🐦 – My SŁOWIANIE zapomnieliśmy o naszych korzeniach – 🌼 – „O teatrze życia – Życie jest szkołą” – / Monika Janos / 🗿

🔥🔥🔥🔥👌
Kto pyta nie błądzi
Kto silny ten rządzi
Kto głupi ten pieprzy
Kto pierwszy ten lepszy

My SŁOWIANIE zapomnieliśmy o naszych korzeniach

To co tu piszę, moje przemyślenie o świętach, nie ma zamiaru nikogo obrazić, ale że korzystając z prawa do wolnej wypowiedzi według konstytucji (do póty do póki PiS jej nie zmieni) mam prawo – jeszcze do wypowiedzi. Jeśli nie zgadzasz się z moim myśleniem,wypowiedzią, napisz. Lubię dyskutować z mądrymi ludźmi 😉

Uwaga! Boże Narodzenie - gify, animowane gify, śmieszne gify, super gify, bajkowe gify, miłosne gify,cliparty, dools, dolsy, aviatory,gify na gg, gify na bloga,darmowe, gif, free, bezpłatne, komercyjne

Święta… a cóż to znaczy – jednym dają radość drugim ból rozpaczy. Dla kogo te święta, czy też inne w wymiarze zwane świętami? Dla wielu dusz katuszą. Komu dają radość? Zapominamy, że to nie my… a kościół zyskuje. Często na święta wiele osób nie ma co do garnka przysłowiowego wsadzić, a ostatecznie pod naciskiem kleru przysłowiowy „grosz wdowi” odda kościołowi.

Ksiądz klepie biedę - Hopaj.pl

My SŁOWIANIE zapomnieliśmy o naszych korzeniach – wiarach. Kościół to przeją, aby nad naszymi duszami, ciałami dominować. Chwalimy się i jesteśmy dumni żeśmy katolicy… a kto nam tę wiarę narzucił? To już zapomnieliśmy. Jesteśmy zdrajcami naszych pradziadów wiary, bo jakiś król – człowiek – przeją obcą wiarę dla wygody swojej. Wolał obcą kobietę niż tradycję słowiańską… bo się chuć rozbrykała… chciała seksu co niemiara. 😉 Poprzez ślub w 965 roku z Dobrawą Przemyślidką i przyjęcie chrztu w 966 roku Mieszko włączył swoje państwo w zachodni krąg kultury chrześcijańskie i to była zdrada naszej prasłowiańskiej wiary i nie ma czym się chwalić.

pagan #pagans #poganin #poganie #slavic #slavicgods #rodzimowierstwo #rodzimowierstwoslowianskie #slowianie #słowianie … | Slavic folklore, Slavic mythology, Slawa

Nie dziwię się przeto, że polak często jest sprzedawczykiem a swojemu sąsiadowi życzy co najgorsze… Mamy to po Mieszku 🙁

Książę Polski z dynastii Piastów - ppt video online pobierz

Zapominając o SŁOWIAŃSKIEJ wierze z naturą związaną, grzęźniemy w biblijne bajanie. Kościół nie mogąc zwyciężyć z narodem słowiańskim które kochały swoich naturalnych bożków, przyjął wierzenia i otumanił ludzi. I teraz wierzymy że to kościół panuje nad ludźmi. Że od niego wszystko zależy, nawet kiedy pierdnę przy modleniu pacierzy…

To Krzyżacy narzucili nam włościaństwo nosząc krzyż na płachtach, my to przyjęliśmy bo nasza słaba POLSKA BYŁA SZLACHTA – aby nie być zależnym od krzyżaków Czeszkę król pojął i czeskim chrzestem się poraił. Lecz jaka to różnica… od krzyżaków czy od Czechów… wiarę swoją jednak zdradził.

Wiara naszych przodków - Home | Facebook

Prawdziwego katolika, chrześcijanina jest symbol prawdziwy – RYBA…
Czemu katoliku nie nosisz symbolu „RYBA” tylko ciągle, co roku Chrystusa krzyżujesz?

Ryba (ἰχθύς, ΙΧΘΥΣ). Jest znakiem pierwszych chrześcijan i symbolizuje Jezusa Chrystusa.

 

Bóg się nie rodzi to nie zwierz – Czyli kolędy kłamią?
Jezus był żydem…

Komu zależało na śmierci Jezusa? Dlaczego Piłat zgodził się na ukrzyżowanie Nauczyciela z Nazaretu? Według przekazów to żydzi go wydali… ale pytanie ciągle brzmi czemu? Komu zagrażał? I w CZYM ZAGRAŻAŁ?. A może to nie żydzi?

Znamy nawet z naszej współczesności, że preparowane są dowody, aby nam nieprzyjazną grupę osób, czy też osobę skompromitować… Czy ktokolwiek się z historyków zastanowił, że to właśnie rzymianie jak donosi historia nie tylko donieśli na niego, ale i jak wiadomo ukrzyżowali go.

PiS dla mnie jest wspaniałym przykładem manipulowania ludźmi.

Jeśli chcemy którąś grupę etniczną zniszczyć daje do ogólnej wiadomości o tym jaka jest niebezpieczna. To nie żydzi zabili wydali Jezusa… – Czy ktoś sprawdził czy judasz na pewno był żydem?

A poza tym, wiele jest przykładów „zmartwychwstania” – śpiączka np. Uważam, że Polacy chrześcijanie, katolicy powinni uporządkować swoją wiarę.

Madonna Czarna.. a rasizm do Afroamerykanów (a skąd ta czarna madonna? – może mi katolik wyjaśni…

Prześladowanie żydów, jeśli Jezus był żydem… Skąd miłość do Jezusa? Przecież żyd to żyd…

Czemu nie ryba a krzyż na ścianach w szkołach, w sejmie itd. Prawdziwy chrześcijanin powinien zamiast krzyża za symbol mieć rybę, chyba że sadystą jest i woli patrzeć na ukrzyżowanego człowieka nawet przy jedzeniu…
—————

Jeśli kogoś uraziłam moimi przemyśleniami to przepraszam, ale też mam prawo myśleć… chyba że konstytucja mi tego zabroni i zagrozi kryminałem – wówczas poddam się eutanazji – lub pozostanę służką Rydzyka 🙁 … ale poddaną Rydzyka nie będę nigdy – mam swój rozum.
———
Monika Janos
„O teatrze życia – Życie jest szkołą”

🔥🔥🔥🔥👌
Kto pyta nie błądzi
Kto silny ten rządzi
Kto głupi ten pieprzy
Kto pierwszy ten lepszy
😵💀

<Inteligencja zdecydowanie idzie w parze z czarnym humorem>

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *