Jacek Bury nie zgadza się na podwyżki dla polityków.

Zdaniem Senatora każdy, kto podniesie rękę za podwyżkami, splunie w twarz obywatelom i swoim wyborcom.

“Nie mogę się zgodzić z takim zachowaniem, dlatego oczekuję szczególnie od liderów partii opozycyjnych i władz klubu rozsądku i apeluję – zatrzymajcie się i uszanujcie ludzi w dobie kryzysu”

– napisał polityk.

Bury podkreślił jednocześnie, że ma pełną świadomość, iż jego decyzja spotka się z wrogą postawą zarówno wielu polityków PiS, jak i szeroko rozumianej opozycji.
Na koniec dodał, że nie dziwi go hipokryzja partii rządzącej dotycząca podwyżek. Przypomina, że kiedy był okres wyborczy, władza obniżała wynagrodzenia, a dziś, kiedy najbliższe wybory są dopiero za trzy lata, po cichu proponuje gigantyczne podwyżki. Bury nie chce, by tą samą drogą poszła opozycja.

Podwyżki dla polityków. Jacek Bury wydał oświadczenie ws. decyzji o podwyżkach dla parlamentarzystów.

“Dla zdecydowanej większości ważniejsza jest ich własna kieszeń niż służba publiczna”

– napisał Senator.

“Polityka powinna być służbą dla obywateli, a nie okazją do zrobienia kariery czy też wzbogacenia się. Dlatego od zawsze powtarzałem: nie jestem w polityce dla pieniędzy”

– napisał w oficjalnym oświadczeniu Jacek Bury.
Senator dodał, że dla zdecydowanej większości polityków ważniejsza jest ich własna kieszeń niż służba publiczna.
“Jak nazwać dawanie sobie gigantycznych podwyżek w czasach, kiedy polska gospodarka wchodzi w potężny kryzys? Kiedy setki tysięcy pracowników, urzędników otrzymuje informację o cięciach i obniżce pensji? To ma być ta nowa solidarność?”
– zapytał.
Podwyżki dla polityków. Jacek Bury:

“uszanujcie ludzi w dobie kryzysu”

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *