Aborcje u księży! Kościelne szpitale usuwają ciąże!

orionblues

Po ogłoszeniu wyroku za naruszenie dóbr osobistych Alicji Tysiąc przez redaktora naczelnego i wydawcę “Gościa Niedzielnego” sformułowaniami zawartymi w serii artykułów na jej temat, rozgorzała dyskusja na forum internetowym.

Wiele osób komentując sprawę krytykuje Kościół, czyli stronę atakującą Alicję Tysiąc. „Nie macie nawet pojęcia co się dzieje w zakonach” pisze na forum tarantulos. Internauta na poparcie swojej tezy przywołuje historię z własnego życia. W jednej z miejscowości pod Tarnobrzegiem w czasie niedzielnej mszy ksiądz z ambony rzucał kalumnie pod adresem miejscowego lekarza za przeprowadzanie aborcji.

Tak się zdarzyło akurat, że na tej mszy był również ów człowiek!!!!!!!!!

Po kazaniu zdenerwowany lekarz podszedł do mikrofonu, przyznał się do popełnionych aborcji i poinformował wiernych o szczegółach tych zabiegów. W dwóch przypadkach aborcje zagrażały życiu kobiet, zaś pozostałe kobiety były zakonnicami!!!!!

„Morał – kler to banda hipokrytów” – pisze tarantulos.

Mnie osobiście zastanawia tylko jedno, polskie społeczeństwo jest skutecznie odizolowane od tych informacji. Kościół poprzez swoich kapelanów manipuluje wiernymi od setek lat, ale nie zawsze mu się to udaje.

W Irlandii postanowiono skutecznie z tym skończyć, ujawniono całą prawdę.

A nasze czarne służby bija na alarm, że to atak na kościół, co za bzzzddddura!

Nikt nie gryzie murów kościelnych, tylko żywych ludzi w jego służbie!!!!! Którzy przekraczają wszelkie możliwe granice, które ich obowiązują!!!

Łamią obowiązujące prawa i ukrywają się za murami kościelnymi! Są przykłady, że przestępcy w sutannach są ścigani po całym świecie, a oni starają się sobie pomagać wzajemnie, aby uniknąć odpowiedzialności.

Demokracja i prawo obowiązuje wszystkich, sutanna nie powinna chronić przed odpowiedzialnością.
Tym bardziej, że ich ofiarami są ich wierni, którym powinni służyć w wierze.

Natomiast przekręty finansowe dokonywane przez kler, to już zupełnie inna brożka. Magazynowanie polskiej ziemi na majątkach kościelnych, to też inna bożka.

Ponieważ ziemia stanowi im zabezpieczenie, godnej przyszłości na wypadek zmiany koniunktury społecznej w stosunku do służb kościelnych.
Kto to wreszcie zrozumie.

pozdro,,,

wiadomosci.wp.pl/(…)kat,title,Pani-Tysiac-nalezy-od…

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.

 Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego

  • awatar
    @Nortus & Xylia: ja też zbieram się napisać list do Prymasa, bo to jawny cud!
    Dlaczego kościół to ukrywa! Zakonnice żyjące za murami cywilizacji rozmodlone zachodzą w ciążę,,,,to tylko kolejny cud, a może wyskrobią kolejnego mesjasza? Co do cholery się dzieje z tą wiarą, z jej sługami, o co chodzi do cholery,,,,może trzeba rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji? Ja nie słyszałem aby gdzieś zgwałcono jakiś zakon,,,,to kto? i czym czyni cuda? pozdro,,,
  • awatar
    zakonnica w ciąży? to chyba jako cud należy uznać.

Aborcje u księży! Kościelne szpitale usuwają ciąże!

Szok! Po ujawnieniu szeregu afer pedofilskich, mamy kolejny skandal w Kościele Katolickim. W kościelnych szpitalach, którymi zarządzają księża ,dokonuje się aborcji! Na życzenie!

Ta informacja na pewno poruszy katolików, którzy są “obrońcami życia”. W hiszpańskich szpitalach, które mają w nazwie imiona świętych, dokonuje się aborcji. Mało tego, trudno uwierzyć, by zarządzający nimi księża o niczym nie wiedzieli, bo oficjalnie rozdaje się w nich tabletki wczesnoporonne.O aferze doniosła dziennikarka prawicowej gazety “ABC”, która prześledziła raporty dotyczące aborcji. Na liście szpitali robiących zabiegi znalazło się kilka katolickich placówek.Aborcje dokonywano w Szpitalu Świętego Krzyża i Świętego Pawła oraz Szpitalu Ogólnym w Granollers, a w kilku katalońskich placówkach m.in. w Szpitalu Świętego Jana Bożego, należącym do zakonu bonifratrów, rozdawano pigułki wczesnoporonne RU-486.Mało tego, obrońców życia w Hiszpanii dobiła wiadomość, że doradzający szpitalowi bonifratrów instytut bioetyczny jezuitów oficjalnie opowiadał się za dopuszczeniem aborcji i eutanazji “w skrajnych przypadkach” – relacjonuje aferę “Rzeczpospolita”.

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *