Author: Monika Janos
Ważne, aby na koncie przybywało

Każdy ma swój punkt widzenia od miejsca siedzenia 🙂
![]()
„Ważne, aby na koncie przybywało”
Słońce w górze zapierdala
Żaba w wodzie dupę moczy
Kurwa rzekła: – co za dzień uroczy…!!!
A polityk przy korycie
Suwerena olewa w skrycie
Chętnie krzyknie -”spieprzaj dziadu”
Bo nie ważne dla polityka ludy
Ważne, aby na koncie przybywało
A i o Blidzie zapomnieć pomagało…
Żebranie stało się w modzie…


Mamy iść do lasu zbierać gałęzie na opał
„Przy korycie najlepiej jest” – Witek w sejmie się usadowiła… Opozycję do malutkich ludzików sprowadziła

„Przy korycie najlepiej jest”
Nic dobrego się nie dzieje
Świat zachodni z nas się śmieje
Gospodarka nam się wali
Polak miską ryżu się chwali
Na zachodzie wybałuszają oczyska
Polakom dają miesięczne igrzyska
Kaczor naiwniakom cuda wciska
Bo naiwni są ludziska
Morawiecki kłamstwami kołuje
Ciemnemu ludowi to pasuje
Kaczyński suwerena ma w dupie
Jeszcze sobie Polskę poskubie
Kobieta za 500+ wiele ryżu kupi
Pijanemu facetowi musi dać dupy
W szkołach klecha się panoszy
Czy dziewczynce rękę włoży?
Hej, Kaczyński gdzie te cuda?
Same kłamstwa i obłuda
Na kryzysie rząd nie traci
Bo za wszystko naród płaci
Premie sobie wypłacają
Rodzinki na stanowiska stawiając
Za judaszowe srebniki głos kupują
Gruszki na wierzbie obiecując
Bo nie ważna dla PiS-u Polska jest
Przy korycie najlepiej jest
Wybory następne, emeryci zadowoleni będą
Czternastka będzie to i głosować na PiS będzie
Tak więc kochani przyzwyczajajcie się
Przecież Polska w miodzie i w mleku jest
Inflacja szaleć będzie
Polak za miskę ryżu zapierdalać nadal będziecie
Kukiz dopchał się do koryta
Kaczyńskiemu teraz dupę podmywa
Morawieccy, ziobryści, kaczyńscy, misiewicze
Sobie radę dają – za kasę z podatników z rydzykiem się bawią…
Witek w sejmie się usadowiła
Opozycję do malutkich ludzików sprowadziła
Nikt jej się nie sprzeciwia bo słabiutka jest nasza opozycja
Dużo szczekają, żadnej Polakom nadziei na lepsze nie dają…

Jacy wyborcy, taki rząd.

„Ludzie skromni”
Ludzie skromni wiele w życiu dobrego działają
Nieraz w biedzie dogorywają
Cwaniacy na piedestale stają zaszczytów doznając
Bezczelnie się uśmiechając

AGATO Duda!! – Kto normalny na umyśle daje sobie dzieciom pod kieckę zaglądać?
AGATO Duda!! – Kto normalny na umyśle daje sobie dzieciom pod kieckę zaglądać?
Z internetu usunięto zdjęcie Agaty Dudy w sukience kolorowej jak wiosna… rozwiewającą się jak u Marilyn Monroe, a pod nią… pod sukienką… grupka dzieci… – Czemu to zdjęcie tak szybko usunięto z internetu? Ponieważ zbyt dużo było krytyki na jego temat.
Nikt normalny na umyślenie nie podwiewa sobie suknię aby dzieci mogły pod nią być.
Duda Andrzej też lubi patrzeć na dzieci.
Fajne jest tak ogólnie życie

„Fajne jest tak ogólnie życie”
Siedzi zajączek przy komputerze
Macha stópką, kręci makówką
Zastanawia się co dzieje się
Czemu ludzi na forach tyle jest
Ja mu cichutko szepnęłam:
– ”Zajączku w internie są fajne ludziska…
Wiele razy dzięki nim uśmiechnęłam się”
Bo taka prawda – dla niektórych może niemiła
– W realu więcej się kłócimy, po buzi walimy
Przez PiS-owske szczucie się nienawidzimy
W internecie może i też tak jest
Ale ja nie narzekam, tu mi dobrze jest
Po mordzie nikomu nie dam za obrażanie mnie
Jeśli się nie dajemy emocjom poglądowym
To nie dajemy wchodzić nienawiści do głowy
A i jeśli kościół nie zajmuje się moją macicą
Fajne jest tak ogólnie życie

💙❤💛💚„Jestem diabełkiem”💙❤💛💚- 😈 – „O teatrze życia – Życie jest szkołą” – / Monika Janos / – ♛

Dla rozprężenia napiszę coś na luz, może w marzenie wejdę i napiszę jak siedzę sobie przy komputerku, 😉 a człowieki grzecznie pójdą spać i grzecznie rączki na kołderkę położą.


„Siedzę przy komputerku”
Siedzę przy komputerku ty cichutko skradasz się
Z podniecenia cipulka boli cię
Podeszłaś cichutko, dotknęłaś mój karczek
Ja z podniecenia zwichnęłam dwa palce
Troszkę zabolało lecz ból nieważny, przyciągnęłam cię
Ty w podnieceniu w oczy moje zapatrzyłaś się
Bez żadnej gry wstępnej, bez chwili wahania…
Rozerwałam bluzeczkę, zerwałam majteczki
Oparłam o biurko – wygięłaś się, podnieciłam się
Ciepło namiętności ogarnęło mnie
Rozwarłam twe uda
Weszłam języczkiem w twoje piękne cuda
Bez ceremonii paluszki wkładam
Twój krzyk rozkoszy w niebo głosy się wzmaga
Dosięgłam twej muszelki, pupcie dotknęłam
Ruchem posuwistym delikatnie odczucia przyjemności ci wzmagam
Czuję cieplutkie soczki z pici wydobywające się
Orgia namiętności rozpoczyna się
Zaczynasz w rozkoszy moje ciało drapać
To jeszcze bardziej podniecenie we mnie wzmaga
W szaleńczej orgii dwa ciała splecione są
Cholernie jest miło, oby za szybko się nie skończyło
Z podniecenia cipulka boli cię
Siedzę przy komputerku ty cichutko skradasz się
Otwieram oczy – zrzedła mi mina – to był tylko sen
A tak miło bawiłam się

„Jestem diabełkiem”
Jestem diabełkiem o seksie gawędzącym
Lubię się droczyć, o seksiku gaworzyć
Świetnie mi się o nim pisze
Uśmiecham się do niego w skrycie
O nim zawsze marzyć trzeba
Bo to naturalna człowieka potrzeba

Smutne nadejdą czasy „Epoka donosicielstwa”.
Kochani, przyjdzie czas że PiS wprowadzi do szkół naukę „Przysposobienie do donosów”. W USA nazywa się to:
„POSTAWA OBYWATELSKA”
Staniemy się narodem jeszcze bardziej zawistnym jeden do drugiego. Nie wpuścimy do domu sąsiada, sąsiadki. Przestaniemy ze sobą rozmawiać – już teraz to się dzieje, ale raczej z przyczyny tej, że nie mamy czasu.

Smutne nadejdą czasy „Epoka donosicielstwa”.

A dlaczego nie donosi się na zachowanie księży w względem dzieci? Nie donosi się kiedy sąsiad żonę, dzieci bije? Twierdzimy że to nie nasza sprawa.

Ale jak chodzi o to, że ktoś ma lepiej to już tak? Hipokryzja i zazdrość. Kiedy ktoś kogoś krzywdzi nie donosimy bo to daje nam satysfakcję to… że ktoś ma gorzej od nas…
W Holandii jak sąsiad ma krowy trzy to wszystko drugi zrobi aby mieć 10… a w Polsce jak sąsiad ma 1 krowę to nie dążymy do tego aby mieć więcej od niego, a modlimy się aby mu zdechła…

Oni bez zażenowania lubią oglądać – Co na to pierwsza dama?
Co na to pierwsza dama? – Jak zwykle milczy 😉