PiS po trupach do celu – Auschwitz-Birkenau – do walki z opozycją

PiS po trupach do celu

—————–

PILNE

Pis chyba usuną z Tweeta film – reklame bo nie można wyświetlić

Spot PiS z nagraniami z Auschwitz. Wiktor Woźniak skomentował sprawę

Nikt nie zapytał mnie o zgodę na ich wykorzystanie — przyznaje w rozmowie z Onetem Wiktor Woźniak, autor dwóch długich ujęć wykorzystanych bezprawnie przez twórców spotu PiS. Jego materiał został nagrany za pozwoleniem Muzeum Auschwitz, przed otwarciem bram dla zwiedzających. — Podpisywałem z muzeum dokument, w którym była mowa, że ja nie mogę odsprzedać nikomu tego materiału — podkreśla. Drugim wykorzystanym ujęciem okazuje się klip wyprodukowany dla BBC. Głos w tej sprawie zabrał przedstawiciel

PiS przekroczył granice przyzwoitości

Użyli ofiary wojny

– Auschwitz-Birkenau –

do walki z opozycją

To reakcja na spot Prawa i Sprawiedliwości, który został opublikowany w mediach społecznościowych partii rządzącej. Dotyczy on marszu, który ma się odbyć 4 czerwca.

Marsz 4 czerwca. “Za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską”

Marsz 4 czerwca przejdzie ulicami Warszawy w najbliższą niedzielę. To wydarzenie zapowiadane od dawna przez Donalda Tuska. Jak się dowiedzieliśmy, warszawski ratusz dostał zgłoszenie, z którego wynika, że w marszu weźmie udział 50 tys. osób.

“Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską” — napisał przewodniczący Platformy Obywatelskiej 15 kwietnia br. na swoim profilu na Twitterze, zapowiadając marsz.

Data jest nieprzypadkowa i bardzo symboliczna. 4 czerwca przypada 34. rocznica pierwszych — od czasów wybuchu II wojny światowej — częściowo wolnych wyborów do Sejmu i Senatu.

 

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *