BDSM dla dzieci na rekolekcjach – Półnaga dziewczyna ciągnięta na smyczy przez ołtarz w toruńskim kościele! ” Zamknij ryj, szmato!!!…

W kościele pod wezwaniem św. Maksymiliana Kolbego w Toruniu doszło do przerażającej sytuacji. W trakcie przedstawienia z ołtarza padały niecenzuralne słowa. Uczniowie i ich rodzice są oburzeni.

Skandal w kościele. Kobieta była poniżana w trakcie rekolekcji. Kuria komentuje

Bulwersujące rekolekcje w Toruniu. Nagrania bulwersują: “Zamknij ryj, szmato! Jesteś moim kundlem”

Szokujące nagrania z rekolekcji odbywających się w jednym z toruńskich kościołów wywołały prawdziwą burzę. Na filmach zarejestrowano kontrowersyjne przedstawienie, podczas którego młoda kobieta jest wyzywane, dręczona i popychana. Pozostali występujący zwracają się do niej, nie przebierając w słowach: “Zamknij ryj, sz**to! Ty nie jesteś człowiekiem, rozumiesz? Jesteś moim kundlem”. Internauci nie kryją oburzenia. Kto jest odpowiedzialny za rekolekcje w Toruniu? Jaki miały być ich cel?

Szokujące rekolekcje w Toruniu. Dziewczyna popychana i wyzywana przed ołtarzem

Uczestnicy rekolekcji, które odbyły się w ostatnich dniach w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Toruniu, byli na tyle zaskoczeni ich niestandardowym przebiegiem, że postanowili je zarejestrować na wideo. Na nagraniach z kościoła widać dość dziwne i niepokojące sceny z przedstawiania, w trakcie którego na ołtarzu odbywa się lincz na roznegliżowanej kobiecie. Występujący “na scenie” mężczyzna najpierw zdejmuje dziewczynie spodnie, przyciska ją do ziemi, szarpie, krzyczy i wyzywa: “Zamknij ryj, szmato! Ty nie jesteś człowiekiem, rozumiesz? Jesteś moim kundlem”.

REKOLEKCJA według katolików, księży rządu PiS taka jest ok.

 

kościół

Szokujące wideo z rekolekcji w Toruniu. “To jest straszne”. Posłanka Lewicy reaguje

— Wyślę dziś pismo do kuratorium w województwie kujawsko-pomorskim z zapytaniem, czy ma kontrolę nad tym, kogo ksiądz zaprasza na rekolekcje do przedstawiania inscenizacji — przekazała w “Onet Rano.” posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus. To reakcja na szokujące nagrania, które miały powstać podczas rekolekcji w jednej z toruńskich parafii. — Sprawa jest poważna — podkreśliła Scheuring-Wielgus.

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których widać, jak przed kościelnym ołtarzem mężczyzna szarpie i poniża kobietę ubraną tylko w bieliznę i koszulę. Mężczyzna miał “występować” przed dziećmi i wyzywać kobietę. — Ty nie jesteś człowiekiem, rozumiesz? Jesteś moim kundlem! — miał krzyczeć.

Do szokujących scen miało dojść w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Toruniu, podczas rekolekcji. Wzięli w nich udział uczniowie szkół średnich z całego miasta.

“Straszne to jest. To jakaś katastrofa”

Do sprawy odniosła się w “Onet Rano.” posłanka Lewicy z Torunia, Joanna Scheuring-Wielgus. — Wyślę dziś pismo do kuratorium w województwie kujawsko-pomorskim z zapytaniem, czy ma kontrolę nad tym, kogo ksiądz zaprasza na rekolekcje do przedstawiania inscenizacji (…). Zastanawiam się, co to są za ludzie, dlaczego ksiądz akurat ich zaprasza i czy ta grupa dostaje pieniądze ze szkoły — mówiła.

— Pytanie, kto przychodzi do szkoły i co przedstawia naszym dzieciom — podkreśliła Scheuring-Wielgus.

BDSM dla dzieci na rekolekcjach

— Sprawa jest poważna. Na wideo widzimy nękaną kobietę w majtkach przez jakiegoś gościa, który traktuje ją jak zwierzę. Straszne to jest. Wszystko się dzieje przed ołtarzem. To jakaś katastrofa. Kościół sam sobie wystawia świadectwo, jeśli coś takiego pokazuje, na coś takiego przyzwala — podsumowała.

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial