Don Stanislao

Kardynał Dziwisz ma nagłe i rzekome problemy z pamięcią, gdy mowa o ofiarach pedofilii w Kościele, kuriozum. “Pierwszy raz słyszę”

Kardynał Dziwisz zapewnia, że nie miał pojęcia o liczbie ofiar Marciala Maciela Degollado. Sprawę czynów pedofilskich, których przez dekady dopuszczał się założyciel Legionu Chrystusa, była latami kryta prze władze Watykanu. Hierarcha zapewnia, że nie wiedział o zawieszeniu postępowania w czasie pontyfikatu Jana Pawła II.

Dziwisz miał to pod łóżkiem - Memy.pl

https://tvn24.pl/polska/stanislaw-dziwisz-nieznane-oblicze-kardynala-reportaz-don-stanislao-druga-twarz-kardynala-dziwisza-4745903

Don Stanislao

"Don Stanislao" Druzgocące zarzuty pod adresem kardynała Stanisława Dziwisza w reportażu TVN24. Jako sekretarz papieża miał przez lata tuszować pedofilię na całym świecie, a także m.in. za grube pieniądze załatwiać wejścia na prywatne msze Jana Pawła II dla bogaczy związanych z Legionami Chrystusa.

Reportaż "Don Stanislao" o kard. Stanisławie Dziwiszu. Duchowny wydał... - Wykop.pl

Śmieszne zdjęcia, memy, obrazki | JAJCO.pl - Śmieszne zdjęcia i obrazki

DZIWISZ, CO?

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *