STARY DZIAD Kaczyński prezesik głupoty pierdoli

Zdrowemu na umyśle facetowi nie przyjdzie myśl, że dzieci w wieku dwunastu lat są lesbijkami – co mu po głowie chodzi. Jakim trzeba być zboczeńcem aby takie wypowiedzi stwarzać.

Wypowiedzi Kaczyńskiego ukazujące jego prawdziwe oblicze.

 

 

Tylko myślący Polak wyczyta między wierszami wypowiedzi co Kaczyński ma na myśli.

Cytaty , które ukazują jego prawdziwą naturę:

Cytaty przedstawione poniżej, w doskonały sposób ujawniają jego prawdziwą osobowość tym bardziej jakim cynikiem i obłudnikiem jest ten człowiek.

Wypowiedzi dotyczą różnych sytuacji oraz osób, a głębiej jeżeli je przeanalizujesz zobaczysz prawdziwe oblicze Jarosława Kaczyńskiego.

Dla mnie osobiście Kaczyński jest typem człowieka narcystycznego, toksycznego i emanującym nienawiścią do wszystkich, którzy mu palec w dupie nie trzymają. Jest także hipokrytą… ponieważ będąc gayem tępi gayów, tylko dlatego aby nie stracić poparcia elektoratu. Jest człowiekiem cynicznym który nie oparł się aby po trupach pójść do władzy.

Muszę cię ostrzec. W tym wypadku należy dokładnie się wczytać. Analiza powinna przebiegać między wierszami. Jeśli dobrze to zrobisz, ujrzysz prawdziwego ducha prezesa obecnie rządzącej partii. Prawo i Sprawiedliwość jest bowiem przedłużeniem osobowości swojego przywódcy. Myślę, że warto o tym pamiętać. Szczególnie w kontekście kolejnych wyborów parlamentarnych.

Jarosław Kaczyński – cytaty odkrywające prawdę

Oto dwadzieścia siedem cytatów zaczerpniętych z wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Ich znaczenie odkrywa prawdę na temat tzw. “szeregowego posła”.

Wywiad dla Wprost, 15 stycznia 2007 r.

Chciałem rządzić, już gdy miałem 12 lat. Premierem zamierzałem zostać mając lat 34, a skończyć rząd, mając lat 91. To byłby rok 2040. To jeszcze strasznie dużo czasu.

Wywiad dla Dziennika, 29 lipca 2006 r.

Czy ludzi, którzy dopasowali się do PRL, trzeba traktować jako trwale wykluczonych? Czy nie włączyć części z nich w budowę nowego państwa?

Polska naszych marzeń, 2011 r.

Mamy do czynienia z niebywałym skundleniem polityczno-kulturowego establishmentu. To są ludzie, którzy wyszli z komunizmu z różnymi głęboko ukrytymi kompleksami własnych win (…) nasze nieszczęsne peryferyjne, naśladowcze, małpiarskie elity uważają, że nie uchodzi używać argumentów moralnych.

O dwóch takich. Alfabet braci Kaczyńskich, Warszawa 2006, s. 105

Mówiąc o tym czasie, nie można pominąć, że jednak wzrastała przez kilka lat stopa życiowa, wybudowano dużo większą niż przedtem ilość mieszkań, stworzono wiele miejsc pracy. Gierek był człowiekiem, który w ramach tego systemu, akceptując go całkowicie, chciał zrobić jednak coś dobrego dla Polaków i dla Polski. Podobno chciał nawet, żeby Polska miała bombę atomową.

Exposé premiera, 19 lipca 2006 r.

Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

Wywiad w TV Republika, w kontekście sporu o Trybunał Konstytucyjny

W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. (…) To jest jakby w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków.

Do działaczy PiS, dnia 4 czerwca 2016 r.

Państwo prawa nie musi być państwem demokratycznym.

Gazeta.pl, 12 czerwca 2007 r.

W sprawie ustawy LPR dotyczącej nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii:

Co do konopi, no to na pewno trzeba walczyć z marihuaną. Ale czy marihuana jest z konopi? Chyba nie… ja nic na ten temat nie wiem… w każdym razie, nie wiem, jak pan łączy marihuanę z konopią, z konopiami, ale na pewno z narkomanią trzeba walczyć.

Konferencja prasowa z dnia 24 lipca 2010 r.

Dla nas ogromnie ważne jest sprawdzenie się także w okresach trudniejszych. Te wszystkie osoby, które znalazły się w kierownictwie partii, mają tego rodzaju doświadczenie. To nie jest tak, że można być w naszej partii, w kierownictwie, tylko na zasadzie, że się jest chwalonym, lubianym, a ci inni to są be, a ja to jestem dobry… Trzeba przejść troszkę przez ogień. Kilka razy mocno po głowie dostać. Na temat tego, dlaczego Joanna Kluzik-Rostkowska nie dostała żadnej funkcji.

Wywiad dla Superstacji

Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a w szczególności wtedy, jeżeli komentator opisuje byki, ale tak je opisuje, jakby to byli ludzie.

Sygnały Dnia, 27 lutego 2007  r.

BBC, które jest zwykle podawane jako przykład niezależności i obiektywizmu, jest w oczywisty sposób lewicową radiostacją i ten obiektywizm odnosi się co najwyżej do lewicy.

Przemówienie na Kongresie Kobiet Prawicy

Kobiecość i męskość to są dwie formy tego samego fenomenu, jakim jest człowieczeństwo. Albo inaczej – człowieczeństwo przejawia się jako kobiecość i męskość. I ten podział (…) wynika z natury, a nie z kultury, (…) jak próbuje się dzisiaj wmawiać. Ale ten podział jest podziałem w odmienności i równości.

Gazeta Wyborcza, 5 lutego 2006 r.

Odpowiedź udzielona podczas wywiadu na pytanie: A ile jest w Panu zła, a ile dobra?

We mnie jest czyste dobro.

Wypowiedź z dnia 12-10-2016 r.

Jarosław Kaczyński na temat aborcji:

Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię.

Konwencja samorządowa PiS w Radomiu 30 sierpnia 2007 r.

O strajku pracowników służby zdrowia:

To nie jest wina lekarzy czy pielęgniarek, bo oni mogą sobie tego nie uświadamiać. Ale inni szatani są tam czynni.

Radio Zet, 18 listopada 2003 r.

Nie jesteśmy zbyt radykalni, aczkolwiek w pewnym stopniu jesteśmy radykalni, bo Polska pewnego radykalizmu, jeżeli chodzi o zmiany i oczyszczenie, potrzebuje.

Debata z Aleksandrem Kwaśniewskim, 1 października 2007 r.

Ale Pan bez przerwy to samo, pan nie wytrzymuje, pan rozumie, że siła moich argumentów jest taka, że pan nie ma żadnych szans.

Rzeczpospolita, 1 lutego 2010 r.

O Lechu Kaczyńskim:

Mój brat, mimo skromnej postury, był dobrym bramkarzem.

Konferencja prasowa z dnia 11 lipca 2007. r.

Nasi przeciwnicy to strasznie mali ludzie, marni pod każdym względem – intelektualnym i moralnym.

Inauguracja Ruchu społecznego im. prezydenta Lecha Kaczyńskiego

O ofiarach katastrofy smoleńskiej:

Niezależnie, jaka była przyczyna tej katastrofy, co doprowadziło do tego, że samolot się rozbił, z tego, co wiemy, możemy już dzisiaj powiedzieć: zostali zdradzeni o świcie.

Exposé, 19 lipca 2006 r.

O polskim Kościele katolickim:

Godzić w tę instytucję, to godzić w fundamenty polskiego życia narodowego.

Wypowiedź z dnia 23 lipca 2006 r.

Radiu Maryja i TV Trwam:

Nie byłoby tego, co teraz jest w Polsce, nie byłoby tej próby naprawy Rzeczypospolitej, gdyby nie ojciec dyrektor, ojcowie, siostry nazaretanki i wszyscy, którzy prowadzą tę niezwykłą instytucję.

Konferencja prasowa z dnia 31 stycznia 2003 r.

Instrument tajności, który ma służyć bezpieczeństwu państwa i bezpieczeństwu procedur wymiaru sprawiedliwości, jest używany dla ochrony interesu elit politycznych i ich powiązań ze światem przestępczym.

Wypowiedź z dnia 6 marca 2008 r.

Nie jestem entuzjastą tego, żeby sobie młody człowiek siedział przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota. Zwolennicy głosowania przez Internet chcą tę powagę odebrać. Dlaczego? Wiadomo, kto ma przewagę w Internecie i kto się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować, na kogo ma zagłosować.

Wywiad z dnia 8 maja 2007 r.

Na temat inicjatywy Ruch na rzecz Demokracji, podpisanej m.in. przez Aleksandra Kwaśniewskiego i Lecha Wałęsę:

W dzisiejszej Polsce stosuje się powszechnie goebbelsowską metodę «Kłam, kłam, a coś z tego zostanie». Jest to zasada groźna dla demokracji, bowiem tam, gdzie niknie związek między słowem a rzeczywistością, tam i demokracja zaczyna działać źle.

Jacek Kurski, Piotr Semka: Lewy czerwcowy (1992)

Nie ma już ułańskiej Polski. Nie można kierować się w polityce mitami, nawet gdy jest to piękny mit Polski bohaterskiej. Polska jest społeczeństwem postkomunistycznym, chłopskim, zastrachanym i biernym.

Wypowiedź o Lechu Wałęsie, z dnia 5 czerwca 2007 roku

Trzeba pamiętać, że jeśli jakaś osoba nieustannie obraża urzędującą głowę państwa – już pominę premiera, bo status premiera jest niższy – no to nie może liczyć na to, że będzie następnie przyjmowana. To jest chyba oczywista oczywistość.

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *