Senatorowie o emeryturach sędziów, KPO, podwyżkach dla parlamentarzystów. – PODWYŻKI dla polityków

Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Podwyżki dla polityków przegłosowane. Sejm przyjął projekt ustawy - Planeta
Wysokie podwyżki dla posłów. Internauci nie kryją oburzenia. Zobacz MEMY | Polska Times
Takie zarobki to dla przytłaczającej większości obywateli abstrakcja i marzenie nie do osiągnięcia. Zwłaszcza dla zawodów pożytecznych społecznie: pielęgniarek, ratowników, nauczycieli, służb porządkowych itd, które są jednocześnie nisko opłacane. Stąd takie a nie inne emocje, które wręcz eksplodowały w społeczeństwie na wieść o podwyżkach politycznych.
Podwyżki w sejmie dla polityków - tabela wynagrodzeń

W Nowej Zelandii rząd obniża sobie pensje w geście solidaryzmu społecznego. W tym samym czasie w Polsce niemal jednogłośnie przechodzą podwyżki dla polityków sięgające nawet 100%.

Social media:
Monika Janos

Author: Monika Janos

Milutkiego spędzania na stronce Wam mili życzę, i mam nadzieję że moim pisaniem nie jedną wzruszę, rozweselę dusze. „Autoportret pisany Nie jestem już młoda a też i nie stara W kość oczywiście swoje dostałam Stwierdziłam zatem że wolność jest dla mnie miła W toksyczne związki nie wchodziłam Synowi się poświęciłam Moje szczęście jest miłe... bo syn nie jest skurwysynem Zadowolona jestem z mojego życia Pomimo że od niego po dupie porządnie dostałam Cieszę się z mojego splendoru Na starość przekażę go do rozbioru Wspomnienia będę sobie snuła Nie pójdzie na marne moja nad życiem zaduma Daję każdemu tę oto radę - żyj tak Aby na starość wspominać a wstyd opowiadać było Jestem jaka jestem i mam nadzieję że moimi wypowiedziami, przemyśleniami nie robię nikomu krzywdy. Piszę co myślę, mówię co myślę a pisać, pisać każdy może - lepiej lub gorzej i tak powiem Wam szczerze, nie znam się na pisaniu co i jak gdzie znaki interpunkcyjne wstawić. Wiele bym o sobie mogła jeszcze pisać, ale nie będą mą zajebistością Was męczyła ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *