Syn Jacka Kurskiego gwałcicielem? PEDOFILIA = SPRAWA RODZINNA?

NIEPOJĘTE
Duda ułaskawił potwora? ONANIZOWAŁ SIĘ RĄCZKĄ CÓRKI

WSTRZĄSAJĄCA RELACJA
Syn Kurskiego gwałcił małą dziewczynkę? Prokuratura umarza śledztwo


Sprawa rodzinna? Wartości katolickiej rodziny? Jakie one są?

Wstrząsający reportaż o Zdzisławie Kurskim opublikowany został we wtorek 21 lipca.

Kilka godzin później Jacek Kurski wydał oświadczenie w tej sprawie. Swego pierworodnego potomka oczywiście broni. Przy okazji zapewnia, że to on jest ofiarą, a oskarżająca go kobieta kłamie, i mówi że dziewczyna, nic nie mówiła o tych drastycznych zachowaniach, o których “przypomniała” sobie teraz po 5 latach.

Kurski, całkowicie ignorując mechanizm wyparcia, często występujący u ofiar pedofilów.

———————————–

Jedno ze stanowiska biegłych, między innymi psychologa sądowego jest, że dziewczyna nie kłamie. 

Nie stwierdzono u pokrzywdzonej skłonności do celowego zniekształcania odtwarzanych zdarzeń (…), na treść złożonych przez małoletnią zeznań nie miały wpływu inne osoby. Nie ustalono, aby przejawiała skłonności do celowej deformacji spostrzeżeń. W ramach składanych zeznań nie stosowała technik manipulacyjnych.

—————————-

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił niedawno pedofila, a prokuratura umarza śledztwo w sprawie innego przestępcy seksualnego, bo jest synem Jacka Kurskiego?

Syn Jacka Kurskiego – Zdzisław – miał molestować seksualnie i przez trzy lata gwałcić młodszą o 8 lat dziewczynkę, córkę zaprzyjaźnionej rodziny. Dziewczyna wyparła traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa i dopiero po kilku latach zaczęła sobie o nich przypominać, a sprawa trafiła do prokuratury. Została jednak umorzona.

Biegli w czasie śledztwa wielokrotnie podkreślali, że dziewczyna musi mówić prawdę, a syn Jacka Kurskiego jako jedyny podaje informacje sprzeczne z zeznaniami świadków. Mimo to mężczyzna nigdy nie poniósł odpowiedzialności. Jacek Kurski po ujawnieniu sprawy przez “Gazetę

Jacek Kurski broni swojego syna. PEDOFILIA = SPRAWA RODZINNA?

Syn Jacka Kurskiego jest oskarżany przez 20-letnią Magdę Nowakowską o molestowanie i gwałt. Ojciec wystąpił w jego obronie.

Magda Nowakowska twierdzi, że Zdzisław Antoni Kurski, syn Jacka Kurskiego, molestował ją i gwałcił w dzieciństwie. Artykuł opublikowano kilka dni po ślubie kościelnym byłego prezesa TVP.

“To Jacek Kurski wprowadził do polskiej debaty politycznej sprawy rodzinne. Dziś sam musi się z tym zmierzyć. Przede wszystkim jednak powinien wyjaśnić sprawę ewentualnych nacisków na przebieg postępowania w sprawie swojego syna” – uznała senator Barbara Zdrojewska.

“W jakiej partii jest Jacek Kurski? W “Solidarnej Polsce”. Kto jest szefem SP? Zbigniew Ziobro.

Jacek Kurski ojca Nowakowskiej nazwał alkoholikiem, który usiłuje go “szantażować”. Zapewnił też, że zarzuty są “zmyślone.”

Synowi Kurskiego  zarzucano przestępstwa seksualne na nieletniej, a która to sprawa była dwukrotnie umorzona przez gdańską prokuraturę.

Śledztwo dotyczące molestowania nieletniej zostało rozpoczęte w listopadzie 2015 r. Jednakże prokuratura umorzyła śledztwo twierdząc że:

“(…) …że biegli psychologowie wskazali na fakt, że przesłuchiwana wówczas małoletnia, mogła “uzupełniać braki pamięci elementami, które nie miały miejsca w rzeczywistości”, czy, że “młoda kobieta może nieświadomie mówić o zdarzeniach, które nie miały miejsca”.(…)”

Prokuratura umorzyła śledztwo w sierpniu 2017 r. wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu zabronionego Prokuratura twierdzi że jedynym dowodem w tej sprawie były zeznania pokrzywdzonej.

Decyzja prokuratury została zaskarżona przez pełnomocnika rodziny pokrzywdzonej. Sąd nie podważył ustaleń prokuratury. Wskazał jedynie na konieczność wyjaśnieniajaki wpływ na zeznania pokrzywdzonej mógł mieć konflikt między jej ojcem a ojcem osoby, której dotyczyło.

Po decyzji sądowej nakazującej uzupełnienie materiału dowodowego prokuratura, nie dopatrując się popełnienia przestępstwa, ponownie umorzyła postępowanie 10 czerwca 2019 r.

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *