsze i mówili w swoich językach a nie po angielsku. Wszyscy mówią we własnym języku i każdy ma/miał tłumaczone. Ale Duda ciągle się uczy.

Andrzej Duda był w przeszłości krytykowany przez polskich internautów i polityków opozycji, którzy zarzucali mu, że poziom jego angielskiego jest kompromitujący. Lawinę złośliwych komentarzy wywołało nagranie ze stycznia 2020 roku, również ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Prezydent Polski wziął udział w panelu m.in. z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem i przedstawicielami rządów Włoch i Turcji. Duda w pewnym momencie pogubił się i nie potrafił dokończyć zdania.

Podobne komentarze pojawiły się również po wtorkowym wystąpieniu Dudy. “Z całym szacunkiem, ale ja już nie mogę słuchać pana prezydenta jak mówi po angielsku. To trochę kompromitujące” – napisał na Twitterze dziennikarz Radia Wnet Łukasz Jankowski.

Prezydent Duda powołał sędziów Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego - Wykop.pl

Andrzej Duda – to się nie uda! – Loose blues

DUDA – (prezydent) ponownie skompromitował się, i ośmieszył Polskę.

To nie pierwszy raz, kiedy prezydent ma kłopoty z językiem angielskim. Podobnie było dwa lata temu, również w Davos. Duda zacinał się, powtarzał słowa. Nagranie można obejrzeć poniżej:

Prezydent Andrzej Duda wywołał salwę śmiechu, gdy na konferencji zorganizowanej w ramach Forum Ekonomicznego w Davos miał trudności z wypowiedzeniem niektórych zdań po angielsku.

Kancelaria Prezydenta on Twitter: "#PAD odwiedzi dziś: 🔹️ Lututów (woj. łódzkie), 🔹️ Drożki (woj. wielkopolskie), 🔹️ Namysłów (woj. opolskie). https://t.co/ci2lkA4Pij https://t.co/N6cT2GtTwV" / Twitter

“Z całym szacunkiem, ale ja już nie mogę słuchać pana prezydenta, jak mówi po angielsku. To trochę kompromitujące” — napisał dziennikarz Łukasz Jankowski na Twitterze. W przeszłości poziom języka angielskiego Dudy był przedmiotem licznych żartów.

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *